Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung RH69B8941B1/EF

SBS chladnička, objem 645 l (chlad./mraz.) 403 l/242 l, trieda E, Digitálny invertorový kompresor s 10 ročnou zárukou, Beznámrazová technológia True No Frost, Dvojitý chladiaci systém Twin Cooling PlusTM - oddelené okruhy pre chladničku a kruh automat + kanvica + výrobník ľadu, Food show case - dvojité dvere pre lepší prístup, police z tvrdeného skla 4, dverové priehradky 5, zásuvky na ovocie a zeleninu - 2, Priehradka na vajcia a mliečne výrobky; zásuvka na ovocie a zeleninu; LED vnútorné osvetlenie, police z tvrdeného skla s ochranou proti pretečeniu, pohlcovač pachu, Metal Cooling, vnútorné LED osvetlenie, 350 kWh/rok, rozmery (Š X V X H) 912 x 1780 x 716 mm

Zobraziť celý popis

Komfort moderného chladenia a technologických inovácií

Side by Side chladnička Samsung RH69B8941B1/EF – komfort moderního chlazení a technologických inovací

Side by Side chladnička Samsung RH69B8941B1/EF – nadčasový design s vnitřním dávkovačem vody

Nadčasový dizajn s vnútorným dávkovačom vody


Privítajte chladničku RH69B8941B1/EF od spoločnosti Samsung s množstvom užitočných funkcií a vylepšených technológií na každodenné varenie a prípravu jedla. Jej elegantný a minimalistický vzhľad harmonicky zapadne do každej modernej kuchyne, ktorú nebude svojim tichým a úsporným chodom nijako narúšať. Ponúkne vám nielen osvieženie v podobe ľadových kociek, dokonale vychladených potravín a nápojov, ale aj čerstvej, hygienicky skladovanej a filtrovanej vody bez škodlivého BPA, ktorú si môžete naliať z integrovaného zásobníka a pridať do nej aj obľúbené bylinky či ovocie, alebo pustiť do pohára priamo z dávkovača. A keď bude treba zásobník vyčistiť, jednoducho ho môžete vložiť do umývačky riadu a máte hotovo.

Side by Side chladnička Samsung RH69B8941B1/EF – vždy připravené a po ruce

Vždy pripravené a po ruke


Majte dokonalý prehľad o obsahu každej poličky. So sofistikovaným funkčným riešením Food ShowCase získate po otvorení dverí okamžitý prístup k najčastejšie používaným dobrotám, omáčkam, nápojom a ďalším pochutinám bez toho, aby ste museli pracne prekladať jednotlivé položky. Všetko bude perfektne a úhľadne uložené pre ľahkú a rýchlu dostupnosť pre každého člena rodiny.

Side by Side chladnička Samsung RH69B8941B1/EF – expert na výrobu ledu

Expert na výrobu ľadu


Čaká vás grilovacia párty alebo rodinná oslava? Vaša chladnička Samsung sa postará nielen o ideálne vychladenie jedál a nápojov, ale aj o čerstvý prísun ľadových kociek - a to rovno dvoch druhov! Zatiaľ čo tie väčšie vám skvele poslúžia na schladenie sektu, tie menšie môžete hosťom rovno ponúknuť do drinkov alebo kokteilov. Zásobáreň vo vnútri mrazničky navyše dokáže uchovať až 3,8 kg ľadu a denne ho vyrobiť až 2,3 kg, takže o ľadové osvieženie počas dňa nebudete mať nikdy núdzu.

Side by Side chladnička Samsung RH69B8941B1/EF – maximální prostor pro vaše potraviny

Maximálny priestor pre vaše potraviny


Napokon budete mať kam uložiť vaše veľké rodinné nákupy bez toho, aby ste potraviny museli rôzne ukladať na seba a hrať tak nedobrovoľné puzzle v útrobách spotrebiča. Dômyselná technológia SpaceMax totiž vďaka uretánovej izolácii umožňuje oveľa tenšiu konštrukciu stien, čo napomáha rozšíreniu voľného priestoru na ukladanie vašich dobrôt a zároveň nijako neovplyvňuje energetickú účinnosť samotnej chladničky. Štedrá kapacita 645 litrov sa navyše žiadnym spôsobom neprejavuje ani navonok – chladnička krásne zapadne medzi vaše ostatné kuchynské skrinky a nebude nevzhľadne trčať do priestoru.

Side by Side chladnička Samsung RH69B8941B1/EF – flexibilní chlazení na pět způsobů

Flexibilné chladenie na päť spôsobov


Premeniť mrazničku na chladničku? Aj to je možné. S inteligentnou funkciou Smart Conversion, ktorá je podporená revolučnou technológiou Twin Cooling, môžete slobodne prepínať medzi až 5 režimami chladenia podľa momentálnej potreby. Túto flexibilitu oceníte predovšetkým v prípadoch, keď sa chystáte preč na dlhšiu dobu alebo nemáte toľko potravín na uskladnenie. To vám pomôže so šetrením energie aj samotného miesta v chladničke.

Side by Side chladnička Samsung RH69B8941B1/EF – dokonalá vlhkost vzduchu pro dokonalou šťavnatost

Dokonalá vlhkosť vzduchu pre dokonalú šťavnatosť


Udržujte čerstvé ovocie aj zeleninu, práve prinesenú z farmárskeho trhu v dobrej kondícii čo najdlhšie. Sofistikovaný systém nezávislého chladenia Twin Cooling Plus optimalizuje teplotu a úroveň vlhkosti v spotrebiči a zachováva tak pôvodnú textúru, vzhľad a arómu uložených ingrediencií. Každá priehradka je ochladzovaná zvlášť, čím sa všetkým položkám dostáva náležitá starostlivosť. Zároveň tak nedochádza k miešaniu pachov, takže všetky potraviny zostávajú čerstvejšie, šťavnatejšie a sviežejšie po oveľa dlhšiu dobu.

Side by Side chladnička Samsung RH69B8941B1/EF – spojení inovativního designu a špičkových chladicích technologií

Spojenie inovatívneho dizajnu a špičkových chladiacich technológií


Ani príliš časté otváranie dverí chladničky nenaruší ideálne podmienky v jej interiéri. V zadnej časti sa totiž nachádza špeciálne kovové potrubie Metal Cooling, ktorého hlavnou úlohou je okamžite vyrovnávať teplotné rozdiely a zabraňovať veľkým únikom chladu. Navyše pôsobí skutočne prémiovo a výrazne vám uľahčí aj údržbu spotrebiča. S ukladaním vašich obľúbených ročníkov vína vám zase pomôže multifunkčná polička Rack & Shelf s unikátnym širokým a plochým tvarom, ktorá pojme aj atypicky veľké fľaše sekt alebo rozmerné krabice s vajcami či pizzou. Dodajte svojej kuchyni nielen výkonného pomocníka, ale aj moderný vzhľad so vstavaným dizajnom, vďaka ktorému nebude chladnička vôbec vyčnievať do priestoru, ale naopak sa perfektne zarovná s vašimi ostatnými skrinkami. Jej minimalizmus zvýrazní krásne ploché dvere s decentne zapustenými rukoväťami, skrytý ovládací panel či sivo tónované boxy na potraviny – jednoducho dokonalá súhra sofistikovanosti a inovatívnych technológií.

RS8000_SK_20

 

Tichý chod s jednoduchým ovládaním


Ani centimeter nazmar! Na rozdiel od štandardných riešení sa v chladničke Samsung nachádza špeciálne navrhnuté ploché potrubie, ktoré maximalizuje priestor na ukladanie vašich potravín. To všetko s efektívnou ventiláciou a chladením, ktoré môžete ľubovoľne nastavovať pomocou šikovne ukrytého a strategicky nižšie umiestneného digitálneho panelu. Ovládať ho tak môžu aj osoby so zdravotným znevýhodnením alebo na invalidnom vozíku. Požadované parametre naťukáte pohodlne aj jednou rukou a môžete si naďalej vychutnávať super tichý a energeticky úsporný chod, podporený technológiou digitálneho invertora, ktorý získal certifikáciu až na 21 rokov prevádzky, čo vám spolu s 10-ročnou zárukou prináša istotou dlhodobej výdrže a odolnosti spotrebiča.

Side by Side chladnička Samsung RH69B8941B1/EF – precizní chlazení i mrazení

Precízne chladenie aj mrazenie


Zahryznite sa do šťavnatého ovocia zakaždým, keď ho vytiahnete z chladničky. Nezávislé chladiče technológie Precise Cooling sa totiž starajú o individuálne chladenie každej police pekne od jedného kúta k druhému. Tým eliminujú prípadné kolísanie teploty bez ohľadu na vonkajšie podmienky. Navyše si môžete samostatne nastaviť bleskové vychladenie alebo mrazenie pomocou funkčných tlačidiel Power Cool/Power Freeze. Stačí stlačiť gombík a spotrebič do svojich útrob začne vháňať studený/ľadový vzduch podľa vášho výberu - vychladí, spevní a zmrazí všetko, čo budete práve potrebovať. A s praktickým dávkovačom vody, doplneným o integrovaný zásobník bez obsahu BPA, si môžete každý deň dopriať čerstvú a sviežu filtrovanú vodu. A to všetko aj bez pripojenia k vodovodnému potrubiu.

- 645 litrov 

- technológia spacemax

- až 5 režimov vďaka twin cooling 

- smart conversion

- vstavaný štýl 

- material cooling 

- rack a shelf

- ploché potrubie 

- ľahký pristup k ovládaniu 

- technológia digitálneho inventora 

- precízne chladenie 

- power cool + power freeze 

- šírka 912 mm

- výška spolu s pántami 1780 mm 

- hrúbka s rukoväťou 716 mm 

- hmotnosť 115 kg

- trieda energetickej činnosti E

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.