Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Nestle LATTE MACCHIATO CARAMEL

Kapsulová káva  DG LATTE MACHIATO CARAMEL.  Zmes horúceho mlieka, karamelovej príchute a bohatej mliečnej peny a jemného  espressa. Balenie bsahuje 16 kapsúl 8+8.

Zobraziť celý popis

Kapsulová káva  DG LATTE MACHIATO CARAMEL

Objavte veľkolepé NESCAFÉ® Dolce Gusto® Latte Macchiato Caramel. Táto luxusná vrstvená talianska ikona mliečnejšia než cappuccino je unikátnou zmesou horúceho mlieka, karamelovej príchute, jemnej kávy a kyprej mliečnej peny, teraz ešte hustejšej a bohatšej ako kedykoľvek predtým. Receptúru Latte Macchiato Caramel naši tvorcovia rozdelili do dvoch kapsúl: prvá kapsula obsahuje plnotučné mlieko, štipku karamelovej príchute a menšie množstvo cukru ako predtým, v druhej kapsule sa ukrýva bohaté a jemné espresso špeciálne zmiešané z kávových zŕn odrôd Arabica a Robusta z troch prvotriednych lokalít, vrátane jemných brazílskych a bohato ovocných kolumbijských zŕn kávy Arabica.

PRVOTRIEDNA KÁVA
Pre kávové zrná, z ktorých sa vyrábajú nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujeme do všetkých kútov sveta od Brazílie, Kolumbie, Etiópie až po Vietnam a do mnoho ďalších krajín.

OCHRANA ČERSTVOSTI A ARÓMY
Unikátna kávová kapsula je navrhnutá tak, aby v spojení s kávovarom NESCAFÉ® Dolce Gusto® zaistila dokonalý zážitok z každej šálky. Aróma a chuť kávy sú hermeticky uzatvorené v každej kapsule, zostávajú tak uchovávané v nemennej kvalite, na prípravu vašej bezchybnej šálky.

Balenie obsahuje 16 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocou ktorých si môžete pripraviť 8 šálok.
 

Zloženie
Biela kapsula: sušené plnotučné mlieko (59,4 %), cukor (38,1 %), arómy. Hnedá kapsula: pražená mletá káva.

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.