Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philco PEC 190 X

4,8
6 hodnotení
2 recenzie

Závesný odsávač pár Philco, šírka 60 cm, 3 stupne výkonu, tlačidlové ovládanie, LED osvetlenie 2W, 1 motor, spätná klapka

Zobraziť celý popis

philco-logo_1683267726

 
Philco PEC 190 X:
 
Odsávač pár Philco s tichou spätnou klapkou

Tichá spätná klapka
Pri prúdení vzduchu bráni obťažujucému klapnutiu

Odsávač pár Philco s LED osvetlením

LED osvetlenie
Úsporné a jasné LED osvetlenie

Odsávač pár Philco so šírkou 60 cm

Šírka 60 cm
Odsávač so šírkou 60 cm

Odsávač pár Philco s účinnosťou triedy E

Účinnosť E
Efektívne odstránenie pár a zachovanie ekologickej šetrnosti

Odsávač pár Philco s hlučnosťou 65 Db

Hlučnosť 65 dB
Nízka hlučnosť minimalizuje rušenie 

Odsávač pár Philco s 3 stupňami výkonu

3 stupne výkonu
Možnosť výberu z 3 stupňov výkonu


Moderné prevedenie

Závesný odsávač pár PEC190X s tlačidlovým ovládaním je elegantným doplnkom každej kuchyne. S nadčasovým ergonomickým nerezovým dizajnom si ľahko nájde svoje miesto v rôznych kuchynských prostrediach. Optimálny výhľad na pracovnú plochu vám poskytne vďaka zabudovanému úspornému LED osvetleniu o výkone 2 W.

Efektívne odstránenie pachov a výparov

Odsávač pár ponúka možnosť výberu, či chcete odsatý vzduch vypustiť do komína alebo ho prefiltrovaný vrátiť späť do kuchyne pomocou recirkulácie. S tromi stupňami rýchlosti dosahuje maximálny výkon až 190 m³ za hodinu, čo zabezpečuje efektívne odstránenie pachov a výparov. Táto flexibilita výberu a vysoký výkon robia z odsávača vynikajucého pomocníka v kuchyni.

Záslepka a tichá spätná klapka

V balení nájdete najpožadovanejšiu záslepku a extra tichú spätnú klapku ako súčasť príslušenstva. Látkový uhlíkový filter Air 5 je k dispozícii na objednávku, aby ste si mohli ľahko prispôsobiť a optimalizovať výkon odsávača pár podľa svojich konkrétnych potrieb. Týmto spôsobom máte možnosť získať kompletné vybavenie a prípadne ho ďalej rozšíriť v súlade s vašimi preferenciami.

Tichá prevádzka

Závesný odsávač pár PEC190X s tlačidlovým ovládaním predstavuje nadčasový a elegantný doplnok pre každú kuchyňu. Vyznačuje sa vysokou efektivitou v odstraňovaní nepríjemných výparov a pachov v kuchyni, ale aj nízkou hlučnosťou.


Ako vybrať digestor?

V súčasnosti sú digestory vyrábané v rôznych estetických prevedeniach takže môžu byť jedinečným dizajnovým kúskom vo vašej kuchyni. Na aké parametre sa, ale zamerať pri výbere vhodného odsávača pár?


Technický popis
Typ odsávača pár Podvesný
Výkon (m³/hod.) 190
Počet motorov 1
Osvetlenie Áno
Počet rýchlostí (stupňa) 3
Ovládanie Ovládanie tlačidiel
Hlučnosť 65 dB
Výška (cm) 8
Šírka (cm) 60
Hĺbka (cm) 50
Farba Nerez

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.