Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Remington S8598

4,5
1 hodnotení
1 recenzia

Žehlička na vlasy Keratin Protect, digitálny displej, 5 teplotných stupňov, pripravená za 15 sekúnd, 110 mm plavajúce plochy.

Zobraziť celý popis

Žiarivé a zdravo vyzerajúce vlasy sú aktuálnym trendom, ale niekedy môže kombinácia sušenia vlasov a vysokej teploty, ktorá obvykle vzniká pri žehlení vlasov priamo po ich vysušení, spôsobiť ich poškodenie.

Remington má našťastie riešenie, ako ukončiť túto nevyváženosť medzi vysokou teplotou a nízkou ochranou. Žehlička na vlasy Keratin Protect s inteligentným senzorom predstavuje revolučný produkt, ktorý neustále meria hodnotu vlhkosti vo vlasoch a na základe nej prispôsobuje teplotu žehliacich plôch pre optimálny styling, 3-krát väčšiu ochranu, menej poškodené a zdravšie vlasy.

Je možné ju zakúpiť v kombinácii štýlovej šedej a zlatisto ružovej farby. Zdokonalená keramika je napustená keratínom a mandľovým olejom pre hladké, lesklé a zdravo vyzerajúce vlasy. Vyjadrite váš osobitý štýl bez kompromisov týkajúcich sa zdravia vašich vlasov. Vytvorte si dlhotrvajúci zdravší štýl ako zo salónu!

Kolekcia Keratin Protect značky Remington je inovatívna kolekcia produktov, ktoré zanechávajú vaše vlasy počas stylingu pevné a ich hlavnou prednosťou je zdokonalená keramika napustená keratínom a mandľovým olejom pre hladké a lesklé vlasy.

 

3-KRÁT VIAC TEPELNEJ OCHRANY

Žehlička na vlasy Keratin Protect s inteligentným senzorom meria hodnotu vlhkosti vo vlasoch 8-krát za sekundu pre 3-krát väčšiu ochranu pred poškodením a polámaním vlasov. Biely ukazovateľ tepelnej ochrany na povrchu žehličky bude svietiť, pokiaľ je vlhkosť aktívne meraná a tak si môžete skontrolovať, či žehlička chráni vaše vlasy počas stylingu. Žehlička nebude nikdy vystavovať vaše vlasy prílišnej teplote, vlasy budú 5-krát pevnejšie a súčasne sa znižuje riziko poškodenia vlasov a rozštiepenia končekov.

 

PEVNÉ VLASY POČAS STYLINGU

Zdokonalená keramika je napustená keratínom a mandľovým olejom pre hladké, lesklé a zdravo vyzerajúce  vlasy. Digitálny displej s 5 teplotnými nastaveniami od 150 °C - 230 °C znamená, že teplotu môžete prispôsobiť typu vašich vlasov. Ale vďaka inteligentnému senzoru bude žehlička automaticky znižovať / zvyšovať teplotu podľa vlhkosti vo vašich vlasoch, takže nebudete musieť nič prispôsobovať.

 

FUNKCIE

 • Povrch zo zdokonalenej keramiky napustenej keratínom a mandľovým olejem pre hladké a lesklé vlasy
 • Patentovaný inteligentný senzor tepelnej ochrany meria hodnotu vlhkosti vo vlasoch 8-krát za sekundu pre 3-krát väčšiu ochranu pred poškodením a polámaním vlasov*
 • 5-krát pevnejšie vlasy*
 • Digitálny displej, 5 teplotných nastavení (150°C - 230 °C)
 • 110mm plávajúce plochy pre rovnomerný tlak počas stylingu
 • Funkcia Turbo Boost
 • Funkcia uzamknutie teploty
 • Automatické vypnutie po 60 minútach
 • Uzamykateľné plochy
 • Univerzálne napätie
 • 3m otočný kábel
 • Luxusné žiaruvzdorné puzdro

 

PRÍSLUŠENSTVO

Žiaruvzdorné puzdro

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Šírka dosiek: 25 mm
Farba: čierna/strieborná
Digitálne nastavenie teploty: 150 - 230 ° C
Napätie: 120 - 240 V
Dĺžka otočného kábla: 3 m