Katalóg Predajne Prihlásiť
Košík

Philips Lumea Series 9000 BRI958/00

Philips Lumea Series 9000 IPL - odstraňovanie chĺpkov pomocou technológie IPL. Použitie s káblom aj bez kábla. Päť nastaviteľných úrovní intenzity svetla. >450 000 zábleskov. Slide&Slash mode pre jednoduché použitie bez potreby opakovaného stlačenia tlačidla záblesku. Luxusné puzdro.Zobraziť celý popis

Užívajte si hladkú pokožku bez chĺpkov až 6 mesiacov s našim najrýchlejším a najúčinnejším zariadením IPL

S technológiou SenseIQ
Podpazušia, oblasť línie bikín, telo, tvár
So senzorom SmartSkin
Používanie bez kábla aj s káblom
4 inteligentné nadstavce

 

chloupky

Technológia IPL na domáce použitie vyvinutá v spolupráci s dermatológmi

IPL je skratka pre Intense Pulsed Light, čo znamená intenzívne pulzné svetlo. Je to technológia, ktorá využíva jemné záblesky na „uspanie“ chĺpkov. Svetlo prenikajúce ku korienku chĺpka uvedie folikul do fázy pokoja a stimuluje vypadnutie chĺpku. Opakované ošetrenia postupne zabraňujú opätovnému rastu chĺpkov a zanechávajú vašu pokožku krásne hladkú a jemnú na dotyk. Zariadenie Philips Lumea bolo vyvinuté v spolupráci s dermatológmi a bolo klinicky testované pre jednoduché, účinné a pohodlné ošetrenie aj na citlivých miestach, všetko z pohodlia vášho domova.

 

skin

Preukázateľne jemné a účinné ošetrenie

Objektívne štúdie dokazujú, že po troch ošetreniach sa zbavíte až 92 % chĺpkov. Prvé štyri ošetrenia vykonávajte každé dva týždne a nasledujúcich osem ošetrení každé štyri týždne. Po 12 ošetreniach si môžete užiť šesť mesiacov hladkej pokožky bez chĺpkov.

 

hexa

Technológia SenseIQ pre odstraňovanie chĺpkov na mieru

Vníma. Senzor SmartSkin zariadenia Philips Lumea rozpoznáva tón vašej pleti a odporučí vám najpohodlnejšie nastavenie intenzity ošetrenia. Prispôsobuje. Inteligentné nadstavce prispôsobujú programy šité na mieru každej partii tela. Chráni. Vyvinuté v spolupráci s dermatológmi a inšpirované vami pre jemné odstránenie chĺpkov s dlhodobým efektom, a to aj na citlivých miestach.

 

bricho

Inteligentné nadstavce prispôsobujú programy jednotlivým častiam tela

Vaše telo je jedinečné. K ošetreniu jeho pokožky a kriviek by sa preto malo pristupovať jedinečne. Nadstavce zariadenia Lumea na celé telo sú tvarované tak, aby perfektne kopírovali každú jeho krivku a prispôsobili programy ošetrenia každej oblasti tela. Svetelné priezory sú navrhnuté tak, aby maximalizovali kontakt s pokožkou v snahe zabrániť únikom svetla. Umožní to účinné a šetrné ošetrenie aj v chúlostivých alebo citlivých oblastiach.

 

podpazdi

Zaoblený nadstavec na podpazušie

Inteligentný nadstavec na oblasť podpazušia je špeciálne navrhnutý na ošetrenie ťažko prístupných oblastí podpazušia. Je strednej veľkosti s priezorom 3 cm2. Po nasadení nadstavca na zariadenie sa spustí program prispôsobený pre oblasť podpazušia. S redukciou chĺpkov v podpazuší je spokojných až 86 % žien.

 

stehno

Zaoblený nadstavec na oblasť línie bikín s prídavným svetelným filtrom

Nasaďte inteligentný nadstavec určený na oblasť línie bikín a spustí sa program prispôsobený tejto oblasti. Nadstavec sa pýši optimálnym priezorom s rozmerom 3 cm2 s priehľadným filtrom pre väčšie pohodlie. Jeho zakrivený dizajn kopíruje kontúry vášho tela pre maximálny kontakt, efektívnosť a pohodlie. S redukciou chĺpkov v oblasti línie bikín je spokojných až 78 % žien.

 

vlasy

Vhodné pre rôzne typy chĺpkov a pokožky

Použitie Philips Lumea IPL Series 9000 je účinné pre širokú škálu typov chĺpkov a pokožky. Hodí sa na prirodzene tmavé blond, hnedé a čierne chĺpky a na odtiene pokožky od veľmi bielej po tmavohnedú. Technológia IPL si vyžaduje kontrast medzi pigmentom vo farbe chĺpkov a pigmentom v odtieni pleti, preto (rovnako ako pri iných ošetreniach na báze IPL) zariadenie IPL Philips Lumea nemožno použiť na ošetrenie bielych, šedých, svetlých blond alebo červených chĺpkov. Nie je vhodné ani pre veľmi tmavú pokožku.

 

41013207-7_1617007630

Zakrivený nadstavec na telo

Inteligentný nadstavec na telo má najväčší ošetrovací priezor: 4,1 cm2. Takže je priam ušitý na rýchle ošetrenie väčších častí tela, ako napríklad nôh, paží a bruška. V skutočnosti zvládnete ošetriť obe nohy od kolien dolu už za 8,5 minúty. Vďaka zakrivení nadstavec presne kopíruje kontúry vášho tela a zaisťuje maximálny kontakt s pokožkou. Nasaďte nadstavec, ktorý prispôsobí program jednotlivým oblastiam vášho tela. S redukciou chĺpkov na nohách je spokojných až 83 % žien.

 

41013207-9_1617007630

Nadstavec na tvár s prídavným filtrom

Tento nadstavec odstraňuje chĺpky na tvári jemne a účinne – má špeciálne navrhnutý malý a zároveň plochý priezor veľkosti 2 cm2. Nadstavec disponuje integrovaným prídavným filtrom ideálnym na ošetrenie oblasti hornej pery, brady a línie dolnej čeľuste. Po nasadení na zariadenie inteligentný nadstavec automaticky prispôsobí ošetrenie svetlom vašej tvári. S redukciou chĺpkov na tvári je spokojných až 84 % žien.

 

41013207-5_1617007630

Senzor SmartSkin s 5 možnosťami nastavenia intenzity ošetrení

Zariadenie IPL Lumea s technológiou SenseIQ disponuje piatimi ľahko zvoliteľnými nastaveniami intenzity ošetrenia. Senzor SmartSkin rozpozná tón vašej pleti a potom navrhne najpohodlnejšie nastavenie intenzity pre ktorúkoľvek oblasť, ktorú ošetrujete.

41013207-6_1617007630

Bezkáblové použitie

Philips Lumea Series 9000 je naše jediné bezkáblové zariadenie IPL, takže ťažko prístupné oblasti tela sa dajú ľahko ošetriť bez toho, aby vám prekážal kábel. Vďaka tomu, že je bezkáblový, môžete ošetrenie pohodlne robiť kdekoľvek v domácnosti.

41013207-4_1617007630

Prispôsobte si ošetrenie pomocou aplikácie Philips Lumea IPL

Bezplatná aplikácia Lumea IPL vám pomôže dosiahnuť lepšie výsledky. Takže dosiahnuť dlhotrvajúcu hebkosť po dobu až šesť mesiacov bude ešte ľahšie*, a to všetko z pohodlia vášho domova. Pri každom kroku ošetrenia vám naša intuitívna aplikácia ponúkne tipy a triky k vašej technike používania Philips Lumea. Vďaka programom a individuálnemu plánovaniu budete mať svoje skrášľovanie pod kontrolou. Predstavuje najrýchlejší možný spôsob, ako byť pripravená na čokoľvek.

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Nadstavec na ošetrenie tela: Tvar: konvexný, Plocha priezoru: 4,1 cm2, Špeciálne vyvinutý na ošetrovanie tela
Nadstavec na ošetrenie tváre: Tvar: plochý, Plocha priezoru: 2 cm2, prídavný filter, Špeciálne vyvinutý na ošetrovanie tváre
Nadstavec na ošetrenie podpazuší: Tvar: konkávny, Plocha priezoru: 3 cm2, Špeciálne vyvinutý na ošetrovanie podpazušia
Nadstavec na ošetrenie oblasti bikín: Tvar: konkávny, Plocha priezoru: 3 cm2, prídavný filter, Špeciálne vyvinutý na ošetrovanie oblasti bikín
Nadstavec na ošetrenie podpazušia: Tvar: konkávny, Plocha priezoru: 3 cm2, Špeciálne vyvinutý na oblasť podpazušia
Napájanie: Aku
Počet rýchlostí: 5
Časť nohy od kolena nadol: 8,5 min
Podpazušia: 2,5 min
Podpazušie: 2,5 min
Oblasť bikín: 2 min
Oblasti tváre: 1,5 min
Časť nôh od kolien dole: 8,5 min