- maximálny výkon odsávania 273 m³/h
- trieda energetickej účinnosti C
- dotykové ovládanie
- LED osvetlenie
- funkcia Booster
- možnosť nastavenia 3 rýchlostí odsávania
- uhlíkový filter Air 1
- komín 40 + 40 cm súčasť balenia
Digestor, výkon 273 m3/h, 1 motor, odťah horný, osvetlenie LED, recirkulácia, hlučnosť 61 dB, farba čierna, energetická trieda C, hmotnosť 7,3 kg, rozmery (VxŠxH) 87,5 x 60 x 33 cm

Komínový odsávač Philco PEW 273 GCB

Perfektne čistý vzduch pri varení
Komínový odsávač Philco PEW 273 GCB predstavuje dokonalé spojenie elegancie, výkonu a najmodernejších technológií, ktoré povýšia vašu kuchyňu na úplne novú úroveň. Je vyrobený z kvalitných materiálov a svojim pôsobivým čiernym dizajnom sa bude skvele hodiť do každého interiéru, ale tiež sa postará o čistý a svieži vzduch aj pri tom najintenzívnejšom varení. Intuitívny dotykový biely displej vám umožní ľahko a rýchlo nastaviť ideálnu intenzitu odsávania a jediným dotykom aktivovaťLED osvetlenie, ktoré poskytne perfektnú viditeľnosť pri príprave jedál.

Účinné odsávanie aj tichá prevádzka
Či už pripravujete rýchlu večeru alebo hostíte veľkú rodinnú oslavu, digestor s výkonným 65W motorom a 3 stupňami sily odsávania zaistí, že vzduch vo vašej kuchyni zostane po celý čas svieži a bez zápachov. K&disponzici je tiež funkcia Booster s maximálnou silou až 273&m3;/h. Aj napriek svojmu vysokému výkonu bude odsávač pár tichým spoločníkom. S hlučnosťou iba 53 dB v bežnom režime, vás nebude rušiť ani pri dlhšom varení. A so zaradením do energetickej triedy C s ročnou spotrebou energie 44 kWh poskytne úspornú prevádzku, s ktorou ušetríte náklady za elektrinu.

Prispôsobí sa vašej kuchyni
S priemerom odťahu 150 mm, nastaviteľnou výškou (595 mm, 875 mm) a komínom s rozmermi 400 + 400 mm, ktorý je súčasťou balenia, ho pohodlne nainštalujete do akejkoľvek miestnosti, kde sa flexibilne prispôsobia rôznym tvarom. Uhlíkový filter Air 1, spoločne s recirkuláciou a integrovanou spätnou klapkou, zaručí účinné čistenie vzduchu, a zároveň efektívne zabráni návratu nepríjemných pachov späť do vašej domácnosti. Užite si čerstvý vzduch aj dokonalý dizajn s odsávačom pár Philco PEW 273 GCB.
Digestor
Philco PEW 273 GCB
Typ digestora komínový
Výkon 273 m3/h
1 motor
Odťah horný
Osvetlenie LED
Recirkulácia
Hlučnosť 61 dB
Farba čierna
Rozmery (VxŠxH) 87,5 x 60 x 33 cm
Hmotnosť 7,3 kg
Energetická trieda C
| Typ prístroja | Odsávač pár |
|---|---|
| Typ odsávača | Komínový |
| Výkon | 273 m3/h |
|---|
| Hlučnosť | 61 dB |
|---|---|
| Odťah | Horný |
| Ovládanie | Dotykové |
| Počet motorov | 1 |
| Recirkulácia | Áno |
| Počet rýchlostí | 3 |
|---|---|
| Osvetlenie | LED |
| Energetická trieda | C |
|---|
| Výška | 87,50 cm |
|---|---|
| Šírka | 60,00 cm |
| Hĺbka | 33,00 cm |
| Hmotnosť | 7,3 kg |
| Farba | Čierna |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.