PACKETA - Využite doručenie tovaru ZADARMO

Využite doručenie tovaru ZADARMO na planeo.sk. V  období od 9.11.2022 – 30.11.2022 môžete na Vaše nákupy využiť bezplatné doručenie cez spoločnosť Packeta.
 

Platí pre doručenie do Z-Boxu alebo na výdajné miesto. Vyzdvihnutie je možné na 2 100 výdajných miest a boxov Packeta na Slovensku.

Menšie výrobky a spotrebiče z nášho e-shopu tak môžete mať doma už na nasledujúci pracovný deň bez čakania a prispôsobovania sa kuriérov.

 

Akcia platí 9.11.2022 – 30.11.2022  na všetok tovar:

·  s hmotnosťou do 10 kg

·  s maximálnou dĺžkou jednej strany zásielky 120 cm alebo so súčtom všetkých troch strán do 150 cm

·  v celkovej hodnote do 700 eur

 

Ako si objednať tovar s doručením do pobočiek a boxov PACKETA?

Pri dokončovaní objednávky cez planeo.sk si v košíku ako spôsob dopravy zvolíte PACKETA a následne si vyberiete práve to výdajné miesto, ktoré je pre vás najpohodlnejšie.

Doručenie na výdajné miesto

Nechcete čakať na kuriéra? Vyzdvihnite si zásielku na jednom z našich výdajných miest. Vyberte si to, ktoré máte po ruke a pre zásielku si sem odskočte vtedy, keď budete mať čas.

Doručenie do Z-BOXu

Z-BOX je samoobslužné výdajné miesto, ktoré je otvorené 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Zásielku si tu vyzdvihnete bezkontaktne, a to pokojne aj uprostred noci. Z-BOX otvoríte prostredníctvom mobilnej aplikácie Packeta.

Nájdite si svoje najbližšie výdajné miesto PACKETA

 

OSTATNÉ USTANOVENIA

• Údaje týkajúce sa doby doručenia objednaného výrobku pri jednotlivých spôsoboch dopravy a dodania zákazníkovi sa vzťahujú len na tovar so statusom dostupnosti ,,skladom“.

• Pokiaľ je tovar v sklade u dodávateľa, termín dodania je zobrazený v rámci informačnej ikony v časti „detail produktu“, resp. je uvedený v e-maile s potvrdením vašej objednávky.

• Uvedené ceny jednotlivých služieb dopravy a dodania tovaru môžu byť počas marketingových akcií nižšie alebo rovné nule.

• Tovar doručujeme len v rámci územia Slovenskej republiky.

 
 
 
 

Ďalšie novinky