Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík
2pásmové autoreproduktory, 17 cm, výstupná citlivosť 86dB / Wm,
frekvenčný rozsah 30 - 22 000Hz, 300 W, montážna hĺbka 44 mm
Autorepro JVC CS-J1720X_01

Autorepro JVC CS-J1720X

  • výkon 30 W RMS
  • špičkový výkon 300 W
  • frekvenčný rozsah 30 – 22 000 Hz
  • citlivosť 92 dB
  • kompozitná membrána
  • PEI výškový menič 2,5 cm
  • hĺbka montáže 44 mm
Autorepro JVC CS-J1720X v krabici_02

Čistý zvuk s minimálnou montážnou hĺbkou

Autorepro JVC CS-J1720X prinášajú vyvážený zvukový prejav vďaka 2–pásmovému dizajnu s kombináciou strednobasového meniča s výškovým v jednom tele. Membrána z mica kompozitu zabezpečuje presnú reprodukciu stredných a nízkych tónov, zatiaľ čo PEI výškový menič dodáva čisté výšky. Vďaka montážnej hĺbke 44 mm je inštalácia možná aj v obmedzených priestoroch dverí väčšiny vozidiel. Hybridný záves kombinujúci gumu a textilné materiály zabezpečuje odolnosť a prirodzený zvuk aj pri vyšších hlasitostiach. Vylepšite zvukový zážitok vo svojom vozidle s týmito spoľahlivými reproduktormi.

Ľudia pri aute počúvajú hudbu_03

Kvalitnejší posluch hudby

Tieto reproduktory s impedanciou 4 ohmy sa predávajú v páre pre stereofónnu inštaláciu, čo umožňuje okamžité vylepšenie zvukového systému vo vašom vozidle. Vďaka štandardnej veľkosti 17 cm sú kompatibilné s väčšinou automobilov, aj keď je potrebné počítať s prípadným dokúpením montážnych držiakov podľa typu vozidla. Ľahká konštrukcia s hmotnosťou 0,37 kg uľahčuje manipuláciu pri montáži. Feritové magnety v basovom meniči a neodýmové v tweeteri zabezpečujú efektívnu prevádzku pri štandardnom napájaní z autorádia. Doprajte si kvalitnejší posluch hudby bez zbytočných komplikácií pri montáži.

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.