Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung QE55S90C

Samsung OLED SMART 4K UHD televízor, 55" (138 cm), OS Tizen, Neural Quantum Processor 4K - 20 umelých inteligencií, Režim šetrný pre oči, Herná TV, HDR10+ Adaptive/HLG, Dolby Atmos, hlasové ovládanie

Zobraziť celý popis

samsung-logo_1683267713
samsung-oled_1689614200
oled-quantum-dot_7_11zon_1689614193

Hlboká čierna a sýte farby podporované Quantum Dot

Inovatívny televízor OLED od spoločnosti Samsung prináša bezkonkurenčne hlbokú čiernu, čistú bielu a plné odtiene živých farieb. Vďaka špičkovej technológii samosvietiacich LED a nanokryštálov Quantum Dot si môžete vychutnať presnejší, jasnejší a ostrejší obraz než kedykoľvek predtým.

quantum-4k-procesor_11_11zon_1689614193

Neural Quantum Processor 4K

Vysoko inteligentný procesor Samsung OLED Neural Processor 4K vytvára ultimátny zážitok zo sledovania v rozlíšení 4K. Na analýzu vizuálnych dát používa údaje vygenerované 20 neurónovými sieťami pre vylepšenie každého vizuálneho detailu vášho obsahu.

ultra-tenky-samsung_16_11zon_1689614193

Dokonale tenký dizajn

Neobyčajne štíhly dizajn, ktorý už na prvý pohľad vyzerá maximálne štýlovo a zároveň veľmi odolne. Minimalistické rámy a tenký profil zadnej strany perfektne zapadnú do akéhokoľvek interiéru – bez ohľadu na jeho veľkosť.

herny-oled-samsung_3_11zon_1689614193

Strhujúca herná akcia s Motion Xcelerator Turbo Pro

S inovatívnou funkciou 4K 144 Hz poskytuje Motion Xcelerator Turbo Pro špičkový výkon televíznej obrazovky a vytvára konzistentne ostrý obraz aj pri extrémne rýchlom pohybe.

hdr10+

Veľkolepý jas a hlbší kontrast s Quantum HDR OLED

Užitesi veľkolepú úroveň jasu a hlbší rozsah jednotlivých farebných odtieňov, ktoré umožňujú samosvietiace pixely. 

pantone-samsung

Autentická paleta farieb

Ide o prvý televízor na svete, ktorý získal certifikát PANTONE, dôveryhodný symbol vernosti farieb. Odteraz si môžete vychutnať zaručene dokonalejší a pohodlnejší zážitok zo sledovania vášho obľúbeného obsahu.

real-depth-enhancer

Realistické zvýraznenie priestoru

Pokročilá funkcia Real Depth Enhancer napodobňuje spôsob, akým ľudské oko spracováva hĺbku zvýšením kontrastu na objekte v popredí. Takže, keď napríklad sledujete dokument o prírode, zvýrazní slonie vrásky a pozadie necháva také, aké je – rovnako ako ľudský zrak.

setrny-pre-oci_

Inteligentný obraz optimalizovaný pre váš zrak

S unikátnym režimom EyeComfort od spoločnosti Samsung si televízor zapamätá miestne časy západu a východu slnka, takže sa displej môže automaticky prispôsobiť akejkoľvek dennej dobe. Po západe slnka následne znižuje jas a farby tak, aby nenamáhali váš zrak a vy si tak môžete lepšie odpočinúť.

herny-rezim-samsung

Ultraširoký herný režim

Pomery obrazovky 21:9 a 32:9 vám poskytnú ďalšiu zobrazovaciu plochu, ktorú potrebujete, aby ste maximalizovali herný zážitok – a vyhrali. Optimalizujte svoje hranie pomocou Game Baru, ponuky na obrazovke, ktorá vám umožní vykonávať úpravy v reálnom čase, aby ste vyhrali.

*Super Ultrawide GameView je k dispozícii iba pre podporované ultraširokouhlé hry a PC hry. *Niektoré herné platformy nemusia túto funkciu podporovať alebo jej používanie môže byť obmedzené. *Môže byť vyžadovaná zmena rozlíšenia obrazovky z externého zariadenia. *Režim priblíženia je dostupný pre 21:9 a 32:9 rozlíšenie obrazovky.*

nizka-latencia-samsung

Okamžite reaguje na vaše príkazy

Zažite plynulé hranie v jeho najpôsobivejšej podobe bez trhania a rozmazania pohybu. Automatický režim nízkej latencie (ALLM) optimalizuje vašu obrazovku, takže máte oveľa väčšiu kontrolu so sotva viditeľným oneskorením pri vstupe.

dolby-atmos_samsung-oled

Dolby Atmos reproduktory hrajúce smerom nahor

Nové reproduktory s vrchným vyžarovaním od spoločnosti Samsung prinášajú nadčasový poslucháčsky zážitok Dolby Atmos, ktorý hráčov naplno ponorí do akcie kvalitným, viacrozmerným zvukom.

ots-lite-samsung_8_11zon_1689614193

Virtuálny zvuk, ktorý sleduje akciu

3D priestorový zvuk s naším virtuálnym špičkovým audio kanálom prináša audio zážitky, ktoré vás pri hraní na televízory Samsung OLEDúplne pohltia.

q-symphony-samsung

TV a soundbar v dokonalej harmónii

Obklopte sa zvukom z televízora a soundbaru, ktoré sú harmonicky zladené. Q-Symphony umožňuje, aby reproduktory TV a soundbar fungovali súčasne pre ešte lepšípriestorový efekt bez stlmenia reproduktorov TV.

*Skontrolujte kompatibilitu Q-Symphony v špecifikáciách daného soundbaru. *Soundbar sa predáva samostatne.

smart-tv-samsung

Váš obľúbený obsah na jednom mieste

Nová Smart TV Samsung kladie do popredia správu a objavovanie obsahu, aby ste mohli tráviť menej času vyhľadávaním a viac času streamovaním filmov, relácií a ďalšej skvelej zábavy, či už so službou O2 TV, Magio, Dramox alebo ďalšími.

*Služby obsahu a odporúčaní sa môžu v jednotlivých krajinách líšiť.  *Pred použitím je vyžadovaný súhlas so zmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov Smart TV. *Niektoré obsahy je možné sledovať až po registrácii a predplatnom. *Vyžaduje účet Samsung Account. *UI sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

smarthings-samsung

Inteligentná domácnosť so SmartThings

Privítajte novú úroveň pohodlia a nechajte šikovného komorníka pracovať za vás. Inteligentná domácnosť SmartThings sa dokáže bezproblémovo pripojiť k vašim zariadeniam, priebežne ich monitorovať a intuitívne ovládať váš domov. Pri sledovaní môžete zariadenie ovládať pomocou ovládača alebo hlasom.

*Dostupné technológie, funkcie a vlastnosti sa môžu líšiť v závislosti od krajiny, poskytovateľa služieb, sieťového prostredia alebo produktu. Môžu sa zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. *Vyžaduje pripojenie k sieti Wi-Fi, Bluetooth alebo inej bezdrôtovej sieti a prihlásené konto Samsung Account. *Pripojené zariadenia sa predávajú samostatne.

multiview-samsung

Rozdeľte si obrazovku a urobte toho viac

Sledujte obsah z vášho televízora i mobilu súčasne na rovnakej obrazovke. Či už ide o živé výsledky zo športových zápasov alebo video návody na hry, jednoducho pripojte svoj telefón a užite si multi zobrazovanie ako nikdy predtým.

*Podporuje smartfóny s operačným systémom Android a iOS. *Skutočné používateľské rozhranie sa môže líšiť od obrázka. *Režim Multi View je dostupný len vo verzii Android 4.2 alebo vyššej.

Potrebujete poradiť, ako vybrať televízor ?

V našom článku sa dozviete, ako vybrať televízor podľa funkcií, aké výhody majú Smart televízory, aké parametre hrajú kľúčovú úlohu, podľa čoho si vyberať a čo v praxi znamenajú. Prezradíme vám aj tipy, ako vybrať správny televízor, podľa veľkosti miestnosti.

OLED SMART 4K UHD televízor

OBRAZ & VYSIELANIE
OLED 4K
Uhlopriečka 55" (138 cm)
Rozlíšenie 4K (3840 x 2160)
Samosvietivé pixely OLED
Neural Quantum Processor 4K - 20 umelých inteligencií
Ultraširoké pozorovacie uhly
Antireflexná vrstva
100% objem farieb
PANTONE certifikácia farieb
Quantum HDR OLED (HDR10+ Adaptive/HLG)
Adaptabilný obraz
Vylepšenie hĺbky obrazu
Auto HDR Remastering
Motion Xcelerator Turbo +
OLED Brightness Booster
PQI 4600 (picture quality index)
2 tunery (DVB-T2/C/S2), kodek H.265
HbbTV 2.0.3
Smart kalibrácia obrazu Basic (SmartThings)
Režim šetrný pre oči

SMART TV
Operátorské aplikácie - O2 TV/T Mobile
VOD - Voyo/HBO MAX/Dramox/Netflix/Disney+/Prime Video/SkyShowtime
IPTV - Skylink/Sledovani.TV/Lepší.TV, iTunes TV a Airplay, Spotify
SmartThings - IOT smart domácnosť /podpora Zigbee/Matter/Thread
Multiview - rozdelenie obrazovky na 2 časti
Google Meet - videohovory
PC on TV - prepojenie počítača s TV
hlasové ovládanie (AJ)
operačný systém Tizen

Herný TV
Herné aplikácie - Xbox/Nvidia GeForce Now
Auto Game Mode - FreeSync Premium
Game Motion Plus
Dynamic Black EQ
Game Bar 3.0
Ultraširoký herný režim 32:9

AUDIO
Hudobný výkon 40W
Konfigurácia reproduktorov 2.1CH
vstavaný Woofer
Skutočný Dolby Atmos
Bezdrôtový Dolby Atmos so soundbarom
Zvuk sledujúci pohyb (OTS)
Zvuk sledujúci hlas
SpaceFit - kalibrácia zvuku
Q-Symphony 3.0
Dolby Digital Plus
Multiroom Link
Adaptabilný zvuk+
Bluetooth Audio

DIZAJN
LaserSlim dizajn
Smart ovládač TM2360E so solárnym dobíjaním
Ambient mode + (Umelecké tapety)
Podpora Slim Fit držiaku na stenu (nie je súčásťou balenia)
Strieborná farba

PREPOJENIE
Wifi5
Bluetooth 5.2
4x HDMI 2.1
2x USB 2.0
1x LAN
1x optický výstup
1x CI+ (1,4)

Energetická trieda: G
Spotreba energie SDR 82 kWh/1000h
Energetická trieda HDR: G
Spotreba energie HDR 134 kWh/1000h

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.