Nová technológia práčok a sušičiek Whirlpool

"FreshCare+", to je nová technológia práčok a sušičiek Whirlpool, ktorá vám ušetrí hodiny vášho voľného času.
 

Vďaka technológii FreshCare+ už nemusíte čakať na vypranie bielizne. Svieža totiž zostane ešte 6 hodín po dokončení pracieho cyklu. Technológia FreshCare+ vďaka špeciálnemu prevzdušňovaniu parou udrží vašu bielizeň sviežu ešte dlhú dobu po skončení prania. Zdĺhavé chvíle čakania na dopranie sa stanú s práčkami a sušičkami Whirlpool minulosťou. Zapnete práčku a zatiaľ čo vaša bielizeň bude hýčkaná prvotriednou technológiou, vy môžete využiť čas napríklad na rodinný výlet.

Komfort, praktickosť, elegancia
Intuitívne a jednoduché ovládanie nových práčok z rady FreshCare+ vám ponúka jednoduché a rýchle ovládanie. Jednou z predností týchto práčok sú ergonomicky tvarované dvierka s integrovanou rukoväťou pre pohodlnú manipuláciu.

 

 

Technológia FreshCare+
Technológia zabraňuje tvorbe zápachu spôsobeného bežnými baktériami a to aj v prípade, že bielizeň zostane v práčke napríklad aj pár hodín po dopraní. Vzduch v bubne neustále cirkuluje, čo zabraňuje tvorbe zápachu a udržuje bielizeň v správnej úrovni vlhkosti. Funkciu FreshCare+ môžete zvoliť pri nastavovaní pracieho programu alebo aj počas cyklu a zároveň ju kedykoľvek zrušiť. Už takto máte málo času a ste v strese z toho, že musíte prať a vešať bielizeň a nestíhate? Potom sú pre vás práčky a sušičky od značky Whirlpool tým správnym riešením.

 

Intuitívna technológia 6. ZMYSEL stráži, prispôsobuje a ovláda teplotu, množstvo vody a výkon motora a zaručuje tak nastavenie pracieho cyklu priamo na mieru vašej bielizni. Vďaka senzorom a pokročilým algoritmom technológie 6. ZMYSEL práčka sama detekuje množstvo bielizne a sleduje prací cyklus po celú dobu. Tým sú zaručené vynikajúce výsledky prania a zároveň optimalizovaná spotreba energie, vody a času.

 

Systém SoftMove - pranie na mieru vašej bielizni
Systém SoftMove vďaka pokročilému motoru umožňuje 6 rôznych druhov pohybu bubna pre každú fázu prania. Tým zaisťuje nadštandardnú starostlivosť o bielizeň a skvelé výsledky prania. Na výber máte zo 14 rôznych programov, ktoré sú perfektne navrhnuté tak, aby pokryli všetky denné či občasné potreby prania - od tej najodolnejšej bielizne ako sú džínsy až po jemnú bielizeň z vlny či hodvábu.

 

Špeciálny prací cyklus pre zachovanie žiarivých farieb
Pri praní na teplote 15 °C zaručujú práčky z radu FreshCare+ porovnateľné výsledky ako pri praní na teplote 40 °C. Pri programe 15 °C sa menia otáčky bubna do troch odlišných opakujúcich sa rytmov a vďaka tomu vaše oblečenie lepšie vstrebáva prací prostriedok. Aj pri nízkych teplotách prania je týmto spôsobom zaručené efektívne pranie.

 

Nový motor. Tichý chod. Dlhá životnosť.
Vysoko kvalitný, výkonný a tichý motor práčok z radu FreshCare+ zaručí pokojný chod práčky pri praní bielizne. Môžete tak v pokoji práčku zapnúť aj cez noc. Zatiaľ čo sa vaša bielizeň bude prať v špičkovej a šetrnej práčke, vy si môžete užívať nerušený spánok.

 

 

Pranie na mieru vašim potrebám
Funkcia Clean+ vám umožní prispôsobiť prací cyklus miere zašpinenia vášho oblečenia. Máte na výber z troch úrovní prania: Intenzívne, Denné a Rýchle. S výberom intenzity prania sa upraví aj dĺžka programu.

Ďalšie novinky