Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Rowenta SF7510F0

Zatiaľ nehodnotené

Žehlička na vlasy, nová unikátna žehlička na vlasy pôsobiaci proti splihlému efektu vyžehlených vlasov, Integrovaná kefa jemne vypína vlasy pre perfektné vyrovnanie a zároveň zväčšuje ich objem - 3D efekt vyžehlených vlasov, LCD displej, nastavenie teploty

Zobraziť celý popis

ROWENTA SF7510F0

Žehlička na vlasy Rowenta SF7510F0

  • integrovaná kefa pre prirodzený objem
  • funkcia ionizácie
  • povrch s kašmírovým keratínom a arganovým olejom
  • plávajúce dosky proti lámaniu vlasov
  • optimálna teplota v žehliacich doskách
ROWENTA SF7510F0 bez krepatění

Hladké a lesklé vlasy bez krepovatenia

Žehlička Rowenta SF7510F0 s ionizačným efektom a kašmírovým keratínom vlasy hydratuje a efektívne redukuje statickú elektrinu a krepatenie. Milióny iónov prenikajú do štruktúry vlasu a viažu v nich molekuly vody. Zároveň uzatvárajú vlasový povrch, aby nedochádzalo k jeho porušeniu.

ROWENTA SF7510F0 ochrana vlasů

Ochrana vlasov

Optimálne šírenie tepla vo vnútri žehliacich dosiek zefektívňuje žehlenie pri nízkej teplote a prispieva k ochrane vlasov. Plávajúce žehliace dosky s guličkovými ložiskami vyvíjajú rovnomerný tlak na vlas a zároveň zamedzujú lámavosti vlasov.

ROWENTA SF7510F0 rychlé nahřátí

Ihneď pripravená na žehlenie

Žehlička je vďaka funkcii rýchleho nahriatia už po 15 sekundách od zapnutia pripravená na použitie. Pokiaľ žehličku omylom necháte zapnutú, nemusíte sa báť o bezpečnosť - postará sa o to funkcia automatického vypnutia, ktorá sa aktivuje po hodine nečinnosti.

Žehlička na vlasy, perfektné vyžehlenie zachovávajúci objem a zdravie vlasov, nová unikátna žehlička na vlasy pôsobí proti splihlému efektu vyžehlených vlasov, Integrovaná kefa jemne vypína vlasy pre perfektné vyrovnanie a zároveň zväčšuje ich objem - 3D efekt vyžehlených vlasov, kašmírový proteín a arganový olej sa stará o zdravie vlasov, Ionizátor pre nádherne lesklé a hydratované vlasy bez statickej elektriny, technológia efektívneho žehlenia aj pri nízkej teplote 170 ° C zachovávajúci zdravie vlasov, LCD displej pre dokonalú kontrolu a presnosť (nastavenie teploty po 10 ° C od 130 ° do 200 ° C pre všetky typy vlasov), rýchle nahriatie do 15s pre okamžité použitie, plávajúce žehliace dosky s trvanlivými guličkovými ložiskami vyvíjajú rovnomerný tlak na vlas a dokonale vyžehlí všetky typy vlasov, bezpečnostný uzamykací systém, otočná šnúra pre pohodlnú manipuláciu, automatické vypnutie po 1 hodine nečinnosti