REZERVUJ NA PLANEO.SK A TOVAR DORUČÍME EŠTE DNES

V PLANEO Elektro sme pre Vás pripravili ďalšiu skvelú službu, vďaka ktorej si môžete tovar objednať ešte dnes, v pohodlí svojho domova a my Vám ho doručíme v ten istý deň.

Presne tak! Stačí ak si na našej webovej stránke vyberiete a zarezervujete produkt v najbližšej predajni PLANEO Elektro k vášmu domovu. Naši pracovníci vám radi ochotne doručia tovar domov a to úplne zadarmo. 

V dnešnej dobe, kedy je naozaj dôležité byť opatrný, myslíme na všetkých našich zákazníkov a kladieme bezpečnosť a zdravie na prvé miesto. Práve preto sme rozšírili našu ponuku o túto službu, vďaka ktorej Vám stačí otvoriť našu webovú stránku, overiť si dostupnosť tovaru na predajni PLANEO Elektro vo Vašom meste, zarezervovať tovar a o zvyšok sa postarajú naši pracovníci. Uvedomujeme si, že dnešná situácia je komplikovaná, preto sa snažíme prinášať nové a lepšie riešenia, ktoré uľahčia Váš každodenný život.

 

AKO FUNGUJE SLUŽBA OBJEDNAJ NA PREDAJNI A TOVAR DORUČÍME EŠTE DNES?

Aby ste sa mohli rýchlejšie zorientovať a získať prehľad o predmetnej službe, pripravili sme pre Vás stručný prehľad v nasledujúcich bodoch:

  • Prostredníctvom stránky planeo.sk si vyberte tovar, o ktorý máte záujem a zarezervujte si ho v predajni v meste, v ktorom bývate alebo najbližšom meste k vášmu domovu (kontaktné informácie našich predajní nájdete TU).
  • Ak je Vami vybraný tovar na najbližšej predajni v meste v ktorom bývate, náš pracovník Vás informuje o termíne doručenia ešte v ten istý deň (doručenie v daný deň platí v prípade rezervácie tovaru do 16:00).
  • Doprava a doručenie Vami vybraného tovaru domov je úplne zadarmo.
  • Doprava a doručenie Vami vybraného tovaru je pred prvé uzamykateľné dvere - v dome sú to vchodové dvere alebo brána na hranici pozemku, v bytovke sú to dvere do vchodu.
  • V prípade ak máte záujem o dodanie Vami vybraného tovaru mimo mesta, v ktorom sídli naša predajňa PLANEO Elektro, tovar Vám radi doručíme úplne zadarmo do 24 hodín v prípade potvrdenia objednávky do 15:00 hod.

Ďalšie novinky