Sturdo 2xUSB biela autonabíjačka (2A)
13,79 €
11,21 € bez DPH
Sturdo 2xUSB biela autonabíjačka (2A)
Všeobecné
| Určenie | Univerzálne, Tablety |
|---|
Vlastnosti
| Integrovaný kábel | Nie |
|---|---|
| Dĺžka kábla | 2,0 m |
Konektory
| Výstupný port | USB port |
|---|---|
| Počet výstupov | 2 |
Komunikácia a porty
| Vstup | DC 12V - 24V |
|---|
Napájanie
| Vstupné napätie | DC 12V/2A |
|---|
Nabíjanie
| Maximálny výkon hlavného výstupu | 38 W |
|---|---|
| Maximálny prúd hlavného výstupu | 3 A |
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.