Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Remington KF 40

Exkluzívne voskové jadro k udržaniu teploty, 20 jemných natáčok, vstavaná klipsňa, teflónový povrch, ionizácia pre vyšší lesk, 3 veľkosti: 4 malé, 10 stredných, 6 veľkých

Zobraziť celý popis

Remington KF40E Fast Curls

Vďaka elektrickým natáčkam od spoločnosti Remington si vytvoríte očarujúce kučery v priebehu niekoľkých málo minút. Vytvoria vám prirodzené vlny a dodajú vlasom jedinečný vzhľad.

Súprava obsahuje dvadsať zamatovo jemných natáčok v troch rôznych veľkostiach – 4 malé, 10 stredných a 6 veľkých. Všetky sú uskladnené v kufríku. Natáčky sú vybavené praktickým štipcom, ktorý zjednoduší natáčanie. Zachytíte koniec vlasov a ďalej ich nemusíte držať.

Exkluzívne voskové jadro

Tieto natáčky v sebe majú voskové jadro, ktoré je perfektné pre udržanie vysokej teploty potrebnej pre rýchle vytvarovanie kučier. A tiež napomôže tomu, aby účes vydržal po celý deň. Nepriľnavý teflónový povrch zaistí hladší styling a iónová technológia zanechá vaše vlasy krásne jemné a lesklé bez elektrizovania alebo krepovatenia.

Rýchle použitie

Elektrické natáčky nepoužívajte na mokré vlasy, iba na jemne vlhké alebo suché. Nahriatie trvá 5–8 minút, optimálnej teploty pre zvlnenie dosiahnu až po 12–14 minútach. Prameň vlasov jednoducho natočíte a uchytíte pomocou vstavanej upevňovacej klipsy.

Natáčky
exkluzívne voskové jadro k udržaniu vysokej teploty
20 jemných natáčiek

Vstavané klips pre urýchlené natáčanie
teflónový povrch natáčiek-nepriľnavý
ionizácia pre vyšší lesk

3 veľkosti: 4 malé, 10 stredných, 6 veľkých
studené dotykové miesta
kontrolka zapnutia

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.