Sada dóz na skladovanie potravín, vyrobené z odolného skla s kvalitným vrchnákom, objem: 2200 ml; 1250ml; 850 ml, rozmery (priemer x v) 11,5x28 cm, 11,5x17,5 cm, 11,5x12,5 cm
- Praktická a spoľahlivá sada dóz pre skladovanie potravín.
- Vyrobená z odolného skla s kvalitným skrutkovacím nerezovým viečkom.
- Upozornenie: s výrobkami zo skla zaobchádzajte opatrne, v prípade praskliny výrobok nepoužívajte.
Sada okrúhlych dóz
Objem 2200 ml, 1250ml, 850 ml
Materiál sklo, nerez
Farba číra
Rozmery (priemer x v) 11,5x28 cm, 11,5x17,5 cm, 11,5x12,5 cm
Všeobecné
| Typ | Sada |
|---|---|
| Typ prístroja | Kuchynská dóza |
Určenie
| Vhodný do | Umývačky riadu, Chladničky |
|---|
Vlastnosti
| Tvar | Ovál |
|---|---|
| Vnútorné usporiadanie | Bez vnútorného usporiadania |
| Veko | Nasadzovacie |
| Vlastnosti | Tesniaca, Bez BPA |
| Motív | Bez motívu |
| Materiál | Sklo, Plast |
Výbava
| Počet dóz v sade | 3 |
|---|
Vzhľad a dizajn
| Materiál | Sklo/Nerez |
|---|
Materiál
| Materiál veka | Kov |
|---|
Rozmery a hmotnosť
| Objem | 4,25 l |
|---|---|
| Výška | 31,00 cm |
| Šírka | 12,00 cm |
| Hmotnosť | 2132 g |
Farba
| Farba | Číra |
|---|
5 z 5
hodnotili celkom
2 overení zákazníci
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.