Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung DW60A6092BB/EO

Vstavaná umývačka riadu, BI 60 cm, energetická trieda D, počet súprav 14, spotreba vody 10,5 l/cyklus, hlučnosť 44, počet programov 7, automatické otváranie dverí, tretia príborová zásuvka, program Santize

Zobraziť celý popis

Krásne jednoduchá, vždy účinná

Ušetrite energiu, čas i námahu pri umývaní rozličných nádob a riadu. Umývačka sa vyznačuje vysokou energetickou účinnosťou a zároveň efektívne a dôkladne čistí. Praktické zásuvky sa ľahko a plynulo zasúvajú a vysúvajú a môžete si ich flexibilne prispôsobiť podľa rôznych veľkostí hrncov.

                                          Shows a kitchen with the Free Standing dishwasher fitted between the other cabinets.Shows a kitchen with the Built-in dishwasher seamlessly installed with the other cabinets.

 

  Shows a kitchen with the Free Standing dishwasher fitted between the other cabinets.

Menšia spotreba energie pre efektívne čistenie

Vysoká energetická účinnosť

Riad žiariaci čistotou s menšou spotrebou energie. Umývačka riadu Samsung sa podľa nového európskeho systému energetických štítkov, ktorý je v platnosti od roku 2021, pýši úspornou triedou B/C*. Spotrebováva tak oveľa menej energie, čo však žiadnym spôsobom neovplyvňuje jej čistiaci výkon a funkčnosť.

*Energetický štítok D: DW60A6092** & DW60A6082**, Energetický štítok E: DW60A6090** & DW60A6080**.

 

                 Shows the dishwasher and its energy label, with a D rating.


Jednoducho pohodlnejšie umývanie

Jemný a plynulý vysúvací systém

Vyťahovanie koša plného riadu môže byť niekedy ošemetné. Nie však s dômyselne zostaveným systémom koľajníc s okrúhlymi ložiskami, vďaka ktorým vzniká oveľa menšie trenie, takže je vysúvanie i zasúvanie oveľa plynulejšie. Problém nenastane ani v okamihoch, kedy sú v zásuvke naukladané ťažké panvice – vytiahnete ich totiž bez najmenšej námahy. Ložiská navyše minimalizujú otrasy, čo znižuje vypadávanie a rozbíjanie riadu.

 

                   Shows a rack full of dishes, which can be pulled out easily using the Soft Railing system.

 

Flexibilita v ukladaní riadu

Usporiadajte rôzne typy nádob, pohárov a šálok do umývačky oveľa efektívnejšie a ochráňte ich tak pred rozbitím. Pomocou páky za priehradkami v strednej zásuvke je možné prispôsobiť ich uhol v troch nastaveniach. Priehradky v najnižšej zásuvke je možné sklopiť tak, aby sa vám do umývačky zmestili aj väčšie nádoby. A praktický stojan následne bezpečne udrží krehké veci ako sú sklenené poháre pekne na mieste.

 

                 Shows 3 possible settings for the position of the lower rack's tines - A for Lift Down, B for Lift Middle and C for Lift Up.

 

Automatické prispôsobenie zásuviek

Vložte do umývačky riadu nádoby rôzneho typu i veľkostí. Funkcia automatického prispôsobenia Auto Adjust vám umožní jedným dotykom rýchlo posunúť horný kôš smerom nahor alebo nadol. Vytvorením väčšieho priestoru v spodnej zásuvke tak môžete do spotrebiča naukladať riad ľubovoľných rozmerov – od vysokých hrncov až po široké servírovacie podnosy či veľké taniere.

 

                      Shows how the upper rack can move up or down by up to 50mm to create more space below.

 

Prispôsobiteľná kovová zásuvka

Využite priestor vašej umývačky na maximum. Vymeniteľná kovová zásuvka v hornej časti spotrebiča poskytuje vyhradený priestor pre príbory a kuchynské nádoby, čím vytvorí oveľa viac voľného miesta v spodných košoch. To vám rovnako pomôže s jednoduchším nakladaním a vykladaním, nakoľko je zásuvka odnímateľná, takže ju môžete kamkoľvek ľubovoľne presúvať.

 

               Shows a 3rd Rack holding kitchenware and utensils, with two detachable trays for cutlery.

Samootvárací systém pre vypustenie pary a rýchlejšie schnutie

Automatické otváranie dverí

S funkciou automatického otvárania dverí Auto Open bude váš riad zakaždým žiariť čistotou. Po opláchnutí a sušení sa dvere umývačky samostatne otvoria na 10 cm, aby z nej mohla uniknúť všetka nahromadená para. Takto sa vaše kuchynské potreby, vrátane tých menších a vyrobených z plastu, usušia oveľa rýchlejšie a dôslednejšie, než keby ste ich umývali a utierali ručne.

 

                  Shows steam escaping from the open door at the end of a cycle.

Sterilizuje riad

Starostlivosť o hygienu

Zbavte sa všetkých mikróbov a baktérií hygienicky a efektívne. Pri vybraných programoch dokáže funkcia Hygiene Care predĺžiť záverečné oplachovanie a zvýšiť teplotu vody na 70 °C, čím umožní oveľa hlbšie čistenie a odstránenie až 99,999 % baktérií*. Váš riad, príbory i ostatné kuchynské nádoby tak budú maximálne čisté a pripravené na ďalšie použitie.

*Nie je k dispozícii s programom Auto.** Na základe testovania spoločnosťou Intertek: vložte do umývačky riadu testovaciu nádobu, do ktorej boli vstreknuté baktérie, a spočítajte počet baktérií pred a po umývaní pomocou programu Eco + Sanitize. Odstraňuje 99,999 %" určitých baktérií, vrátane Escherichia coli, Salmonella enteritidis a Listeria monocytogenes. Jednotlivé výsledky sa môžu líšiť.

 

                 Shows plates in the dishwasher and a Hygiene Care label stating that it eliminates 99.9999%

Čistí a osviežuje vnútro umývačky

Funkcia Self Clean

Udržujte interiér vašej umývačky riadu hygienicky čistý s ekologickou funkciou Self Clean, ktorá sa spustí stlačením jediného gombíka. Odstraňuje nečistoty a baktérie spôsobujúce zápach použitím obyčajnej vody, takže nebudete potrebovať žiadne zdraviu škodlivé čistiace prostriedky s chemickým zložením. Navyše vás sama upozorní, keď príde čas na ďalšie vyčistenie.

 

                       Shows the sparkling clean interior of the dishwasher after using the Self Clean function.

Zabráňte škodám spôsobených únikom vody

Aqua Stop

S praktickou funkciou Aqua Stop si nemusíte robiť starosti s neočakávaným únikom vody. Len čo zaznamená čo i len zopár kvapiek, okamžite vypne prívod a elektrickú prípojku a zastaví tak činnosť celého spotrebiča. Chráni vás tak nielen pred prípadnými úrazmi elektrickým prúdom, ale i rozsiahlymi a nákladnými škodami spôsobenými vytopením.

 

                         Shows the water drainage system inside the dishwasher to illustrate how Aqua Stop protects against leaks.

 

  • 7 programov vrátane intenzívneho či EKO cyklu
  • Systém Auto Adjust pre dokonalé možnosti prispôsobenia
  • Funkcia Hygienické starostlivosti pre dezinfekciu riadu
  • Prirodzené sušenie s automatickým otváraním dvierok
  • Funkcia Hygienickej starostlivosti pre dezinfekciu riadu
  • Interiér umývačky z prvotriedneho nerezu
  • Maximálne bezpečná – funkcia Aqua Stop & senzor úniku vody
  • Brilantná energetická účinnosť pri zachovaní vysokej efektivity umývania

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.