Sada dóz, praktická a spoľahlivá dóza pre skladovanie a prenášanie potravín, vyrobená z odolného plastu s kvalitným silikónovým tesnením viečka - vzduchotesné a vodotesné, potraviny zostávajú dlhšie čerstvé, udržujú si svoju arómu, pri manipulácii nevytekajú, vhodné do chladničky, mrazničky, mikrovlnnej rúry a do umývačky riadu, -20 ° C do 110 ° C, materiál: plast, farba: číra, objem: 450ml / 920ml / 1380ml / 2300ml, rozmery: 11x11cm / 13,7x13,7cm / 16,5x16,5cm / 18,7x18,7cm
Praktická a spoľahlivá súprava dóz na skladovanie a prenášanie potravín. Vyrobená z odolného plastu s kvalitným silikónovým tesnením viečka – vzduchotesné a vodotesné. Potraviny zostávajú dlhšie čerstvé, udržujú si svoju arómu, pri manipulácii nevytekajú. Vhodné do chladničky, mrazničky, mikrovlnnej rúry a do umývačky. -20°C až 110°C.
Všeobecné
| Typ | Sada |
|---|---|
| Typ prístroja | Kuchynská dóza |
Určenie
| Vhodný do | Umývačky riadu, Mrazničky, Mikrovlnnej rúry, Chladničky |
|---|
Vlastnosti
| Tvar | Štvorec |
|---|---|
| Vnútorné usporiadanie | Bez vnútorného usporiadania |
| Veko | S klipmi |
| Vlastnosti | Vodotesný, Tesniaca |
| Motív | Bez motívu |
| Materiál | ABS |
Výbava
| Počet dóz v sade | 4 |
|---|
Vzhľad a dizajn
| Materiál | Plast |
|---|
Materiál
| Materiál veka | Plast |
|---|
Rozmery a hmotnosť
| Objem | 5,05 l |
|---|---|
| Výška | 9,00 cm |
| Šírka | 19,00 cm |
| Hmotnosť | 496 g |
Farba
| Farba | Číra |
|---|
5 z 5
hodnotili celkom
2 overení zákazníci
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.