Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Panasonic ES-EL2A-A503

4,0
1 hodnotení
1 recenzia

Epilátor – epilácia namokro aj nasucho, 60 pinziet, výkyvná hlavica o 90°, dvojité široké disky, tri rýchlosti s LED indikáciou, bezšnúrová prevádzka, prisvetľovacia LED lampička, cestovné púzdro

Zobraziť celý popis

PANASONIC ES-EL2A-A503

Epilátor Panasonic ES-EL2A-A503

  • dvojitý kotúč na precízne odstránenie chĺpkov
  • o 30% širšia hlava pre rýchlejšie oholenie
  • výklopná hlava pre väčšiu flexibilitu
  • praktické púzdro a čistiaca kefka súčasťou
  • rýchle nabíjanie s 30-minútovou výdržou
PANASONIC ES-EL2A-A503

Na hladké a jemné holenie

S epilátorom Panasonic ES-EL2A-A503 je koniec dlhým chvíľam v kúpeľni. S o 30% širšou hlavou poskytne rýchlejšie oholenie s menšou námahou a precíznosť výsledku zaistí dvojitý kotúč opatrený 60 pinzetami. Epilátor sa navyše zvládne prispôsobiť každému tvaru vďaka svojej výklopnej hlave až o 90 stupňov. Perfektne zarovnané hroty spolu s LED svetlom odstraňujú chĺpky až pri korienkoch a postarajú sa tak o hladkú a jemnú pokožku.

PANASONIC ES-EL2A-A503

Jednoduché používanie a prispôsobenie

S Panasonic ES-EL2A-A503 máte na výber medzi tromi úrovňami rýchlosti, vďaka ktorým sa epilátor prispôsobí konkrétnej časti tela. Medzi úrovňami je možné prepínať jednoduchým stlačením tlačidla a celé telo strojčeka je vodeodolné. Hodí sa tak na holenie nasucho aj pod tečúcou vodou s využitím holiacej peny. V oboch prípadoch je používanie Panasonic ES-EL2A-A503 veľmi jednoduché a bezpečné. Nastavenie obsahuje aj režim pre nabíjanie.

PANASONIC ES-EL2A-A503

Dlhá výdrž a praktické uskladnenie

Epilátor Panasonic poskytne výdrž až 30 minút a nabíjanie trvá iba hodinu. V kombinácii s väčšou hlavou, vysokým výkonom a jednoduchým ovládaním ponúka strojček skvelé výsledky bez zdĺhavého čakania. Súčasťou balenia je epilačná hlava na nohy a ruky, čistiaca kefka pre následnú starostlivosť o epilátor a nechýba ani praktické puzdro, v ktorom ho možno uskladniť.

ŠPECIFIKÁCIE

Epilátor namokro aj nasucho
LED indikátor
bezšnúrová prevádzka
cestovné púzdro

TECHNICKÉ PARAMETRE

60 pinziet
výkyvná hlavica o 90°
3 rýchlosti

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.