Skutočné Black Friday zľavy? Šetrite v novembri s nami!

Black Friday Lenovo, Philips či Oral-B Black Friday produkty v zľavách? PLANEO Black Friday vrcholí, nenechajte si ujsť zľavy na elektro a nakupujte výhodne!

Najlepšie Black Friday zľavy na domáce spotrebiče 

Posledný týždeň Black Friday PLANEO sa bude niesť v znamení výhodných cien na domáce spotrebiče. Od 21.11. do 27.11.2022 na vás budú čakať Russel Hobbs, Yenkee či Remington Black Friday zľavy vo výške -20 %.

Osobná starostlivosť (Braun, Oral-B Black Friday), pracovné vybavenie (tlačiarne Canon Black Friday) či študentské vybavenie ako Laptop Lenovo Black Friday, Tablet Lenovo Black Friday, ale aj mnohé iné značky v atraktívnej akcii -15  %.

Na posledný týždeň sme pripravili aj zľavy vo výške -10 % pre produkty Siemens Black Friday, Fieldmann či vysávače značky Bosch.

Zobrazené ceny na e-shope sú pred zľavou, na uplatnenie a získanie výhodnejších cien je potreba zadať kód CHCEMZLAVU.
 
Prečo využiť Black Friday PLANEO?

Objednané domáce spotrebiče si môžete vyzdvihnúť v jednej z našich 54 predajní alebo pre väčšie pohodlie, môžete využiť služby nášho partnera Packeta doručenie zdarma, zvýhodnenie, ktoré platí až do konca novembra na tovar do 10 kg.

Zároveň si vás dovolíme upozorniť na ďalšiu akciu, ktorá prebieha kontinuálne s BF a to nákup na splátky bez navýšenia0 % navýšenie v kombinácii s BF? To by bola škoda nevyužiť!

Úplné znenie podmienok akcie "0% navýšenie" nájdete TU.
 
Podmienky akcie -20% zľava na vybrané produkty veľkej bielej techniky značky SAMSUNG nájdete TU.
 

Tip redakcie: Black Friday zľava na Pákový kávovar SAGE SES990BTR, pri ktorom zaplatíte až o 359 € menej ako bežne.

 
 

Ďalšie novinky