Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

JBL STAGE2 424

Autoreproduktor JBL, typ 2-pásmové, max. výkon 150 W, frekvencia 75-20000 Hz, citlivosť 88 dB

Zobraziť celý popis

jbl_

Jedinečná tuhosť a citlivosť

Polypropylénový wooferový kónus v reproduktoroch Stage2 je navrhnutý pre jedinečnú tuhosť a citlivosť. Výsledkom je zvýšený nízkofrekvenčný výstup a bohatší a ešte robustnejší hudobný charakter.

Konkurenčne ladené

Značka JBL porovnáva autoreproduktory nielen počúvaním s reproduktormi konkurencie. Navyše, ich púšťajú aj medzi sebou, aby zaistili, že každá línia bude mať konzistentný charakteristický zvuk JBL, ktorý je známy a vyhľadávaný tými, ktorí sa zaujímajú o svoje audio. Toto je len časť rozsiahleho vývojového procesu, ktorý uskutočňujú tí najlepší vývojári prevodníkov na celom svete, aby tak zaistili ten najlepší zážitok z počúvania v akejkoľvek cenovej hladine.

Prísne testované, hodnotne skonštruované

Reproduktory JBL Stage2 musia prejsť vonkajším testovaním, ktoré by iné reproduktory zničilo. V spoločnosti JBL tieto reproduktory testujú zmrazovaním, pečením, trasením, ožarovaním ultrafialovým svetlom a púšťaním na plný výkon po celé dní. Cieľom je poskytnúť jedinečný zvuk JBL za prijateľnú cenu.

 

Ako vybrať reproduktory do auta?

Pripravili sme si pre vás niekoľko užitočných rád, ktoré vám uľahčia rozhodovanie. 


Špecifikácia
4" (100 mm) Dvojpásmový reproduktor do auta
Spracovanie výkonu: 25 Wrms, 150 W max.
Citlivosť (@ 2,83 V): 88 dB
Frekvenčná odozva: 75 Hz – 20 kHz
Nominálna impedancia: 4 ohmy

Obsah balenia
2 x Reproduktory
8 x Skrutky
8 x Rýchloupínacie spony

 

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.