Súprava dóz 3 ks, objem 450 ml, praktická a spoľahlivá pre skladovanie potravín, vyrobená z odolného skla s kvalitným skrutkovacím nerezovým viečkom, Ø 5,8 cm
Sada dóz
LAMART Buck LT6050
3 ks
Praktická a spoľahlivá na skladovanie potravín
Vyrobená z odolného skla s kvalitným skrutkovacím nerezovým viečkom
Upozornenie: s výrobkami zo skla zaobchádzajte opatrne, v prípade praskliny výrobok nepoužívajte
Rozmer Ø 5,8 cm, 10,5 x 8 x 10,5 cm
Objem 450 ml
Farba číra/nerez
LAMART Buck LT6050
3 ks
Praktická a spoľahlivá na skladovanie potravín
Vyrobená z odolného skla s kvalitným skrutkovacím nerezovým viečkom
Upozornenie: s výrobkami zo skla zaobchádzajte opatrne, v prípade praskliny výrobok nepoužívajte
Rozmer Ø 5,8 cm, 10,5 x 8 x 10,5 cm
Objem 450 ml
Farba číra/nerez
Všeobecné
| Typ | Sada |
|---|---|
| Typ prístroja | Box na potraviny |
Určenie
| Vhodný do | Umývačky riadu, Chladničky |
|---|
Vlastnosti
| Tvar | Ovál |
|---|---|
| Vnútorné usporiadanie | Bez vnútorného usporiadania |
| Veko | Na závit |
| Vlastnosti | Tesniaca |
| Motív | Bez motívu |
| Materiál | Sklo |
Výbava
| Počet dóz v sade | 3 |
|---|
Vzhľad a dizajn
| Materiál | Sklo/Nerez |
|---|
Materiál
| Materiál veka | Plast |
|---|
Rozmery a hmotnosť
| Objem | 0,45 l |
|---|---|
| Výška | 12,00 cm |
| Šírka | 11,00 cm |
| Hĺbka | 8,00 cm |
| Hmotnosť | 659 g |
Farba
| Farba | Číra |
|---|
5 z 5
hodnotil celkom
1 overený zákazník
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.