Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philco PEW 456 B

Komínový odsávač pár Philco, en. trieda C, 3 stupne výkonu, tichá spätná klapka, hlučnosť 56 dB, elektronické dotykové ovládanie, LED osvetlenie

Zobraziť celý popis

philco-logo_1683267726

 
Philco PEW 456 B:
 

3 stupne výkonu
Možnosť výberu z 3 stupňov výkonu

Dotýkové ovládanie
Jednoduché ovládanie dotykom

LED osvetlenie
Úsporné a jasné LED osvetlenie

Tichá spätná klapka
Pri prúdení vzduchu bráni obťažujucému klapnutiu

Účinnosť odsávania D
Efektívne odstránenie pár a zachovanie ekologickej šetrnosti 

Šírka 60 cm
Odsávač so štandardnou šírkou 60 cm


Elegantný dizajn

Sklenený čierny dizajn pridáva modernú eleganciu s výrazným estetickým prístupom. S lesklým povrchom a elegantnými líniami vytvára dotyk luxusu a štýlu v kuchyni. Tento dizajn nielen pôsobí esteticky príťažlivo, ale je aj prakticky odolný voči povrchovým škvrnám a otlačkom. Sklenený čierny dizajn je ideálnym spôsobom, ako zdôrazniť spojenie štýlu a funkcionality vo vašom kuchynskom prostredí.

Dotykové ovládanie

S dotykovým ovládaním sa odsávač pár stáva pionierom moderného dizajnu a elegantného ovládania. Dotyková technológia prináša do vašej kuchyne inováciu spojenú s jednoduchosťou. Jemnými dotykmi na elegantnom displeji máte kontrolu nad každým aspektom odsávania pár, od prispôsobenia intenzity po rýchlu zmenu režimu prevádzky.

3 stupne výkonu

S tromi úrovňami výkonu máte úplnú kontrolu nad komínovým odsávačom pár. Od tichého, šetrného odsávania pary na prvom stupni - ideálneho pre jednoduché varenie až po vyšší výkon na treťom stupni, ktorý zvládne aj náročnejšie prípravy.

Tichá prevádzka

S nízkou hlučnosťou na úrovni 56 dB sa odsávač stáva ideálnym spoločníkom pre tých, ktorí preferujú tiché prostredie v kuchyni. S touto funkciou dosahujete efektívne odsávanie pár a výparov s minimálnym akustickým vplyvom.


Ako vybrať digestor?

V súčasnosti sú digestory vyrábané v rôznych estetických prevedeniach takže môžu byť jedinečným dizajnovým kúskom vo vašej kuchyni. Na aké parametre sa, ale zamerať pri výbere vhodného odsávača pár?


Technický popis
Typ odsávača pár: Komín
Výkon (m³/hod.): 550
Počet motorov: 1
Osvetlenie: Áno
Recirkulácia: Áno
Počet rýchlostí (stupňa): 3
Ovládanie: Dotykové
Hlučnosť: 56 dB
Výška (cm): 112.5
Šírka (cm): 60
Hĺbka (cm): 39
Farba: Čierna

 

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.