Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philco Ankara 60 L

5,0
2 hodnotení

Komínový odsávač pár Philco, šírka 60 cm, tlačidlové ovládanie, LED osvetlenie, 3 stupne výkonu, výkon min./max. 208/559 m³/hod.

Zobraziť celý popis

philco-logo_1683267726

 
Philco ANKARA 60 L:
 
Odsávač pár Philco s LED osvetlením

LED osvetlenie
Úsporné a jasné LED osvetlenie

Odsávač pár Philco so šírkou 60 cm

Šírka 60 cm
Odsávač so šírkou 60 cm

Odsávač pár Philco s účinnosťou triedy E

Účinnosť E
Efektívne odstránenie pár a zachovanie ekologickej šetrnosti

Odsávač pár Philco s hlučnosťou 67 Db

Hlučnosť 67 dB
Nízka hlučnosť minimalizuje rušenie 

Odsávač pár Philco s 3 stupňami výkonu

3 stupne výkonu
Možnosť výberu z 3 stupňov výkonu 


Štýlový prírastok do kuchyne

Odsávač pár Philco Ankara 60 L okamžite pritiahne pozornosť svojim minimalistickým dizajnom, ktorý sa stane štýlovým prírastkom do každej moderné kuchyne. Vďaka krásnemu dizajnu komína účinne odstraňuje mastnotu a pachy rýchlo a účinne aj pri varení na všetkých štyroch varných zónach.

Kvalitné LED osvetlenie

Pre optimálne osvetlenie varnej plochy sa môžete spoľahnúť na úsporné LED osvetlenie, ktoré je ekonomickejšie v spotrebe elektrickej energie a má výrazne dlhšiu životnosť v porovnaní s bežnými žiarovkami. LED osvetlenie poskytuje jasné a príjemné svetlo, ktoré zabezpečuje dokonalý prehľad nad varnou doskou, a to všetko pri minimalizovaní energetických nákladov.

Rýchle odstránenie pary

S výkonom odťahu od 208 do 559 m³/h a možnosťou nastavenia rýchlosti odsávania v troch stupňoch poskytuje tento model odsávača pár rýchle odstránenie pary. Postará sa tak o efektívne a pohodlné varenie. S troma stupňami výkonu môžete prispôsobiť odťah presne podľa aktuálnych podmienok, čo prináša do vašej kuchyne ešte viac kontroly a komfortu.

Čisté prostredie

Odsávač umožňuje výber medzi režimom odsávania a režimom recirkulácie. V režime recirkulácie sa vzduch prečistí a je potom vháňaný späť do miestnosti. Táto funkcia umožňuje efektívne odstraňovanie nečistôt a nepríjemných zápachov, čím prispieva k čistejšiemu a zdravšiemu vnútornému prostrediu v kuchyni.


Ako vybrať digestor?

V súčasnosti sú digestory vyrábané v rôznych estetických prevedeniach takže môžu byť jedinečným dizajnovým kúskom vo vašej kuchyni. Na aké parametre sa, ale zamerať pri výbere vhodného odsávača pár?


Technický popis
Typ odsávača pár Komín
Výkon (m³/hod.) 559
Počet motorov 1
Osvetlenie Áno
Recirkulácia Áno
Počet rýchlostí (stupňa) 3
Ovládanie Ovládanie tlačidiel
Hlučnosť 67 dB
Výška (cm) 54.2
Šírka (cm) 60
Hĺbka (cm) 45
Farba Nerez

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.