VŠETCI VYHRÁVAJÚ, CENY V HODNOTE 160 000 EUR!

Prinášame vám nový leták PLANEO Elektro "VŠETCI VYHRÁVAJÚ, CENY V HODNOTE 160 000 EUR!" platný od 29.6.2020 do 26.7.2020.

Chystáte sa nakupovať elektroniku či domáce spotrebiče?! V tom prípade si nenechajte ujsť našu mimoriadnu akciu - stieracie žreby! S PLANEO Elektro v nej totiž vyhrávajú všetci. V hre ide naozaj o veľa a každý žreb je výherný. Ceny v hodnote 160 000 € čakajú na každého, kto si nakúpi nad 100 € v sieti predajní PLANEO Elektro alebo na e-shope planeo.sk v termíne od 29.6 do 26.7.2020. 
Neváhajte, nakúpte a zotrite si ceny ako televízor SAMSUNG, spredu plnená práčka SAMSUNG, smartfón HUAWEI, robotický vysávač iROBOT, kuchynský robot SENCOR, IPL depilátor PHILIPS, benzínová kosačka FIELDMANN a mnoho ďalších skvelých cien.

 

Pravidlá súťaže ,,VŠETCI VYHRÁVAJÚ“:

 

Postup pre nákup na kamenných predajniach PLANEO Elektro

  • Stierací žreb získa každý, kto v čase trvania akcie uskutoční nákup v celkovej hodnote viac ako 100 € (slovom sto eur) v niektorej z kamenných predajní PLANEO Elektro alebo na e-shope www.planeo.sk a zároveň splní všetky podmienky účasti na akcii definované v štatúte akcie
  • Na jeden nákup je možné získať iba jeden stierací žreb
  • Po zotretí stieracej vrstvy na stieracom žrebe sa zobrazí výhra v podobe konkrétneho výrobku alebo zľavy, ktorú zákazník za daný nákup vyhráva.
  • Ak zákazník uskutoční nákup priamo na kamennej predajni PLANEO Elektro, môže si výhru uplatniť buď priamo na predajni alebo mu bude doručená na domácu adresu v závislosti od typu výhry.
  • Po zotretí stieracej vrstvy nie je možné použitý žreb vymeniť za iný.
  • Použitý stierací žreb musí byť bezprostredne po získaní výhry odovzdaný pracovníkovi PLANEO Elektro a znehodnotený. Ten istý žreb nie je možné použiť viackrát. 

 

Postup pre nákup na e-shope www.planeo.sk

  • Do žrebovania bude zaradená každá objednávka, ktorá bude doručná v čase trvania akcie a jej celková hodnota je viac ako 100 € (slovom sto eur) na e-shope www.planeo.sk a zároveň splní všetky podmienky účasti na akcii definované v štatúte akcie
  • Za jeden nákup bude zákazník zaradený do žrebovania iba raz.
  • Ak zákazník uskutoční nákup na e-shope www.planeo.sk, bude zaradený do žrebovania o hodnotné ceny a výhra mu bude doručená na domácu adresu.

 

Podrobné pravidlá akcie sú definované v štatúte akcie, ktorý nájdete TU alebo na každej predajni PLANEO Elektro v SR.

 

Neváhajte a nakupujte!

Výber toho najlepšieho nájdete tu:

 
 
 
 
 
 
 

Ďalšie novinky