Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung RH68B8541B1/EF

SBS chladnička, objem 627 l (chlad./mraz.) 403 l / 224 l, trieda E, Digitálny invertorový kompresor s 10 ročnou zárukou, Beznámrazová technológia True No Frost, Dvojitý chladiaci systém Twin Cooling PlusTM - oddelené okruhy pre chladničku a kruhový vo dverách mrazničky, Food show case - dvojité dvere pre lepší prístup, police z tvrdeného skla 4, dverové priehradky 5, zásuvky na ovocie a zeleninu, Priehradka na vajcia a mliečne výrobky; zásuvka na ovocie a zeleninu; LED vnútorné osvetlenie; z tvrdeného skla s ochranou proti pretečeniu, pohlcovač pachu, Výrobník ľadu, dávkovač vody a ľadu (vo dverách), Metal Cooling, vnútorné LED osvetlenie, 343 kWh/rok, rozmery (Š X V X H) 912 x 1780 x 716 mm

Zobraziť celý popis

Flexibilita a inovatívnosť v dizajnovom vydaní

Side by Side chladnička Samsung RH68B8541B1/EF – flexibilita a inovativnost v designovém vydání

Side by Side chladnička Samsung RH68B8541B1/EF – moderní chladnička jako stvořená pro vaši rodinu

Moderná chladnička ako stvorená pre vašu rodinu


Privítajte chladničku RH68B8541B1/EF od spoločnosti Samsung s množstvom užitočných funkcií a vylepšených technológií na každodenné varenie a prípravu jedla. Jej elegantný a minimalistický vzhľad harmonicky zapadne do každej modernej kuchyne, ktorú nebude svojim tichým a úsporným chodom nijako narúšať. Ponúkne vám osvieženie nielen v podobe ľadových kociek, dokonale vychladených potravín a nápojov, ale aj sofistikovaným funkčným riešením Food ShowCase, s ktorým budete mať po otvorení dverí okamžitý prístup k najčastejšie používaným dobrotám, omáčkam a ďalším pochutinám – bez toho, aby ste museli jednotlivé položky pracne. Všetko bude perfektne a úhľadne uložené pre ľahkú a rýchlu dostupnosť pre každého člena vašej rodiny.

  

 

Side by Side chladnička Samsung RH68B8541B1/EF – maximální prostor pro vaše potraviny

Maximálny priestor pre vaše potraviny


Napokon budete mať kam uložiť vaše veľké rodinné nákupy bez toho, aby ste potraviny museli rôzne ukladať na seba a hrať tak nedobrovoľné puzzle v útrobách spotrebiča. Dômyselná technológia SpaceMax totiž vďaka uretánovej izolácii umožňuje oveľa tenšiu konštrukciu stien, čo napomáha rozšíreniu voľného priestoru na ukladanie vašich dobrôt a zároveň nijako neovplyvňuje energetickú účinnosť samotnej chladničky. Štedrá kapacita 627 litrov sa navyše žiadnym spôsobom neprejavuje ani navonok – chladnička krásne zapadne medzi vaše ostatné kuchynské skrinky a nebude nevzhľadne trčať do priestoru.

  

 

Side by Side chladnička Samsung RH68B8541B1/EF – flexibilní chlazení na pět způsobů

Flexibilné chladenie na päť spôsobov


Premeniť mrazničku na chladničku? Aj to je možné. S inteligentnou funkciou Smart Conversion, ktorá je podporená revolučnou technológiou Twin Cooling, môžete slobodne prepínať medzi až 5 režimami chladenia podľa momentálnej potreby. Túto flexibilitu oceníte predovšetkým v prípadoch, keď sa chystáte preč na dlhšiu dobu alebo nemáte toľko potravín na uskladnenie. To vám pomôže so šetrením energie aj samotného miesta v chladničke.

Side by Side chladnička Samsung RH68B8541B1/EF – dokonalá vlhkost vzduchu pro dokonalou šťavnatost

Dokonalá vlhkosť vzduchu pre dokonalú šťavnatosť


Udržujte čerstvé ovocie aj zeleninu, práve prinesenú z farmárskeho trhu v dobrej kondícii čo najdlhšie. Sofistikovaný systém nezávislého chladenia Twin Cooling Plus optimalizuje teplotu a úroveň vlhkosti v spotrebiči a zachováva tak pôvodnú textúru, vzhľad a arómu uložených ingrediencií. Každá priehradka je ochladzovaná zvlášť, čím sa všetkým položkám dostáva náležitá starostlivosť. Zároveň tak nedochádza k miešaniu pachov, takže všetky potraviny zostávajú čerstvejšie, šťavnatejšie a sviežejšie po oveľa dlhšiu dobu.

Side by Side chladnička Samsung RH68B8541B1/EF – špičková chladicí technologie

Špičková chladiaca technológia


Ani príliš časté otváranie dverí chladničky nenaruší ideálne podmienky v jej interiéri. V zadnej časti sa totiž nachádza špeciálne kovové potrubie Metal Cooling, ktorého hlavnou úlohou je okamžite vyrovnávať teplotné rozdiely a zabraňovať veľkým únikom chladu. Navyše pôsobí skutočne prémiovo a výrazne vám uľahčí aj údržbu spotrebiča.

Side by Side chladnička Samsung RH68B8541B1/EF – inovativní design s jednoduchým ovládáním

Inovatívny dizajn s jednoduchým ovládaním


Na rozdiel od štandardného potrubia sa v chladničke Samsung nachádza špeciálne navrhnuté ploché potrubie Flat Duct, ktoré maximalizuje priestor na ukladanie vašich potravín. S ukladaním vašich obľúbených ročníkov vína vám zase pomôže multifunkčná polička Rack & Shelf s unikátnym širokým a plochým tvarom, ktorá pojme aj atypicky veľké fľaše sektu alebo rozmerné krabice s vajcami či pizzou. Dodajte svojej kuchyni nielen výkonného pomocníka, ale aj moderný vzhľad so vstavaným dizajnom, vďaka ktorému nebude chladnička trčať do priestoru, ale naopak sa perfektne zarovná s vašimi ostatnými skrinkami. Jej minimalizmus zvýrazní krásne ploché dvere s decentne zapustenými rukoväťami, skrytý ovládací panel či sivo tónované boxy na potraviny – jednoducho dokonalá súhra sofistikovanosti a inovatívnych technológií.

RS8000_SK_20

 

Tichý chod s certifikáciou


Zahryznite sa do šťavnatého ovocia zakaždým, keď ho vytiahnete z chladničky. Nezávislé chladiče technológie Precise Cooling sa totiž starajú o individuálne chladenie každej police pekne od jedného rohu k druhému. Tým eliminujú prípadné kolísanie teploty bez ohľadu na vonkajšie podmienky. To všetko s efektívnym vetraním a chladením, ktoré môžete ľubovoľne nastavovať pomocou šikovne skrytého a strategicky nižšie umiestneného digitálneho panelu Easy Access. Ovládať ho tak môžu aj osoby so zdravotným znevýhodnením či na invalidnom vozíku. Užite si super tichý a energeticky úsporný chod, podporený technológiou digitálneho invertora, ktorý získal certifikáciu až na 21 rokov prevádzky, čo vám spolu s 10-ročnou zárukou prináša istotu dlhodobej výdrže a odolnosti spotrebiča.

Side by Side chladnička Samsung RH68B8541B1/EF – precizní chlazení i mrazení

Precízne chladenie aj mrazenie


Viac miesta v mrazničke a viac ľadu do koktailov. So štýlovým výrobníkom ľadu Indoor Ice Maker, integrovaným priamo do dverí chladničky, bude príprava osviežujúcich nápojov hračkou. Šikovný zásobník vám prostredníctvom transparentného krytu ukáže, koľko ľadu máte ešte k dispozícii a zároveň šetrí miesto v mrazničke, ktoré môžete využiť na skladovanie väčšej porcie potravín. Nastavte si bleskové chladenie alebo mrazenie pomocou funkčných tlačidiel Power Cool/Power Freeze. Stačí stlačiť gombík a spotrebič začne do svojich útrob vháňať studený/ľadový vzduch podľa vášho výberu - schladí, spevní a zmrazí všetko, čo budete práve potrebovať. A s praktickým dávkovačom vody, doplneným o integrovaný zásobník bez obsahu BPA, si môžete dopriať čerstvú a sviežu filtrovanú vodu každý deň. A to všetko bez nutnosti pripojenia k vodovodnému potrubiu.

- 627 litrov 

- food showCase

- twin cooling

- metal cooling 

- multifunkčná polička 

- vstavaný štýl 

- ploché potrubie 

- bezproblémová dostupnosť 

- technológia digitálneho inventora 

- precízne chladenie 

- vnútorný výrobník ľadu 

- power cool + power freeze 

- širka 912 mm 

- výška spolu s pántami 1780 mm 

- hĺbka s rukoveťou na dverách 716 mm 

- hmotnosť 115 kg

- typ chladenia twin cooling plus 

- trieda elektrickej účinnosti E

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.