Sada dóz pre skladovanie a prenášanie potravín
Vyrobená z odolného skla a plastu s kvalitným silikónovým tesnením viečka - vzduchotesné a vodotesné
Ventil pre odvetrávanie potravín
Potraviny zostávajú dlhšie čerstvé, udržujú si svoju arómu, pri manipulácii nevytekajú
Vhodné do chladničky, mrazničky, mikrovlnnej rúry a do umývačky riadu. -20°C až 110°C
Upozornenie: s výrobkami zo skla zaobchádzajte opatrne, v prípade praskliny výrobok nepoužívajte.
Materiál sklo/plast
Farba číra/biela
Objem 320 ml/520 ml/800 ml
Rozmery: 12x12x6,5 cm / 14x14x7,5 cm / 16x16x7,5 cm
| Typ | Sada |
|---|---|
| Typ prístroja | Kuchynská dóza |
| Vhodný do | Umývačky riadu, Mrazničky, Mikrovlnnej rúry, Chladničky |
|---|
| Tvar | Štvorec |
|---|---|
| Vnútorné usporiadanie | Bez vnútorného usporiadania |
| Veko | Zaklapávacie |
| Vlastnosti | Vodotesný, Tesniaca, Stohovateľná |
| Motív | Bez motívu |
| Materiál | Sklo, ABS |
| Počet dóz v sade | 3 |
|---|
| Materiál | Sklo/Plast |
|---|
| Materiál veka | Plast |
|---|
| Výška | 17,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 12,00 cm |
| Hmotnosť | 1311 g |
| Farba | Číra |
|---|
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.