Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung DV90T7240BH/S7

Smart sušička bielizne Samsung DV90T7240BH/S7 v bielom prevedení s čiernymi dvierkami a kapacitou sušenia 9 kg je zaradená do energetickej triedy A+++. Ponúka až 13 programov pre rôzne typy bielizne, vrátane rýchleho programu Super Speed a hygienického programu. Výkonné sušenie pomocu 3 senzorov OptimalDry. Možnosť ovládania prostredníctvom Wi-Fi a aplikácie SmartThings a AI Control. Bubon s vnútorným osvetlením. Má aj ochranu voči pokrčeniu, Air Wash a detský zámok. Vybavená digitálnym invertorovým motorom s hlučnosť 63 dB a a filtrom 2 v 1 pre jednoduchú údržbu. Možno otvárania dvierok do oboch strán.

Zobraziť celý popis

Inteligentné sušenie

Ovládanie AI Control

Sušte bielizeň ľahko a efektívne pomocou riešenia AI Control. Personalizuje sušenie tým, že si pamätá vaše zvyky, navrhuje cykly a zobrazuje aktuálne informácie. Aplikácia SmartThings* poskytuje rady o cykloch, plánovaní a riešení problémov. A vyberie dokonalý priebeh sušenia pre prací cyklus**.

Inteligentné sušenie

*K dispozícii pre zariadenia so systémom Android a iOS. Vyžaduje sa pripojenie Wi-Fi a účet Samsung. **Funkcia Auto Cycle Link je k dispozícii, iba ak je v práčke aj sušičke k dispozícii funkcia AI Control a Wi-Fi. ※Obrázky mobilného grafického používateľského rozhrania sa môžu líšiť v závislosti od krajiny, prostredia atď.

Účinnosť A+++

Energetická účinnosť A+++ s technológiou tepelného čerpadla*

Ušetrite peniaze a chráňte životné prostredie menšou spotrebou elektriny*. Technológia tepelných čerpadiel ponúka energeticky efektívny, šetrný a jemný spôsob sušenia odevov. Vyznačuje sa energetickou účinnosťou A+++, ktorá na ohrev vzduchu používa namiesto elektriny „chladivo“ a recykluje teplý vzduch, aby nedochádzalo k plytvaniu energiou.

Účinnosť A+++

*Testované v súlade s normou IEC 61121:2013/8 kg náplne bielizne/skrinka na bavlnu s tepelným čerpadlom (DV80F5E4HGW) vs. bez tepelného čerpadla (DV80H4100CW). Jednotlivé výsledky sa môžu líšiť.

Vysušené za 81 minút

Super Speed

Vaše oblečenie bude čisté a pripravené na nosenie len za 2 hodiny a ešte ušetríte za energie. Program Super Speed zvládne vysušiť várku so zmesou bavlny a syntetiky za 81 minút*. A ak máte práčku s programom Super Speed, môžete bielizeň vyprať a vyžmýkať za 39 minút*. Oblečenie tak môžete mať vyprané a vysušené za 2 hodiny.

Osušené za 81 minút

*Testované na modeli Samsung DV8000T s 3kg várkou podľa štandardu IEC. **Testované na modeli Samsung QuickDrive™ WW8000T s 3kg várkou podľa štandardu IEC.

Odstraňuje baktérie

Hygiene Care

Zabráňte hromadeniu baktérií, roztočov a alergénov na odevoch a iných položkách, ako sú mäkké hračky a posteľná bielizeň. Cyklus Hygiene Care dezinfikuje ako suché, tak mokré položky* bez toho, aby to ovplyvnilo výkon sušenia. Počas sušenia ich sparí teplom o vysokej teplote, čím eliminuje 99 % choroboplodných zárodkov**.

Odstraňuje baktérie

*2 kg sušenej bielizne alebo 2 kg mokrej bielizne. **Založené na nezávislom testovaní spoločností Intertek. Individuálne výsledky sa môžu líšiť.

Otvára sa podľa vás

Obojstranné dvere

Vyberte smer, ktorým sa otvárajú otočné dvere tak, aby vyhovoval usporiadaniu vášho domu. Stačí si zvoliť, ktorá strana sa otvára, aby zodpovedala umiestneniu a vašim preferenciám. Steny vám tak už nebudú prekážať! Dvierka sú navyše priehľadné, takže môžete jediným pohľadom skontrolovať, čo je vo vnútri.

Otvára sa podľa vás

Oblečenie bez záhybov

Wrinkle Pervent

Udržujte sušené oblečenie bez záhybov bez nutnosti žehlenia. Jednoducho zvoľte funkciu Wrinkle Prevent, ktorá po ukončení cyklu sušenia prerušovane otáča bubon bez zahriatia až na 180 minút. Zabraňuje tak príliš dlhému zotrvaniu oblečenia na jednom mieste pri vysokej teplote, takže sa v látke nevytvárajú záhyby.

Oblečenie bez záhybov

Vysuší skutočne inteligentne

OptimalDry

Optimalizujte svoj sušiaci výkon bez námahy! Riešenie OptimalDry používa 3 senzory na dosiahnutie najlepších výsledkov. Monitoruje vlhkosť a upravuje čas sušenia, takže bielizeň je pripravená rýchlo a s použitím minimálnej energie. Zabráni tiež poškodeniu oblečenia a pripomenie vám, aby ste vyčistili výmenník tepla.

Vysuší skutočne inteligentne

Ľahká údržba

Filter 2 v 1

Udržujte sušičku bez námahy a optimalizujte výkon a bezpečnosť sušenia. Inovatívny filter 2 v 1 má dvojvrstvový sieťový filter. Nie je teda potrebný filter výmenníka tepla, ktorý uľahčuje údržbu. Dva alarmy vám tiež pripomenú, keď je potrebné vyčistiť filter a výmenník tepla.

Ľahká údržba

Zbavujte bielizeň zápachu obyčajným vzduchom

Air Wash

Osviežte svoje oblečenie bez prania, vyvárky, drhnutia alebo použitia pracieho prostriedku. Technológia Air Wash zbaví vaše odevy i posteľnú bielizeň zápachu, takže bude vždy voňať sviežo. Nepríjemné pachy sú odstraňované jednoduchým superhorúcim vzduchom. Vaše oblečenie tak bude pôsobiť, ako by práve bolo v čistiarni, a môžete ho nosiť dlhšie.

 

Zbavujte bielizeň zápachu obyčajným vzduchom

Rýchle sušenie menších objemov

Quick Dry 35'

Získajte rýchlo akékoľvek oblečenie, ktoré práve potrebujete, napríklad pracovnú košeľu alebo školský top. Cyklus Quick Dry 35' vysuší 1 kg oblečenia, ktoré bude pripravené na nosenie za 35 minút*. Pomocou vysokého tepla môžete bezpečne vysušiť hneď niekoľko vecí, čím výrazne ušetríte čas. Oblečenie, ktoré práve potrebujete, jednoducho okamžite vysušte.

*Môže sa líšiť v závislosti od typu látky.

 

Rýchle sušenie menších objemov

Invertorový motor

WM_motor_20_sk

 

 

                             PARAMETRE PRODUKTU

Základné parametre

Hĺbka:60 cm
Vstavaný displej:Áno
Kapacita bubna:9 Kg
Trieda energ.účinnosti:A +++
Systém sušenia:Tepelné čerpadlo
Typ sušenia:Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka:65 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka:Samsung
Smart:Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba:biela
Šírka:60 cm
Výška:85 cm
Hĺbka:60 cm
Hmotnosť:50 Kg
Maximálna hĺbka:65 cm

Obsah balenia

Obsah balenia:držiak na sušenie obuvi

Display/Grafika

Vstavaný displej:Áno

Funkcie

Kapacita bubna:9 Kg
Odložený štart:Áno
Programy sušenia:Suché do skrine
Systém sušenia:Tepelné čerpadlo
Typ sušenia:Tepelné čerpadlo

Energetické údaje

Trieda energ.účinnosti:A +++
Trieda účin.sušenia:B

Dizajn

Dizajn skrine:voľnestojací
Systém ovládania:Otočné + dotykové
Systém vkladania:predným plnením

Hlučnosť

Hlučnosť (sušenie):63 dB

Ďalšie parametre

Technológia:Wifi
Smart (ovládanie mobilom):Áno

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.