Súprava dóz 3 ks, objem 650 ml, praktická a spoľahlivá pre skladovanie potravín, vyrobená z odolného skla s kvalitným skrutkovacím nerezovým viečkom, Ø 7,2 cm
Sada dóz
LAMART Buck LT6049
3 ks
Praktická a spoľahlivá na skladovanie potravín
Vyrobená z odolného skla s kvalitným skrutkovacím nerezovým viečkom
Upozornenie: s výrobkami zo skla zaobchádzajte opatrne, v prípade praskliny výrobok nepoužívajte
Rozmer Ø 7,2 cm, 12 x 9 x 13cm
Objem 650 ml
Farba číra/nerez
LAMART Buck LT6049
3 ks
Praktická a spoľahlivá na skladovanie potravín
Vyrobená z odolného skla s kvalitným skrutkovacím nerezovým viečkom
Upozornenie: s výrobkami zo skla zaobchádzajte opatrne, v prípade praskliny výrobok nepoužívajte
Rozmer Ø 7,2 cm, 12 x 9 x 13cm
Objem 650 ml
Farba číra/nerez
Všeobecné
| Typ | Sada |
|---|---|
| Typ prístroja | Box na potraviny |
Určenie
| Vhodný do | Umývačky riadu, Chladničky |
|---|
Vlastnosti
| Tvar | Ovál |
|---|---|
| Vnútorné usporiadanie | Bez vnútorného usporiadania |
| Veko | Na závit |
| Vlastnosti | Tesniaca |
| Motív | Bez motívu |
| Materiál | Sklo |
Výbava
| Počet dóz v sade | 3 |
|---|
Vzhľad a dizajn
| Materiál | Sklo/Nerez |
|---|
Materiál
| Materiál veka | Plast |
|---|
Rozmery a hmotnosť
| Objem | 0,65 l |
|---|---|
| Výška | 13,00 cm |
| Šírka | 12,00 cm |
| Hĺbka | 8,00 cm |
| Hmotnosť | 918 g |
Farba
| Farba | Číra |
|---|
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.