Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung klimatizácie

Samsung klimatizácie sú výkonné klimatizácie, ktoré vás schladia v horúcich letných dňoch. Okrem výkonu majú aj unikátny dizajn. Klimatizácie Samsung sú známe tým, že disponujú najnovšími funkciami.


Čím sa klimatizácia Samsung odlišuje od konkurencie?

  • Trojuholníkový dizajn bez vetra - zabezpečuje efektívnejšie prúdenie vzduchu. Vďaka inovatívnemu dizajnu dokážu Samsung klimatizácie rýchlejšie vytlačiť vzduch. Chladný vzduch sa tak oveľa rýchlejšie dostane na koniec miestnosti. Vzduch sa vďaka unikátnemu dizajnu ochladzuje rýchlejšie a efektívnejšie. Samsung klimatizácie ochladzujú vzduch o 38 % rýchlejšie.
  • Smart funkcie - príkladom je aplikácia SmartThing. Vďaka tejto aplikácii dokážete na diaľku monitorovať klimatizáciu. Aplikácia odporučí nastavenia, pri ktorých bude pracovať Samsung klimatizácia v optimálnom režime. Nové Samsung klimatizácie sú vybavené funkciou AI Auto Comfort. Táto funkcia automaticky vyberie najvhodnejší režim chladenia. Samsung klimatizácie majú aj funkciu Wind-Free, čo znamená režim rýchleho chladenia. Samsung klíma má aj šetrný režim ECO.
  • Rýchle chladenie a aj rýchle čistenie - okrem štýlového dizajnu sú Samsung klimatizácie vyhotovené z odolného materiálu proti korózii. Ten chráni klímu pred zhrdzavením. Klimatizácia Samsung má vďaka tomu predĺženú životnosť. S nečistotami v izbe si zase poradí výkonný HD filter. Vďaka nemu zabezpečí klimatizácia Samsung v miestnosti vždy čistý vzduchu bez prachu a mikróbov. V niektorých modeloch majú už Samsung klimatizácie automatické čistenie filtra.

Samsung klimatizcia, ktor ochladzuje izbu a poukazuje na svoje efektvnejie fungovanie.

Samsung ponúka viacero typov klimatizácií

  • Nástenná klimatizácia Samsung - patrí medzi najobľúbenejšiu a najčastejšiu voľbu. Nástenné Samsung klimatizácie sú cenovo dostupnejšie. Patria medzi obľúbenú voľbu do bytov, domov a dokonca aj kancelárií. Svojich majiteľov určite potešia aj dlhou životnosťou a vysokou energetickou efektivitou. Samsung klimatizácie spadajú do energetickej triedy A++.
  • Parapetné klimatizácie Samsung – sú skvelou alternatívou, ak vo svojom byte nemáte priestor na nástennú klimatizáciu. Parapetná klimatizácia dokáže efektívne využiť priestor pod oknom. O ich výkone nemusíte mať vôbec pochybnosti. Parapetné Samsung klimatizácie dokážu izbu schladiť rovnako efektívne ako nástenná klimatizácia. Pracujú v teplotnom rozmedzí od 16 - 30 ℃. V prípade potreby ich môžete využiť aj na vykurovanie.
  • Stropné/kazetové klimatizácie – sú veľmi efektívne klimatizácie. Dokážu bez nadbytočného prievanu rovnomerne vychladiť celú miestnosť. Kazetové Samsung klimatizácie sa hodia do domov s vyššími stropmi alebo komerčných priestorov. Okrem výkonu, má stropná Samsung klimatizácia aj ďalšiu výhodu. Je ňou efektívna úspora energie. V priemere spotrebuje takáto klimatizácia až o 55 % energie menej.
649 €
1 849 €
Všetky filtre

6 produktov

Na objednávku
50 eur okamzita
Samsung AR12TXFCAWKXEU
Wind-free comfort 3,5 kW vonkajšia, WIFI, časovač
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr
1 649,00 €
Akcia: Kúp teraz za 1 599,00 €
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.