Sada dóz, praktická a spoľahlivá sada dóz pre skladovanie a prenos potravín, vyrobená z odolného plastu s kvalitným silikónovým tesnením viečka - vzduchotesné a vodotesné, sada obsahuje: 1x - 5,3 l (29,8 x 22,8 x 8,5 cm), 2x - 1,1 l (18,1 x 12,5 x 8,6 cm), 2x - 430 ml (13,5 x 10 x 6,5 cm)
Sada dóz
Praktická a spoľahlivá sada dóz pre skladovanie a prenos potravín
Vyrobená z odolného plastu s kvalitným silikónovým tesnením viečka - vzduchotesné a vodotesné
Potraviny zostávajú dlhšie čerstvé, udržujú si svoju vôňu, pri manipulácii a prenášaní nevytekajú
Vhodné do chladničky, mrazničky, mikrovlnné rúry a do umývačky
-20°C až 110°C
Sada obsahuje:
1x - 5,3 l (29,8 x 22,8 x 8,5 cm)
2x - 1,1 l (18,1 x 12,5 x 8,6 cm)
2x - 430 ml (13,5 x 10 x 6,5 cm)
Materiál: plast
Farba: biela priesvitná
Všeobecné
| Typ | Sada |
|---|---|
| Typ prístroja | Kuchynská dóza |
Určenie
| Vhodný do | Umývačky riadu, Mikrovlnnej rúry, Chladničky |
|---|
Vlastnosti
| Tvar | Obdĺžník |
|---|---|
| Vnútorné usporiadanie | Bez vnútorného usporiadania |
| Veko | S klipmi |
| Vlastnosti | Tesniaca, Stohovateľná |
| Motív | Bez motívu |
| Materiál | ABS |
Výbava
| Počet dóz v sade | 5 |
|---|---|
| Výbava | Bezpečnostný ventil |
Vzhľad a dizajn
| Materiál | Plast |
|---|
Materiál
| Materiál veka | Silikón, Plast |
|---|
Rozmery a hmotnosť
| Objem | 7,93 l |
|---|---|
| Výška | 12,00 cm |
| Šírka | 23,00 cm |
| Hmotnosť | 1055 g |
Farba
| Farba | Číra |
|---|
5 z 5
hodnotili celkom
2 overení zákazníci
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.