Tyčový vysávač, prevádzka 50 minút, sací výkon 17000 Pa, LED displej, funkcia samočistenia a samosušenia, adaptívne čistenie DirtTec



Technológia DirtTec

Vysávanie

Aplikácia Roborock
Kliknite na to, čo vás zaujíma
Splní vaše vysoké nároky

Milujete dokonalú čistotu, ale už nie tak veľmi samotné upratovanie, ktoré vás okráda o váš drahocenný čas? Siahnite po vysávači Roborock Flexi Pro, ktorý si s neporiadkom poradí jedným ťahom!
So svojím sacím výkonom až 17 000 Pa bez zaváhania splní vaše vysoké nároky na čistotu a poriadok v domácnosti.

Dôkladné a efektívne čistenie
Ste neustále v strehu, aby ste mohli zasiahnuť a upraviť čistiaci výkon v závislosti od toho, ako veľmi je podlaha znečistená? Dá sa to aj jednoduchšie.
Vďaka technológii adaptívneho čistenia DirtTect vysávač Flexi Pro prispôsobí svoj výkon podľa stavu povrchov a zabezpečí tak dôkladné a časovo úsporné čistenie.

Perfektne žiarivá čistota
Sen o dokonalej čistote bez akýchkoľvek zvyškov nečistôt či šmúh na podlahe už nemusí byť len nesplniteľnou túžbou.
Valec vysávača Roborock Flexi Pro sa v priebehu vysávania pomocou škrabáka a modulu na rozprašovanie vody očisťuje, vďaka čomu po sebe nezanecháva žiadne stopy.
Údržba, ktorú si zamilujete

Máte upratané, ale od zaslúženého oddychu vás delí ešte prácne umývanie čistiaceho valčeka?
Vďaka funkcii samočistenia a samovysušenia môžete na túto nepríjemnú povinnosť konečne zabudnúť.
Kombinácia horúcej 60 °C vody a 55 °C vzduchu dopraje vysávaču dokonalú hygienickú čistotu už za 30 minút a odstráni tiež akékoľvek nepríjemné pachy.


Flexibilita je základ

Nachádzajú sa vo vašej domácnosti miesta, kde by sa pri čistení zišla flexibilita navyše? S vysávačom Roborock Flexi Pro máte ďalší dôvod na radosť!
Vďaka technológii FlatReach dôkladne vyčistíte priestor aj pod nízkym nábytkom, pričom vďaka výkonnému svetlometu sa pred vami neskryje už žiadne zrnko prachu či smietky.

Mimoriadne hladký pohyb
Už žiadny nepríjemný odpor pri tlačení alebo ťahaní vysávača Roborock Flexi Pro, iba dokonale pohodlný, hladký pohyb vpred a vzad.
Adaptívne kolieska SlideTech reagujú a protiotáčajú sa podľa rýchlosti valca, čo vám mimoriadne uľahčí prácu s vysávačom pri tlačení a ťahaní.

Od okraja k okraju
Tešíte sa z dokonale vyčistenej podlahy, ale pri pohľade na ťažšie dostupné miesta vás nadšenie zvykne rýchlo opustiť?
Vymeňte svoj starý vysávač za Roborock Flexi Pro, ktorý vďaka svojmu dizajnu ľahko dosiahne na okraje a rohy s bočnými okrajmi menšími ako 1 mm.
Vaše čistenie, vaše pravidlá

Hľadáte spôsob, ako si prispôsobiť upratovanie presne podľa svojich požiadaviek? Aplikácia Roborock sa hlási do služby!
Vďaka nej odomknete celý rad užitočných inteligentných funkcií, ako je časovač samosušenia a čistenia valca, nastavenie teploty vody či regulácia sacieho výkonu.

Majte všetko pod kontrolou
Doprajte si absolútnu kontrolu nad čistením, ktorú vám prináša šikovný LED displej vysávača Roborock Flexi Pro. Vďaka nemu máte na dosah ruky všetko dôležité.
Sledovanie monitorovania režimov a stavu vysávača či poskytovanie aktualizácie v reálnom čase nebolo nikdy jednoduchšie!

Vyčistenie povrchov na jeden záťah
Čo by ste povedali na to, keby ste na jeden záťah dokázali upratať byt či obrovský dom?
Presne to môžete očakávať od batérie s 50 minútovou výdržou, vďaka ktorej dokážete umyť plochu o rozlohe až 420 m², a to bez jediného prerušenia.
Pohodlnú, ničím nerušenú prácu ešte viac umocní štedrý 750 ml objem nádržky na čistú vodu a 450 ml nádržka na špinavú vodu.
Čistiaci výkon
Systém valčekov: Jeden valček
Čistenie hrán: 1mm (obe strany)
Sací výkon: 17 000 Pa
Manévrovateľnosť
Rozsah pohybu: Dizajn s rovnou plochou
Údržba
Režim samočistenia valca: dva smery otáčania
Teplota samočistenia: 60 °C
Teplota samosušenia: 55 °C
Čas samoschnutia: 30 min
Inteligentné funkcie
Detekcia nečistôt: Áno
Hlasové upozornenie: Áno
Automatický dávkovač: Nie
Ovládanie pomocou aplikácie: Áno
Výdrž
Nádrž na čistú vodu: 730 ml
Nádrž na špinavú vodu: 450 ml
Čas prevádzky (mokro-suchá prevádzka vysávania v režime ECO): 50 min
Čas nabíjania: 4 hod
Iné
Režimy - Mokré suché: Auto/Max/Eco
Displej: LED
Jednoduché ovládanie stlačením a potiahnutím: Áno
Hmotnosť: 5kg
| Typ prístroja | Tyčový vysávač s mopom |
|---|---|
| Typ vysávača | 2v1, Bezvreckový |
| Sací výkon | 17 W |
|---|---|
| Počet úrovní výkonu | 2 |
| Hlučnosť | 74 dB |
|---|---|
| Kapacita batérie | 4000 mAh |
| Dĺžka kábla | 1,8 m |
| Bezvreckový | Áno |
| Objem vrecka/nádoby | 0,5 l |
| Akčný rádius | 1,8 m |
| Nástenný držiak | Stojan s nabíjaním |
|---|---|
| Typ filtra | EPA E11 |
| Kefy | Rotačná, Na koberce, Motorizovaná |
| Hubice | Tvrdé podlahy |
| Ďalšia výbava | Osvetelnie hubice |
| Regulácia výkonu | Áno |
|---|---|
| Funkcie | Mopovanie |
| Príkon | 170 W |
|---|
| Doba nabíjania | 4,0 h |
|---|---|
| Výdrž batérie | 50 min |
| Napájanie | Aku |
| Konštrukcia | Stojanový (Tyčový) |
|---|
| Výška | 116,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 36,80 cm |
| Hĺbka | 31,40 cm |
| Hmotnosť | 5,0 kg |
| Farba | Biela |
|---|
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Odporúčané články
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.
