Kozmetické zrkadlo, zväčšenie 1x a 10x, 24 svietiacich LED kontroliek
Zľavový kupón
PLANEO DAYS
33,90 €
27,56 € bez DPH
kozmetické zrkadlo
zväčšenie 1x a 10x (kompaktné zrkadlo)
24 svietiacich LED kontroliek
otočný dizajn o 180°
spínač citlivý na dotyk
stmievateľný spínač
integrovaný úložný zásobník
obsahuje tiež malé odnímateľné zrkadlo, ktoré je možné upevniť na akýkoľvek povrch a umožňuje 10 x zväčšenie, je perfektné pre maximálnu presnosť pri použití make-upu, kontaktných šošoviek, tvarovaní obočia či holení
4x AA batérie (nie sú súčasťou balenia)
zväčšenie 1x a 10x (kompaktné zrkadlo)
24 svietiacich LED kontroliek
otočný dizajn o 180°
spínač citlivý na dotyk
stmievateľný spínač
integrovaný úložný zásobník
obsahuje tiež malé odnímateľné zrkadlo, ktoré je možné upevniť na akýkoľvek povrch a umožňuje 10 x zväčšenie, je perfektné pre maximálnu presnosť pri použití make-upu, kontaktných šošoviek, tvarovaní obočia či holení
4x AA batérie (nie sú súčasťou balenia)
Všeobecné
| Typ | AA - Tužková - R6 |
|---|---|
| Typ prístroja | Kozmetické zrkadlo |
Funkcie
| Osvetlenie | Áno |
|---|---|
| Zvačšovanie | Áno |
Napájanie
| Napájanie |
|---|
Rozmery a hmotnosť
| Výška | 27,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 16,00 cm |
| Hĺbka | 12,00 cm |
Farba
| Farba | Ružová |
|---|
5 z 5
hodnotil celkom
1 overený zákazník
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.