Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philips Sonicare for Kids HX6032/33

Náhradné hlavice, konštrukcia hlavice kefky zvyšuje sonický pohyb, hlavice kefiek sú prispôsobené detským ústam, pogumovaný povrch pre bezpečnejšie a šetrnejšie čistenie, balenie obsahuje 2 ksZobraziť celý popis

HX6032/33 Náhradné hlavice PHILIPS

1

Špičkové čistenie za pár sekúnd.*

Čistí a chráni zdravý úsmev detí od 3 rokov
Kefkový nástavec pre deti Sonicare For Kids (pre deti) predstavuje dokonalé riešenie v starostlivosti o detský chrup. Funguje výhradne s elektrickou zubnou kefkou For Kids (pre deti), s ktorou sa spoločne postarajú o to, aby bolo čistenie zubov pre vaše dieťa nielen bezpečné a príjemnejšie, ale aby zábavnou formou napomáhalo vytváraniu zdravých návykov v starostlivosti o detský chrup.

  • 2-balenie
  • Kompaktná veľkosť
  • Nasadzovací systém
  • Čistenie detských zúbkov
2

Kefkové nástavce Philips Sonicare For Kids môžete jednoducho nasadiť a zložiť z rukoväte kefky. Výsledkom je bezpečné nasadenie a ľahká údržba a čistenie.

3

Rovnako ako všetky autentické kefkové nástavce Philips Sonicare je aj tento kefkový nástavec bezpečný pre zuby a ďasná. Každý kefkový nástavec prešiel testami kvality v snahe zabezpečiť mimoriadny výkon a odolnosť.

4

Pokročilá sonická technológia zubných kefiek radu Philips Sonicare v pravidelných intervaloch vstrekuje vodu medzi zuby a jej stery narušujú a následne zotrú povlak, vďaka čomu zabezpečí každodenné výnimočné čistenie.

5

Naša sonická technológia vám umožňuje naplno využiť obmedzené množstvo času, ktoré vaše deti trávia čistením zubov, pričom si vytvárajú zdravé návyky a zdokonaľujú svoju techniku čistenia.

6

Štandardný kefkový nástavec Philips Sonicare For Kids je vybavený tvarovaným profilom, ktorý sa prispôsobí detským zúbkom od 3 rokov, a mäkkými vláknami pre skutočne jemné čistenie. Nástavec tiež ponúka gumený výlisok na zadnej strane kefky, vďaka ktorému je čistenie bezpečnejšie a príjemnejšie. Nástavec je takisto dostupný vo väčšej, štandardnej veľkosti pre deti od 7 rokov.

 

Štetiny s pripomenutím zaručia skutočne účinné vyčistenie

Na prvý pohľad to možno nie je viditeľné, ale kefkové nástavce časom strácajú pevnosť a po mesiacoch bežného používania sa postupne opotrebujú. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov vymieňajte kefkový nástavec každé tri mesiace.

* Odstraňuje až 7x viac povlaku v porovnaní s manuálnou zubnou kefkou

Technická špecifikácia

Kvalita a výkon
Náhradné: Každé 3 mesiace
Testované: na optimálne použitie

Prínosy pre zdravie
Odstraňovanie povlaku: Pomáha odstraňovať zubný povlak

Dizajn a povrchová úprava
Vlákna s pripomenutím: Modré vlákna, ktoré vyblednú
Mäkkosť vlákien: Stredná
Materiál kefkového nástavca: Bez obsahu BPA
Veľkosť: Kompaktný
Farba: Aqua

Kompatibilita
Vhodné pre tieto modely: HealthyWhite+, for Kids (detské)
Systém kefkového nástavca: Nasadzovací systém
Nevhodný pre: Philips One

Pribalené príslušenstvo
Kefkové nástavce: 2 ks Sonicare for Kids, kompaktná veľkosť

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.