Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

LG RC91V9AVSN

Sušička bielizne, en. trieda A+++, kapacita 9kg, hybridné sušenie – kondenzačné/tepelné čerpadlo, dotykový LED displej, zásobník na kondenzát 4,9l, hlučnosť 62dB, 14 programov, WiFi, LG ThinQ, 13 prídavných možností, 3 možnosti sušenia

Zobraziť celý popis

LG RC91V9AVSN

Sušička prádla LG RC91V9AVSN

  • kondenzačná sušička prádla
  • kapacita 9 kg prádla
  • energetická trieda A+++
  • hybridné sušenie
  • 14 programov
  • systém Sensor Dry
  • nerezový bubon
  • Smart Diagnosis
  • detská poistka
LG RC91V9AVSN

Vysoký výkon s nízkou spotrebou

Voľne stojaca kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom LG RC91V9AVSN, s kapacitou náplne 9 kg predstavuje ideálne riešenie pre tých, ktorí majú doma málo miesta alebo sa chcú vyhnúť vlhkosti vzduchu a plesni, vznikajúce pri klasickom sušení bielizne na sušiaku. Táto kvalitná sušička ponúka svojmu užívateľovi v úspornej energetickej triede A+++ vysoký výkon pri sušení s nízkou spotrebou elektrickej energie. Elegantný dizajn v bielej farbe s čiernymi dvierkami so strieborným lemom robí z tejto sušičky nadčasový spotrebič pre uľahčenie každodennej rutiny. Sušička sa tiež môže pochváliť príjemne tichým chodom. Hladina hluku pri samotnom sušení je 62 dB, takže pri práci nebude rušiť vás ani vašich susedov.

LG RC91V9AVSN

Efektívna a pritom jemná starostlivosť

Kondenzačná sušička bielizne LG RC91V9AVSN je vybavená celým radom špeciálnych programov a funkcií, ktoré sa čo najšetrnejšie postarajú aj o vaše jemné látky.  Úplne bez obáv tu môžete dať sušiť perie, vlnu alebo športové oblečenie. Senzor sušenia rozpozná, aká je bielizeň vlhká a teplotu na jej sušenie, a potom automaticky zvolí optimálny čas usušenia.  Jemné sušenie pri nízkej teplote, vďaka technológii tepelného čerpadla, vyhladzuje záhyby a znižuje pokrčenie bielizne. Program „Pre alergikovʺ sušením pri vyššej teplote zaisťuje odstránenie až 99,9 % množstvo alergénov v podobe prachových roztočov, ktoré sú príčinou respiračných ochorení a alergií.

LG RC91V9AVSN

Jednoduchá údržba

Kondenzačná sušička bielizne LG RC91V9AVSN je vybavená automatickým čistením kondenzátora spočívajúcim v silnom preplachu vodou od mikroprachu 1-3x za cyklus v závislosti od objemu, typu a vlhkosti bielizne. Vďaka tomu je kondenzátor stále čistý a výkon sušičky na tej najlepšej úrovni. Duálny filter zložený z vonkajšieho a vnútorného filtra zaisťuje vysoký výkon sušenia a udržuje bielizeň aj sušičku čistú tak, že zachytáva takmer všetky nečistoty z bielizne. Vnútorný filter je odporúčané vyčistiť vysávačom a pod tečúcou vodou po každom použití sušičky, vonkajšie potom po cca 10 sušiacich cykloch.

LG RC91V9AVSN

Doprajte si extra pohodlie

Kondenzačná sušička bielizne LG RC91V9AVSN je plne kompatibilná s bezplatnou aplikáciou ThinQ, pomocou ktorej ju môžete na diaľku ovládať cez svoj smartphone, sťahovať si nové pracie cykly alebo treba sledovať spotrebu elektrickej energie a využívať veľa ďalších funkcií, nech už ste kdekoľvek.  Prostredníctvom Wi-Fi pripojenia budete mať prístup k najnovším inováciám, ktoré sú navrhnuté tak, aby presne vyhovovali vašim potrebám a zlepšili váš každodenný život. Funkcia smart diagnosis vám poskytne užitočné informácie pre rýchle a jednoduché zistenie a vyriešenie vzniknutých závad.

LG RC91V9AVSN

Sušička LG RC91V9AVSN má vo svojom vnútri ukrytý najnovší digitálny invertorový motor Direct Drive s priamym pripojením k bubnu, ktorý na prácu využíva silné magnety. Vďaka tomu sa motor oveľa pomalšie opotrebováva, vykazuje vysokú spoľahlivosť a odolnosť všetkých svojich súčastí, má tichý chod iba 62 dB, je menej náročný na spotrebu elektrickej energie, ale zároveň vyvíja oveľa vyšší výkon ako univerzálne motory. Pokročilá technológia Dual Inverter Heat pump s invertorovým tepelným čerpadlom významne šetrí čas, a tým aj spotrebu energie.

Hybridná sušička s tepelným čerpadlom
LG RC91V9AVSN
PN RC91V9AVSN.BBWQKCZ

Typ kondenzačná bubnová sušička
Tepelné čerpadlo / Hybridné sušenie
Trieda energetickej účinnosti A+++ (v rozsahu A+++ až D)
Kapacita sušenia 9 kg
Dotykový LED displej
Spotreba energie (cyklus) 194 kWh/rok
Doba trvania sušiaceho cyklu (plná náplň) 212 min/cyklus
Čas sušenia (Energy mode) až 26,8 min/kg
Čas sušenia (Time mode) až 18,5 min/kg
Objem zásobníka na kondenzát 4,9 litrov
Kondenzačná trieda A
Hlučnosť sušenia 62 dB(A)

LG ThinQ + Wi-Fi pripojenie – ovládanie na diaľku, načítanie programu a inteligentná diagnostika (Smart Diagnosis 3.0)
Duálne invertorové tepelné čerpadlo a invertorový motor (10 rokov záruka na motor/kompresor)
Eco Hybrid – hybridné sušenie – úspora energie alebo času
Funkcia automatického čistenia kondenzátora – až 3× za cyklus
Program pre alergikov - redukcia až 99,9% alergénov (BAF certifikácia)
Inteligentný elektronický systém sušenia
Zvuková signalizácia ukončenia programu
Ukazovateľ zostávajúceho času a priebehu sušenia
Ukazovateľ zanesenia filtra
Ukazovateľ naplnenia nádoby na kondenzát
Veľké dvierka
Nerezový bubon
Rotácia bubna v oboch smeroch

Senzory
3 teplotné / 1 vlhkosti / 1 otvorených dverí / 1 výšky vodnej hladiny / 1 senzor zanesenia filtra

14 PROGRAMOV
Bavlna / Bavlna+ / Zmiešaná bielizeň / Syntetika / Pokrývky / Uteráky / Pre alergikov / Jemná bielizeň / Vlna / Športové oblečenie / Rýchly 30 / Sušenie na sušiaku / Teplý vzduch
Ďalšie programy na stiahnutie cez Wi-Fi (smartphone, aplikácia LG Smart ThinQ)

13 PRÍDAVNÝCH MOŽNOSTÍ + 3 MOŽNOSTÍ SUŠENIA
Odložený štart / Starostlivosť o bubon / Starostlivosť o kondenzátor / Nekrčivý / Svetlo bubna / Viac času / Menej času / Zvuková signalizácia on/off / Wi-Fi: Diaľkový štart (stiahnutie programu + Smart Diagnosis) / Detská poistka / EcoHybrid: Energia/Čas
Možnosti sušenia Žehlenie / Skriňa / Extra

Možnosť otočenia dverí
Možnosť pripojenia na odpad

Rozmery (V׊×H) 850 × 600 × 660 mm
Hmotnosť 56 kg
Farba biela + čierna dvierka so strieborným lemom

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.