Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Klimatizácie Sencor

Sencor klimatizácie predstavujú elegantné prepojenie výkonu a mobility. Môžete očakávať skvelé parametre, moderný dizajn a jednoduché ovládanie.

Sencor klimatizácia a jej skvelá mobilita

Manipulácia je veľmi nenáročná vďaka štyrom zabudovaným kolieskam a praktickej rukoväti. Niektoré Sencor klimatizácie majú dokonca rukoväť v prednej a zadnej strane. Ovládanie je tiež veľmi intuitívne.

Klimatizácia Sencor má pôvabný dizajn

Sencor klimatizácie sú známe svojim štýlovým a minimalistickým vzhľadom. Štýlový dizajn je navyše doplnený dotykovým panelom s LED displejom na diaľkové ovládanie. Displej zobrazuje teplotu, režim, rýchlosť a časovač. Sencor klimatizácia umožňuje prepínať jednotky medzi ℃ / ℉.

Sencor klimatizácie môžete nájsť 2 prevedeniach:

  • v elegantnom bielom prevedení
  • v štýlovom čiernom prevedení

Sencor klimatizcia.

Sencor klimatizácie majú vlastnú aplikácu Sencor HOME

Aplikácia Sencor HOME umožňuje pohodlne ovládať klimatizáciu na diaľku prostredníctvom vášho telefónu. Jedinou podmienkou je, aby Sencor klimatizácia a mobil boli pripojené na rovnakej WiFi. Zariadenie je možné ovládať pohodlne z postele alebo dokonca aj z inej miestnosti.

Aplikácia Sencor Home umožňuje:

  • meniť teplotu
  • prepínať medzi režimami
  • podporu Android a aj iOS

Klimatizcia Sencor a aplikcia Sencor HOME

Sencor klimatizácie sú plné užitočných funkcií

Každá Sencor klimatizácia je vybavená praktickými a užitočnými funkciami, vďaka ktorým sa vám bude zariadenie pohodlne používať.

  • Funkcia časovania - s časovačom je možné si vybrať kedy sa má klimatizácia Sencor vypnúť alebo naopak zapnúť. Samotné nastavenie časovača je veľmi jednoduché. Všetko je možné nastaviť priamo v aplikácii Sencor HOME.
  • Automatický režim - v tomto režime si stačí vybrať preferovanú teplotu. Po zvolení hodnoty si Sencor klimatizácia bude automaticky rozptyľovať a regulovať chladný vzduch tak, aby bola docielená nastavená teplota. V tomto režime kladú Sencor klimatizácie dôraz na efektivitu a úspornosť.
  • Funkcia SLEEP - táto funkcia bola navrhnutá tak, aby Sencor klimatizácie fungovali čo najtichšie. Klimatizácia v tomto režime upraví hlučnosť svojho chodu. Miestnosť bude udržiavať chladnú a bez nadbytočného hluku.
  • Funkcia pamäte posledného zvoleného režimu - pokiaľ sa prístroj vypne a potom znovu spustí, bude si pamätať posledné zvolené nastavenie a automaticky ho obnoví.
  • Funkcia samoodparovania kondenzátu - vďaka tejto funkcii dokáže prístroj prebytok kondenzátu v zásobníku využiť na udržiavanie optimálnej vlhkosti v miestnosti. Za bežných podmienok takto odpadá nutnosť vylievania vody z kondenzátu.
229 €
629 €
Všetky filtre

16 produktov

Sencor SAC MT9040C
Ihneď k odoslaniu
Skladom viac ako 5 ks.
U Vás už 21.5.
389,00 €
Sencor SAC MT9079CH
Ihneď k odoslaniu
Skladom viac ako 5 ks.
U Vás už 21.5.
549,00 €
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.