- merač spotreby energie
- meranie kWh, W, A, V, Hz, PF
- podsvietený LCD displej
- presnosť merania ± 2 %
- vlastná spotreba 0,5 W

Merač spotreby RETLUX RDM 1003

Merač spotreby s 2” displejom
Zaujímalo vás niekedy, koľko vás stojí prevádzka chladničky, práčky alebo rúry? S meračom spotreby RETLUX RDM 1003 to budete vedieť presne na cent. Spotrebu zásuvky pozorne sleduje a prepočíta ju na koruny, eurá alebo pokojne aj na kocky masla.

Dobre čitateľný podsvietený displej
Merač RDM 1003 je po zapojení do zásuvky okamžite pripravený na použitie. Žiadne zložité nastavovanie ani inštalácia. Vďaka podsvietenému LCD displeju vám neunikne ani kilowatt. Všetky údaje prehľadne vidíte a bez problémov ich prečítate aj potme.

Zistite presnú spotřebu
Vďaka presnému meraniu s odchýlkou len 2 % máte dokonalý prehľad o napätí, ako aj o aktuálnej a celkovej spotrebe. Na základe týchto údajov sa môžete rozhodnúť, či by pri niektorom spotrebiči nebolo vhodné spotrebu regulovať.

Poznajte náklady na prevádzku spotrebičov
Motá sa vám hlava z voltov a kilowattov? Nie ste sami. Keď však do merača RETLUX RDM 1003 zadáte cenu za elektrinu, preloží vám všetky údaje do zrozumiteľného jazyka financií. Jednoducho tak odhalíte najväčších „žrútov“ energie vo svojej domácnosti a zistíte reálne náklady na prevádzku spotrebičov.

Čo sa nachádza v balení?
V balení nájdete biely merací prístroj s 2” LCD displejom, ktorý je vybavený podsvietením pre lepšiu čitateľnosť. Na používanie ho stačí jednoducho zapojiť do bežnej zásuvky bez potreby nastavovania alebo akejkoľvek inštalácie. Vďaka kompaktným rozmerom je vhodný aj do tých najmenších domácností.
| Typ multimetra | Digitálny |
|---|---|
| Typ prístroja | Merač spotreby |
| Minimálna frekvencia | 45 Hz |
|---|---|
| Presnosť merania frekvencie ± | 1 % |
| Presnosť merania prúdu AC ± | 1 % |
| Maximálny prúd AC (striedavý) | 16 A |
| Presnosť merania prúdu DC ± | 1 % |
| Maximálny prúd DC (jednosmerný) | 16 A |
| Maximálne AC napätie (striedavé) | 230 V |
| Maximálna frekvencia | 65 Hz |
| Funkcie merania | AC prúdu, DC napätia, DC prúdu, Frekvencie, Odporu |
|---|
| Napájanie | Zo siete |
|---|
| Výška | 77,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 71,00 cm |
| Hĺbka | 167,00 cm |
| Farba | Biela |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.