Wi-Fi 7, najnovší štandard bezdrôtového pripojenia, prináša ohromujúci výkon - vyššiu priepustnosť, nižšiu latenciu, silnejšiu ochranu proti rušeniu a vyššiu efektivitu. Vďaka zvýšeniu QAM z 1024 na 4096 dosahuje Halo H27BE rýchlosť až 3,6 Gb/s. Pridajte sa k profesionálom a zažite silu novej generácie Wi-Fi.
Odporúčané služby
Zľavový kupón
Ďalšie možnosti financovania

Wi-Fi 7 mesh systém Mercusys Halo H27BE 3-pack

Najnovšia Wi-Fi 7Sieť vybavená 4K-QAM, MLO, Multi-RU pre ohromujúci výkon

Závratná rýchlosť až 3,6 Gb/sPlynulé 4K/8K streamovanie, pohlcujúce AR/VR hranie aj bleskurýchle sťahovanie

Plynulé prepínanie v rámci sieteŽiadne náhle výpadky signálu ani oneskorenie pri pohybe po dome

Multi-Link Operation (MLO)Zvyšuje priepustnosť, znižuje latenciu a zlepšuje spoľahlivosť pre nové aplikácie

Viacgigabitový port1× 2,5 Gb/s WAN/LAN a 2× 1 Gb/s porty

Pokrytie celého domu s multigigabitovou rýchlosťouJednotky Halo mesh fungujú ako jednotná sieť a pokryjú až 650 m²

Dvojpásmová Wi-Fi 7 pre výnimočné zážitky

Wi-Fi riešenie pre celý domov
Nie je nič horšie než nespoľahlivé pripojenie a rýchlosť, ktorá nestíha vášmu digitálnemu životnému štýlu. Halo funguje ako jednotný systém, ktorý zabezpečuje silný Wi-Fi signál v každom kúte domácnosti a prináša rýchlu a stabilnú sieť. Výpadky a neustále načítavanie budú minulosťou.

Pripojenie až pre 150 zariadení
Halo H27BE je vybavený technológiou Wi-Fi 7 a umožňuje pripojiť viac než 150 zariadení súčasne. Vychutnajte si efektívnejšiu sieť s rýchlejším načítavaním bez znižovania výkonu.

Skutočne plynulé prepínanie
Systém Halo automaticky pripája vaše telefóny či tablety k najrýchlejšiemu uzlu, aby zabezpečil plynulé fungovanie siete. Už žiadne náhle výpadky signálu ani spomaľujúca sa Wi-Fi pri pohybe po domácnosti.

Veľmi rýchle multigigabitové pripojenie
Jeden 2,5 Gb/s port a dva gigabitové porty naplno využijú rýchlosť vášho internetového pripojenia. Prelomte limit 1G a zvýšte výkon zariadení na maximum. Pripojte počítače, smart televízory či herné konzoly a získajte bleskurýchle káblové pripojenie.

Jednoduchá inštalácia a správa
Nastavenie siete zvládnete v niekoľkých krokoch priamo v aplikácii MERCUSYS. Stačí vybrať jednotku Halo a príslušenstvo z balenia, pripojiť káble, spustiť aplikáciu a postupovať podľa pokynov na obrazovke. Po zapnutí ďalšej jednotky sa automaticky pripojí k existujúcej sieti, takže rozšírenie pokrytia je rýchle a bez starostí.

Jednoducho rozšírte svoje pokrytie
Súprava Halo Whole Home Wi-Fi obsahuje viac jednotiek, aby vyhovela rôznym typom domácností. Ak potrebujete ešte väčšie pokrytie, mesh sieť môžete kedykoľvek jednoducho rozšíriť pridaním ďalších jednotiek Halo.
| Určenie | Univerzálne |
|---|---|
| Typ prístroja | Mesh systém |
| Part Number | Halo H27BE(3-pack) |
| Maximálna rýchlosť 2,4 GHz | 688 Mb/s |
|---|---|
| Maximálna rýchlosť 5 GHz | 2880 Mb/s |
| Počet antén | 1 |
|---|---|
| Dual Band | Áno |
| Rýchlosť až (Mb/s) | 3600 |
| Displej | Nie |
|---|
| Pokročilé funkcie | IPv6 Ready |
|---|---|
| Firewall | Áno |
| Funkcie | Router, Firewall, Extender, Access Point |
| Mesh systém | Áno |
| Rýchlosť LAN | 1 Gbit |
|---|---|
| Rýchlosť WAN | 2,5 Gbit |
| Počet WAN portov | 1 |
| Pásma WIFI | 5 GHz, 2,4 GHz |
| Šifrovanie | WPA3, WPA2, WPA |
| WI-FI | Wi-Fi 7 |
| Frekvenčné pásma | Dual-band |
| Počet LAN | 2 |
| Wi-Fi štandard | 802.11ac, 802.11n1, 802.11g, 802.11be, 802.11ax |
| Typ antény | Neodnímanteľná |
|---|
| Výška | 12,80 cm |
|---|---|
| Šírka | 8,13 cm |
| Hĺbka | 8,37 cm |
| Hmotnosť | 350 g |
| Farba | Biela |
|---|
| Obsah balenia | Napájací adaptér, Ethernet kábel |
|---|
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.
