Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung RS66A8101B1/EF

5,0
1 hodnotení

Americká chladnička Samsung RS66A8101B1/EF v čiernej farbe s technológiou True No Frost má objem až 652 litrov. Chladiaca časť má 409 litrov a mraznička má objem 243 litrov a za 24 hodín zmrazí 12 kg potravín. Má dvojitý chladiaci systém Twin Cooling Plus. Chladnička je vybavená 4 sklenenými policami, 5 dverovými priehradkami a 2 zásuvkami pre ovocie a zeleninu. Mraznička je vybavená 4 policami, 5 dverovými priehradkami, 2 zásuvkami a TWIST ľadovačom. Vnútro osvetľuje LED svetlo. Vybavená digitálnym invertorovým kompresorom s hlučnosťou 36 dB.

Zobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Samsung RS66A8101B1/EF

Samsung RS66A8101B1/EF

 

                

Viac miesta vo vnútri – rovnaká vonkajšia veľkosť

TECHNOLÓGIA SPACEMAX™

Uložte viac jedla do mimoriadne veľkej chladničky s objemom 634 litrov*. Unikátna technológia SpaceMax™ využíva špeciálnu uretánovú izoláciu, vďaka čomu sú steny oveľa tenšie bez toho, aby bola ohrozená energetická účinnosť. Takže vo vnútri vytvára oveľa viac úložného priestoru bez zväčšenia vonkajších rozmerov.

*Kapacita je pre každý model iná.

Na požiadanie zvoľte 5 režimov konverzie

SMART CONVERSION™

Vychutnajte si dokonale flexibilné úložisko s funkciou Smart Conversion™. Pomocou technológie Twin Cooling môžete prepínať medzi 5 režimami. Jednoducho konvertujte mrazničku na chladničku a uskladnite viac čerstvých potravín. Chladničku alebo mrazničku vypnite*, aby ste šetrili energiu. Alebo použite mrazničku ako malú chladničku.

*Keď sú funkcie chladenia alebo mrazenia vypnuté, teplota chladničky alebo mrazničky zostáva pod 15 °C, aby sa zabránilo vzniku plesní a zápachu pri použití nízkej spotreby energie. Chladničku alebo mrazničku nemožno samostatne vypnúť. NESKLADUJTE POTRAVINY ALEBO NÁPOJE V CHLADNIČKE, KEĎ SÚ CHLADIACE ALEBO MRAZIACE FUNKCIE V REŽIME VYPNUTÉ. 15 ℃ NIE JE DOSTATOČNÝ CHLAD NA ZABRÁNENIE POKAZENIU POTRAVÍN.

Šťavnatá sviežosť s nezávislým chladením

TWIN COOLING PLUS™

Zaistite, aby jedlo zostalo šťavnatejšie a sviežejšie po dvakrát dlhšiu dobu*. Riešenie Twin Cooling Plus™ optimalizuje teplotu a vlhkosť v chladničke a mrazničke pomocou nezávislého chladenia. Lepšie konzervuje jedlo a chráni jeho chuť zabránením zmiešania pachov.

                    

*Na základe interného testovania v porovnaní s konvenčným chladiacim systémom.

Dokonale harmonický a štýlový dizajn

VSTAVANÝ ŠTÝL

Dodajte svojmu domovu štýlovo integrovaný a moderný vzhľad. Zabudovaný vzhľad sa perfektne hodí k vašim spotrebičom a skrinkám a vytvára tak harmonický interiér kuchyne. A jeho minimalistický dizajn má ploché dvere, zapustené rukoväte, skrytý displej, plochú poličku na víno a šedo zafarbené nádoby na potraviny a boxy *.

                     

*Voliteľné. K dispozícii iba pre určité modely.

Menej zbytočného priestoru, viac miesta na skladovanie potravín

PLOCHÉ POTRUBIE

Získajte viac priestoru bez zníženia výkonu. Na rozdiel od bežných potrubí je tenký chladiaci prieduch v zadnej stene úplne plochý, čo minimalizuje nevyužitý priestor a vytvára viac miesta na uskladnenie potravín. Pritom stále rovnako efektívne chladí a vetrá, takže všetko zostane čerstvé a chutné.

                     

Bezproblémová dostupnosť

ĽAHKÝ PRÍSTUP K OVLÁDACÍM PRVKOM

Užite si štýlové, ale ľahké ovládanie aj pri obmedzenom pohybe. Ľahko prístupné ovládanie vylepšuje minimalistický dizajn, pretože je diskrétne ukryté vo vnútri. Ovládacie prvky sú na dosah ruky, dokonca aj na invalidnom vozíku, a sú použiteľné jednou rukou, čo zaisťuje lepší prístup pre zdravotne postihnuté osoby.

                                            

Menej hluku a energie

TECHNOLÓGIA DIGITÁLNEHO INVERTORA

Užite si menej hluku a vyššiu energetickú účinnosť. Na rozdiel od bežných kompresorov digitálny invertorový kompresor automaticky upravuje svoju rýchlosť v závislosti od potreby chladenia. Je teda skutočne tichý a produkuje iba 37 dB(B). Vyhovuje tiež novým energetickým predpisom a šetrí vaše peniaze.

                               

RB7300T_SK_20

 

 

Dôsledná sviežosť

PRESNÉ CHLADENIE

Zachovajte dlhšiu sviežosť, chuť a štruktúru jedla. Nezávislé chladiče v každej komore rovnomerne ochladzujú každý roh. Pokročilá izolácia zmierňuje akékoľvek výkyvy bez ohľadu na to, ako je vonku horúco alebo chladno. Technológia digitálneho invertora tiež presne sníma a reguluje teplotu.

                                         

Rýchle chladenie a mrazenie na požiadanie

POWER COOL / POWER FREEZE

Vychutnajte si rýchly chladiaci výkon. Stlačením jediného tlačidla vyfúkne funkcia Power Cool intenzívny studený vzduch do chladničky, aby rýchlo ochladila vaše potraviny alebo obľúbené nápoje. Funkcia Power Freeze zase dodáva rýchly prúd studeného vzduchu do mrazničky. Je vynikajúca na mrazenie alebo spevňovanie mrazených potravín a výrobu ľadu.

                

 

Funkcie a vlastnosti

Energeticka trieda  E

Spotreba energie Annum/kWh 358

Súčet objemov mraziaca časť 243 l

Súčet objemov chladiaca nemraziaca časť  409 l

Trieda  emisí hluku šíreného vzduchom  C

Hlučnosť dB(A)  36

Mraziaci výkon:    16 kg/24h
iDetská poistka:    Áno
No Frost (mraznička):    Áno
Rýchle zmrazenie:    Áno
Alarm:    Áno
Teplotný alarm:    Ano
Počet kompresorov:    1
Viac-prúdový vzduchový systém:    Áno
Počet zásuviek v mrazničke:    2
Dvojokruhový NoFrost:    Áno

Farba:    čierna
Šírka:    91,2 cm
Výška:    178 cm
Hĺbka:    71,6 cm
Hmotnosť:    112 Kg

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.