REZERVUJ NA PLANEO.SK A VYZDVIHNI EŠTE DNES

Momentálna situácia komplikuje nakupovanie všetkým tým, ktorí patria k skupine zákazníkov preferujúcich vyzdvihovanie svojho nákupu osobne. Práve tým ponúkame našu službu, ktorá im umožní vyzdvihnúť si zakúpený produkt a to ešte v deň objednávky!

Stačí si cez našu webovú stránku vybrať výrobok, overiť jeho dostupnosť, zarezervovať a vyzdvihnúť ešte v ten istý deň. Naši zamestnanci váš tovar starostlivo nachystajú, zabalia, pripravia a odovzdajú za dodržania prísnych hygienických podmienok.

Veríme, že aj táto nová služba vám poskytne väčší komfort pri nakupovaní.

 

AKO FUNGUJE SLUŽBA REZERVUJ CEZ PLANEO.SK A VYZDVIHNI EŠTE DNES:

  • Prostredníctvom stránky planeo.sk si vyberte tovar, o ktorý máte záujem a zarezervujte si ho v predajni tam, kde vám to najviac vyhovuje (kontaktné informácie našich predajní nájdete TU).
  • Ak je vami vybraný tovar na vami zvolenej predajni, náš pracovník vám potvrdí dostupnosť a môžete si vyzdvihnúť tovar na predajni v čase, ktorý vám vyhovuje v rámci platných otváracích hodín (platí v prípade rezervácie tovaru do 17:00).
  • Ak tovar nie je na vami vybranej predajni, zašleme vám ho tam do 24 hodín (platí pri objednávkach zrealizovaných do 15.00 hod)

Ďalšie novinky