Herná konzola XBOX S, úložisko s kapacitou 512 GB, bezdrôtový ovládač, Dolby 5.1, DTS, LPCM, HDMI, Ethernet, biela
Odporúčané služby
442,00 €
359,35 € bez DPH
Ďalšie možnosti financovania
Herná konzola XBOX S
Microsoft Xbox Series S 512GB
Systém: XBOX Series S
Úložisko o kapacite: 512 GB
Zvuk: Dolby 5.1, DTS, LPCM
Bezdrôtový ovládač
HDMI
Ethernet (LAN)
Výška: 27,5 cm
Šírka: 15,1 cm
Hĺbka: 6,5 cm
Hmotnosť: 1,9 kg
Farba: Biela
Microsoft Xbox Series S 512GB
Systém: XBOX Series S
Úložisko o kapacite: 512 GB
Zvuk: Dolby 5.1, DTS, LPCM
Bezdrôtový ovládač
HDMI
Ethernet (LAN)
Výška: 27,5 cm
Šírka: 15,1 cm
Hĺbka: 6,5 cm
Hmotnosť: 1,9 kg
Farba: Biela
Všeobecné
| Platforma | XBOX Series S |
|---|---|
| Typ konzoly | K televízii |
Disk a úložisko
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
|---|
Zvuk
| Zvuk | Dolby 5.1, DTS, LPCM |
|---|
Výbava
| Bezdrôtový ovládač | Áno |
|---|---|
| Slot pre pamäťovú kartu | Nie |
| Blu-Ray | Nie |
| Mechanika | Nie |
Funkcie
| Pohybové ovládanie | Nie |
|---|
Komunikácia a porty
| Prepojenie s PSP | Nie |
|---|---|
| HDMI | Áno |
| Ethernet (LAN) | Áno |
Rozmery a hmotnosť
| Výška | 27,50 cm |
|---|---|
| Šírka | 15,10 cm |
| Hĺbka | 6,50 cm |
| Hmotnosť | 1,9 kg |
Farba
| Farba | Biela |
|---|
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.