Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

JBL W200TWSWH

TENTO TOVAR BOL VYSTAVENÝ, NEBOL POUŽÍVANÝ A VZŤAHUJE SA NA NEHO PLNÁ ZÁRUKA. Moderné a kvalitné JBL bezdrôtové slúchadlá do uší.

Zobraziť celý popis

MKT_Obrázek

Slúchadlá JBL Wave 200TWS

  • bezdrôtové slúchadlá v tvare štupľov
  • v spojení s nabíjacím púzdrom je výdrž 20 hodín
  • vstavaný mikrofón a technológia Bluetooth umožňujú prijímať hovory
  • ovládanie pomocou letmých dotykov na slúchadlách
  • jedno slúchadlo váži iba 5,5 gramov
MKT_Obrázek

Užívajte si hudbu kdekoľvek a kedykoľvek. Bez káblov

Vychutnajte si absolútnu slobodu pohybu a dokonalý zvuk s bezdrôtovými slúchadlami JBL Wave 200TWS v tvare štupľov pri ktorýh nebudete zbytočne obťažovaný káblom. Slúchadlá Wave 200TWS s výkonnými 8 mm meničmi a nabíjacím puzdrom ponúkajú hudobný sprievod v skvelej kvalite po dobu až 20 hodín. S duálnym pripojením je úplne na vás či si pustíte hudbu do oboch uší alebo si zvolíte počúvanie iba do jedného slúchadla.

MKT_Obrázek

Slúchadlá so vstavaným mikrofónom

Slúchadlá si môžete prispôsobiť pomocou 3 rôzne veľkých nástavcov do uší ktoré zaistia pohodlné nosenie pokojne po celý deň. S odolnosťou proti vode a potu podľa normy IPX2 navyše Wave 200TWS si môžete z vrecka vytiahnuť aj za dažďa aj počas športu. A odkladať ich nemusíte ani pri hovore. Vďaka integrovanému mikrofónu a technológií Bluetooth 5.0 prijmete hovor jediným letmým dotykom rovnako ako pri prepínaní skladieb alebo ovládaní hlasitosti.

MKT_Obrázek

Ľahkosť v podobe 11 gramových slúchadiel

Každé zo slúchadiel váží iba 5,5 gramov a spoločne 36,5 g s nabíjacím púzdrom tvorí hudobné duo, ktoré môžete kedykoľvek zbaliť na cesty. Púzdro plní nielen funkciu nabíjania ale aj slúchadlá chránia pred poškodením a stratením. Od úplného vybitia si opätovne vykúzlite hudobnú atmosféru už po 2 hodinách nabíjania.

Typ batérie slúchadiel: Lítium-iónová batéria (48 mAh/3,7 V)
Čas dobíjania: 2 hodiny od vybitia
Čas prehrávania hudby: až 5 hodín
Frekvenčná odozva: 20 Hz – 20 kHz
Verzia Bluetooth: 5.0
 

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.