- vysoko kvalitný silikón
- pre tampery do 58 mm
- protišmykový povrch
- ochrana pracovnej plochy
- farba čierna
- stabilizácia pri tampovaní
- rozmery balenia 10 × 15 × 2 cm
 
 
 
 
 
 

Podložka pod tamper LAMART LT7087

Ochrana a stabilita pri príprave kávy
Protišmyková silikónová podložka poskytuje dokonalú ochranu pracovnej plochy pred poškriabaním a poškodením pri utláčaní kávy. Vďaka svojmu dizajnu zabezpečuje lepšiu stabilitu tampera počas celého procesu prípravy espressa. Podložka pod tamper Lamart LT7087 je kompatibilná so štandardnými tampermi do priemeru 58 mm a vhodná ako pre domáce, tak komerčné použitie. Doprajte si profesionálny barista zážitok pri každej príprave kávy.

Príbeh dokonalého espressa sa začína tu
Každé autentické espresso má svoj príbeh, ktorý sa začína správnym utesnením kávy. Táto baristická podložka nadväzuje na dlhoročnú tradíciu precíznej prípravy kávy a umožňuje dosiahnuť konzistentné výsledky pri každom tampovaní. Vďaka odolnému silikónu sa podložka nezničí ani pri intenzívnom používaní, odoláva teplotným zmenám i tlaku pri utláčaní. Materiál je navyše šetrný k životnému prostrediu. Povýšte svoj kávový rituál na umenie a staňte sa súčasťou autentickej baristickej kultúry.
| Marketing name model | Podložka pod tamper KAFFE | 
|---|---|
| Typ pristroja | Kanvice príslušenstvo | 
| Model | LT7087 | 
| Farba | Čierna | 
|---|
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.
 
			 
 
 
 
 
 
 
