Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Indesit SI61W

Priestranná monoklimatická chladnička SI61W s celkovým objemom 323 l a funkciou MySpace vám zabezpeči, aby ste maximálne využili celý vnútorný priestor, a hneď našli čo potrebujete. Vďaka energetickej triede F, je šetrná k životnému prostrediu aj Vašej peňaženke. Nechýba tu ani zásuvka na ovocie a zeleninu.

Zobraziť celý popis

Indesit SI6 1W

Monoklimatická chladnička Indesit SI6 1W

  • úsporná energetická trieda F
  • čistá kapacita chladničky 323 l
  • MySpace systém
  • 5 poličiek, z toho 4 nastaviteľné police
  • automatické odmrazovánie
  • nastaviteľné predné nožičky
  • rozmery 167 × 59,5 × 64,5 cm (v × š × h)
Indesit SI6 1W

Monoklimatická chladnička Indesit SI6 1W predstavuje skvelý spôsob pre uchovanie čerstvých potravín

Predstavte si, že otvárate chladničku a na prvý pohľad vidíte všetko, čo potrebujete. Žiadne hľadanie za zvuku otravného pípania dverí, ktoré sú príliš dlho otvorené. Privítajte revolúciu v organizácii potravín s monoklimatickou chladničkou Indesit SI6 1W – vašim novým kulinárskym spojencom. Spotrebič disponuje celkovým objemom 323 litrov, takže budete mať vždy dostatok priestoru pre všetky vaše nakúpené suroviny a s mechanickým ovládaním zvládnete behom chvíle nastaviť tú správnu teplotu, ktorá zaručí, že potraviny budú chutiť tak, ako by ste ich práve kúpili.

Indesit SI6 1W

MySpace – prispôsobte si priestor podľa svojich preferencií a potrieb

Táto chladnička nie je len obyčajný kuchynský spotrebič. Je to miesto, kde sa dizajn stretáva s funkčnosťou a kde je každý centimeter optimalizovaný pre vaše pohodlie a maximálne využitie. MySpace systém vám umožní prispôsobiť si vnútorný priestor na mieru vašim požiadavkám. Potrebujete uskladniť vysokú fľašu osviežujúce limonády alebo veľkú tortu? Máme pre vás skvelú správu, do tejto chladničky sa všetko zmestí presne tak, ako potrebujete vďaka 4 nastaviteľným poličkám. A s energetickou triedou F je jej prevádzka veľmi ekonomická, takže sa nemusíte obávať vysokých účtov za energie. Príjemným bonusom je ochrana životného prostredia, ktoré vďaka nej šetríte.

Indesit SI6 1W

Pôsobivý dizajn, ktorý oživí každú kuchyňu

Výška 167 cm, šírka 59,5 cm a hĺbka 64,5 cm znamená, že chladnička Indesit je dostatočne priestranná pre veľké nákupy, ale zároveň elegantne zapadne do vašej kuchyne. Vďaka predným nastaviteľným nôžkam ju pohodlne umiestnite a vyrovnáte do absolútnej roviny. Jej pôsobivé prevedenie v striebornej farbe bude krásne ladiť s interiérom. A s funkciou automatického odmrazovania sa raz a navždy zbavíte nepríjemnej námrazy. Monoklimatická chladnička Indesit SI6 1W sa postará o vaše potraviny, zatiaľ čo vy sa môžete venovať veciam, ktoré milujete.

Vlastnosti
MySpace

Technické vlastnosti
Spotreba energie 0,38 kWh/24 hod.
Čistý objem chladničky 323 l
Mechanické ovládánie
4 sklenené police - prestaviteľné
Automatické odmrazovanie chladničky
Klimatická trieda SN-T
Rozmery (v x š x h): 167 x 59,5 x 65 cm
Farba biela
Energetická trieda: F
Spotreba energie Annum/kWh: 142
Súčet objemov mraziaca časť/L: 0
Súčet objemov chladiaca nemraziaca časť/L: 323
Trieda emisií hluku šíreného vzduchom: C
Hlučnosť dB(A): 40

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.