Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Panasonic TX 55LZ980E

Zatiaľ nehodnotené

TENTO TOVAR BOL VYSTAVENÝ A VZŤAHUJE SA NA NEHO PLNÁ ZÁRUKA. OLED SMART televízor, 55" (139 cm), 4K, kvalita obrazu HDR10+ Adaptive, HDR10, HLG, DolbyVision IQ, HLG Photo, DVB-T2/C/S2, H.265/HEVC, HDMI, USB, LAN, WIFI, Bluetooth, DLNA, Youtube, Netflix

Zobraziť celý popis

Panasonic TX-55LZ980E

LZ980-1

Objavte špičkový obraz OLED pre skutočný filmový zážitok

Televízor 4K OLED radu LZ980 oživuje obsah. Vychutnajte si presné detaily, brilantné farby a hlboké odtiene čiernej vďaka panelu OLED. Všetko si vypočujte s priestorovým zvukom Dolby Atmos®. Pripojenie HDMI 2.1 vám prinesie vzrušujúci herný zážitok.

See it all. Feel it all.

Práve tu. Práve teraz. Obyčajný obraz sa stáva filmovým. Je to viac než len sledovanie relácie. Iba náš televízor 4K OLED vytvorený profesionálnymi filmármi prináša ohromujúci obraz, ktorý vám vyrazí dych. Vďaka 3D priestorovému zvuku, ktorý podnecuje všetky zmysly, budete mať pocit, akoby ste boli priamo na filmovej scéne. Všetky naše technológie sú vyrobené tak, aby vzbudzovali emócie, inšpirovali a premieňali bežný život na filmový.

LZ980-3

Verné zobrazovanie hlbokých odtieňov čiernej

OLED a procesor HCX Pro AI – televízory 4K OLED majú individuálne osvetlené komôrky, ktoré vytvárajú prirodzenú farbu a vysoký kontrast, kde čierna je skutočne čierna. Súbežne s tým procesor HCX Pro AI okamžite analyzuje obraz a zdokonaľuje presnosť, kontrast a čistotu farieb pre zlepšený obrazový výkon.

LZ980-4

Dolby Atmos®

Dolby Atmos® – tento formát používaný v najnovších kinách a našich prvotriednych televízoroch podáva zvuk s úžasnou čistotou, bohatosťou a hĺbkou. Zvukové efekty sú presne umiestnené vo virtuálnom priestore a čase, aby ste boli obklopení atmosférou.

LZ980-5

Cinema Surround Pro

Cinema Surround Pro – dopĺňa vynikajúci obraz, ktorý vás prenesie z pohovky priamo do filmu. Integrované reproduktory a technológia na spracovanie zvuku prinášajú pôsobivý zvuk a pozdvihujú zábavu na novú úroveň.

LZ980-6

Auto AI

Auto AI – vďaka umelej inteligencie analyzujú naše prvotriedne televízory prichádzajúci signál a okamžite upravujú nastavenie obrazu. Automatická umelá inteligencia (Auto AI) pozná nastavenia pre šport, filmové scény a ďalšie – a nastavuje ich pre vás. Len sa pohodlne usaďte a užívajte si predstavenie.

LZ980-7

Inteligentné snímanie

Pokročilé inteligentné snímanie – okrem jasu svetla v miestnosti zisťuje aj teplotu farby okolitého svetla v miestnosti a upravuje obraz tak, aby poskytoval prirodzenejší zážitok, napríklad pri sledovaní pod teplými svetlami v noci.

LZ980-8

Optimálny jas a farba – za každých podmienok

Formát Multi HDR – podporou všetkých formátov HDR (vysoký dynamický rozsah) zaisťujú naše prémiové televízory najlepší možný výkon bez ohľadu na zdroj obrazu. Jas a farby sú optimalizované podľa jednotlivých scén, či už je zdrojom Dolby Vision, HLG, HDR10, alebo nový adaptívny formát HDR10+ Adaptive.

LZ980-9

Dokonalý obraz pre všetky svetelné podmienky

Dolby Vision® IQ – inteligentne optimalizuje váš televízor na dosiahnutie vždy dokonalého obrazu v miestnosti. Či už je vaša obývačka úplne tmavá, alebo jasne osvetlená, Dolby Vision IQ sa dynamicky prispôsobuje zmene osvetlenia v miestnosti a prináša najlepší možný zážitok zo sledovania.

LZ980-10

Domáce kino zodpovedajúce predstavám režiséra v akomkoľvek svetle

Filmársky režim s inteligentným snímaním – filmársky režim (Filmmaker Mode) vytvorili spoločnosti z oblasti elektroniky a poprední filmoví režiséri. Jediným tlačidlom nastavíte farebnú paletu, kontrast, pomer strán a frekvenciu snímania filmu tak, ako to režisér predpokladal. Obraz sa automaticky upraví, aj keď sa zmení úroveň osvetlenia.

LZ980-11

Presne kalibrované seriály na Netflixe v tmavom aj svetlom prostredí

Adaptívny kalibrovaný režim Netflix (Netflix Adaptive Calibrated Mode) – získajte najlepší obraz zo služby Netflix. Sledujte doma programy s rozlíšením 4K zodpovedajúce predstavám režiséra. Vďaka inteligentnému snímaniu upravuje obraz podľa okolitého jasu, takže si ho môžete užívať v akomkoľvek osvetlenom prostredí.

LZ980-12

Prenášajte svoj obľúbený Netflix seriál

Vedeli ste, že seriály služby Netflix môžete ľahko prenášať zo smartfónu do televízora Panasonic? Stačí len pripojiť obidve zariadenia k bezdrôtovej sieti, ťuknúť na ikonu Vysielať a je to. Prečo to nevyskúšate so seriálom Stranger Things? * Vyžaduje sa členstvo na streamovanie v službe Netflix.

LZ980-13

Intuitívny televízor Smart TV

My Home Screen 7.0 – zvyšuje prístupnosť a jednoduchosť používania televízorov Smart TV. Používatelia majú prístup k obľúbeným nastaveniam a môžu ich prispôsobovať jediným stlačením tlačidla. Pripnite si na domovskú obrazovku obľúbené položky, napríklad aplikácie na streamovanie videa, aby ste videli len tie, ktoré používate.

LZ980-14

Váš život v harmónii s televízorom

my Scenery – naše nové prvotriedne televízory vám dokážu zlepšiť náladu aj vtedy, keď na ne aktívne nepozeráte. Vďaka funkcii my Scenery si môžete vybrať upokojujúce obrázky a videá alebo použiť vlastné, ktoré odzrkadľujú vašu náladu alebo časť dňa. Ideálna funkcia na celkový oddych organizmu alebo posedenie pred spaním.

LZ980-15

Ovládajte televízor pomocou hlasu

Zapnite televízor Panasonic, nastavte hlasitosť a ďalšie funkcie len pomocou hlasu so zariadením podporujúcim Asistenta Google, ako je inteligentný reproduktor, mobilný telefón alebo tablet. Stačí povedať „Ok Google“ a môžete začať. Google a Google Nest Audio sú ochranné známky spoločnosti Google LLC. Nest Audio vyžaduje sieť Wi-Fi, elektrickú zásuvku v blízkosti, účet Google a kompatibilné mobilné zariadenie. Minimálne požiadavky na operačný systém sú dostupné na stránke g.co/home/req.

LZ980-16

Stačí sa opýtať Alexy

Spolupracuje s funkciou Alexa – zmena kanálu, hlasitosti alebo vypnutie hlasom – so zariadením Amazon Alexa. Ideálne v situáciách, keď máte plné ruky. * Amazon, Alexa a všetky súvisiace logá sú ochranné známky spoločnosti Amazon.com, Inc., alebo jej pobočiek.

LZ980-17

Hranie s ohromujúcou rýchlosťou, rozlíšením a pohybom

Game Mode Extreme – Herný režim Extreme znamená, že náš nový televízor 4K OLED je pripravený na akciu. Rozhranie HDMI 2.1 zas podporuje vysokú frekvenciu snímania (HFR), variabilnú obnovovaciu frekvenciu (VRR) a technológiu AMD FreeSync Premium pre nové úrovne reality vyžadované najnovšími hernými zariadeniami.

LZ980-18

Jednoduchý a rýchly prístup k herným nastaveniam

Game Control Board – užívajte si jednoduchšie a intuitívnejšie herné nastavenia pri pripájaní herných zariadení k televízoru prostredníctvom rozhrania HDMI. Naša nová funkcia Game Control Board zobrazuje podrobné informácie týkajúce sa hier a umožňuje jednoduchú kontrolu stavu nastavenia. Po priradení k tlačidlu My APP stačí na prístup k tejto funkcii jedna akcia, aby bol zážitok z hrania ešte príjemnejší.

LZ980-19

Tuner Penta

Televízny príjem krát päť: Tuner Penta podporuje okrem satelitu, kábla a antény ďalšie dve cesty na prenos signálu. S príjmom cez internet (IPTV) a domácu sieť (TV IP) si môžete zvoliť umiestnenie televízora nezávisle od anténnej zásuvky. Televízny program si tak môžete vychutnať v každej izbe bez dodatočného televízneho pripojenia.

 

Televízor 4K OLED my Home Screen7.0

Obraz
4K OLED
Rozlíšenie (Š x V) 4K Ultra HD/3 840 x 2 160
Technológia pohybu
Smooth Motion Drive Pro
Podpora väčšieho počtu HDR
HDR10+ Adaptive/HDR10/HLG/DolbyVision IQ/HLG Photo*¹⁷
Stmievanie/kontrast
OLED/Ultimate Contrast
Nastavenie rozmedzia farieb (RGB)
Široké farebné spektrum
Dolby Vision IQ
HDR10+ Adaptive
Režisérsky režim (Filmmaker Mode)

Procesor
AI procesor HCX Pro
Auto AI pre obraz
Obrazový režim Auto AI/Dynamické/Normálne/Kinosála/True cinema/FILMMAKER/Vlastné/Profesionálne fotky/Profesionálne 1 (isfccc)/Profesionálne 2 (isfccc)/Šport/Hry/DolbyVision (Živé/IQ/Tmavé)/Režim kalibrácie pre
Isf mód
Calman READY (interný generátor vzorcov)

Zvuk
Dolby Atmos
Surround
Cinema Surround Pro
Výstup reproduktora 30 W (15 W x2)
Režim zvuku Štandardný/Hudba/Reč/Štadión/Užívateľské

Smart funkcie
my Home Screen7.0
my Scenery
Google Assistant*³ Built-in
Kompatibilný so službou Google Assistant
Alexa Built-in
Kompatibilný so službou Alexa
Aplikácia Panasonic TV Remote 3 (funkcia swipe & share)
Domáca sieť (server/klient)
IP Home Control
in-House TV Streaming (SATIP/DVB-IP)
Disney+
Webový prehliadač
Ľahké zrkadlenie/Integrované zariadenie Chromecast
Media Player (2.0)

Podporované formáty
Video: AVI/HEVC/MKV/WMV/MP4/M4v/FLV/3GPP/VRO/VOB/TS/PS/AV1
Zvuk: MP3/AAC/WMA Pre/FLAC/Apple Lossless/WAV
Fotografia: JPEG/HLG Photo
Herný režim (Extrémny herný režim s ovládacím herným panelom)
Podpora HDMI 2.1 VRR
Podpora HDMI 2.1 HFR – 120 Hz
AMD Freesync Premium

Konektivita
Integrovaná bezdrôtová sieť LAN
Bluetooth
HID / HOGP (klávesnica/myš)
A2DP (Stereofónny zvuk: In Single / Out Dual)
Bluetooth Audio Link

Terminál
Vstupy HDMI 4 (bočné: 1, spodné: 3)
HDCP (HDCP2.3)
Podporovaná funkcia HDMI
HDMI2.1 Support Feature
eARC (Enhanced Audio Return Channel) (vstup 2)
ALLM (Auto Low Latency Mode) (všetky vstupy)
VRR (Variable Refresh Rate) (vstup 1 a 2)
4K HFR (High Frame Rate) (vstup 1 a 2)
AMD Freesync Premium (vstup 1 a 2)
HDMI Signal Power Link
USB 3 (2 bočné, 1 zadné
USB 3.0 × 1, USB 2.0 × 2)
Ethernet
CI (Common Interface) 2 (CI Plus, verzia 1.4, ECP)
Analógový video vstup M3 x 1 (spodný)
Digitálny audio výstup (optický) 1 (spodný)
Výstup na slúchadlá 1 (postranný prepínač na subwoofer)

Vysielanie
Digitálny tuner
DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C
Analógový tuner
Vysielanie dát
HBB TV
Príjem teletextu 2000P
Záznamy USB-HDD (s funkciou opakovaného záznamu živého vysielania)
Multi Window
2T PAP/PAT
Ovládanie HDAVI
Hlasový sprievodca
EPG
Voľba jazyka na obrazovke 27 jazykov
Twin Tuner

Údaje o spotrebe
Viditeľná veľkosť obrazovky (uhlopriečka) 139 cm / 55 palcov
Rozlíšenie panela 3 840 x 2 160
Napájanie AC 220 - 240 V, 50/60 Hz
Menovitá spotreba energie 312 W
Snímač okolitého osvetlenia (CATS)

Všeobecné
TV ovládač
Rozmery (Š x V x H) (bez podstavca) 1 227 × 711 × 69 mm
Rozmery (Š × V × H) (s podstavcom) 1 227 × 765 × 303 mm
Hmotnosť (bez podstavca) 14,5 kg
Hmotnosť (s podstavcom) 18,5 kg
Rozmery podstavca (Š × H) 400 x 303 mm

VESA štandard
Rozmery VESA (Š × V) 300 x 300 mm
Rozmery balenia (Š × V × H) 1 591 × 850 × 234 mm
Celková hmotnosť balenia 26 kg