Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung RS67A8811B1/EF

Americká SBS chladnička, trieda E, trieda emisií hluku šíriaceho vzduchom C, spotreba energie 351 kWh/rok, hlučnosť 36dB, objem chladnička/mraznička 409/225 l, True No Frost, systém Twin Cooling PlusTM, nápojový automat + ľadovač vo dverách mrazničky, police z tvrdeného skla, LED vnútorné osvetlenie, výrobník ľadu, rozmery (š x v x h) 912 x 1780 x 716 mmZobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Samsung RS67A8811B1/EF

Samsung RS67A8811B1/EF

SBS chladnička

Viac priestoru a sviežosti

RS8000NC is installed in the kitchen.

Viac miesta vo vnútri – rovnaká vonkajšia veľkosť

Technológia SpaceMax™

Uložte viac jedla do mimoriadne veľkej chladničky s objemom 634 litrov*. Unikátna technológia SpaceMax™ využíva špeciálnu uretánovú izoláciu, vďaka čomu sú steny oveľa tenšie bez toho, aby bola ohrozená energetická účinnosť. Takže vo vnútri vytvára oveľa viac úložného priestoru bez zväčšenia vonkajších rozmerov.

The RS8000NC with Spacemax technology can store more foods than before.

*Kapacita je pre každý model iná.

Na požiadanie zvoľte 5 režimov konverzie

Smart Conversion™

Vychutnajte si dokonale flexibilné úložisko s funkciou Smart Conversion™. Pomocou technológie Twin Cooling môžete prepínať medzi 5 režimami. Jednoducho konvertujte mrazničku na chladničku a uskladnite viac čerstvých potravín. Chladničku alebo mrazničku vypnite*, aby ste šetrili energiu. Alebo použite mrazničku ako malú chladničku.

Regular(-19℃ in freezer, 3℃ in fridge), Fridge Max(both 3℃ in freezer and fridge), Vacation(-19℃ in freezer, fridge off), Energy Saving(freezer off, 3℃ in fridge), and Mini Fridge(3℃ in freezer, off fridge) modes are available with the buttons inside the RS8000NC.Regular(-19℃ in freezer, 3℃ in fridge), Fridge Max(both 3℃ in freezer and fridge), Vacation(-19℃ in freezer, fridge off), Energy Saving(freezer off, 3℃ in fridge), and Mini Fridge(3℃ in freezer, off fridge) modes are available with the buttons inside the RS8000NC.

*Keď sú funkcie chladenia alebo mrazenia vypnuté, teplota chladničky alebo mrazničky zostáva pod 15 °C, aby sa zabránilo vzniku plesní a zápachu pri použití nízkej spotreby energie. Chladničku alebo mrazničku nemožno samostatne vypnúť. NESKLADUJTE POTRAVINY ALEBO NÁPOJE V CHLADNIČKE, KEĎ SÚ CHLADIACE ALEBO MRAZIACE FUNKCIE V REŽIME VYPNUTÉ. 15 ℃ NIE JE DOSTATOČNÝ CHLAD NA ZABRÁNENIE POKAZENIU POTRAVÍN.

Šťavnatá sviežosť s nezávislým chladením

Twin Cooling Plus™

Zaistite, aby jedlo zostalo šťavnatejšie a sviežejšie po dvakrát dlhšiu dobu*. Riešenie Twin Cooling Plus™ optimalizuje teplotu a vlhkosť v chladničke a mrazničke pomocou nezávislého chladenia. Lepšie konzervuje jedlo a chráni jeho chuť zabránením zmiešania pachov.

RS8000NC has two cooling systems inside with freezing at the left side, refrigeration at the right side.

*Na základe interného testovania v porovnaní s konvenčným chladiacim systémom.

Dokonale harmonický a štýlový dizajn

Vstavaný štýl

Dodajte svojmu domovu štýlovo integrovaný a moderný vzhľad. Zabudovaný vzhľad sa perfektne hodí k vašim spotrebičom a skrinkám a vytvára tak harmonický interiér kuchyne. A jeho minimalistický dizajn má ploché dvere, zapustené rukoväte, skrytý displej, plochú poličku na víno a šedo zafarbené nádoby na potraviny a boxy *.

The IF awarded RS8000NC with minimalist door handle is installed with cabinets in a Built-in Look.

*Voliteľné. K dispozícii iba pre určité modely.

Menej zbytočného priestoru, viac miesta na skladovanie potravín

Ploché potrubie

Získajte viac priestoru bez zníženia výkonu. Na rozdiel od bežných potrubí je tenký chladiaci prieduch v zadnej stene úplne plochý, čo minimalizuje nevyužitý priestor a vytvára viac miesta na uskladnenie potravín. Pritom stále rovnako efektívne chladí a vetrá, takže všetko zostane čerstvé a chutné.

Many beverage bottles are placed inside the wider Flat Duck of RS8000NC.

Bezproblémová dostupnosť

Ľahký prístup k ovládacím prvkom

Užite si štýlové, ale ľahké ovládanie aj pri obmedzenom pohybe. Ľahko prístupné ovládanie vylepšuje minimalistický dizajn, pretože je diskrétne ukryté vo vnútri. Ovládacie prvky sú na dosah ruky, dokonca aj na invalidnom vozíku, a sú použiteľné jednou rukou, čo zaisťuje lepší prístup pre zdravotne postihnuté osoby.

 

The control display is located in the middle of the right compartment wall of RS8000NC.

Menej hluku a energie

Technológia digitálneho invertora

Užite si menej hluku a vyššiu energetickú účinnosť. Na rozdiel od bežných kompresorov digitálny invertorový kompresor automaticky upravuje svoju rýchlosť v závislosti od potreby chladenia. Je teda skutočne tichý a produkuje iba 37 dB(B). Vyhovuje tiež novým energetickým predpisom a šetrí vaše peniaze.

RS8000_SK_20

 

 

Dôsledná sviežosť

Presné chladenie

Zachovajte dlhšiu sviežosť, chuť a štruktúru jedla. Nezávislé chladiče v každej komore rovnomerne ochladzujú každý roh. Pokročilá izolácia zmierňuje akékoľvek výkyvy bez ohľadu na to, ako je vonku horúco alebo chladno. Technológia digitálneho invertora tiež presne sníma a reguluje teplotu.

 

There is a graph of temperature change during cooling, and Precise Cooling is ±0.5℃.

Viac ľadu, viac priestoru

Vnútorný výrobník ľadu

Vytvorte viac priestoru pre uloženie väčšieho množstva potravín a zároveň majte stále dostatok ľadu s riešením Indoor Ice Maker. Nakoľko je zabudované do dverí, poskytuje vám ďalší úložný priestor tým, že uvoľníte priestor v mrazničke a pritom vyrobíte a uložíte veľké množstvo ľadu. A jeho priehľadný plastový kryt zaistí, že môžete ľahko zistiť, koľko ľadu ešte zostáva.

 

Ice is made in the indoor icemaker located at the top of the RS8000NC left door.

Rýchle chladenie a mrazenie na požiadanie

Power Cool / Power Freeze

Vychutnajte si rýchly chladiaci výkon. Stlačením jediného tlačidla vyfúkne funkcia Power Cool intenzívny studený vzduch do chladničky, aby rýchlo ochladila vaše potraviny alebo obľúbené nápoje. Funkcia Power Freeze zase dodáva rýchly prúd studeného vzduchu do mrazničky. Je vynikajúca na mrazenie alebo spevňovanie mrazených potravín a výrobu ľadu.

Cool the wine quickly in the Power Cool mode, and freeze the salmon speedily in the Power Freeze mode.

 

Funkcie a vlastnosti

Energeticka trieda E

Spotreba energie Annum/kWh 351 

Súčet objemov mraziaca časť 225 l

Súčet objemov chladiaca nemraziaca časť 409 l

Trieda  emisí hluku šíreného vzduchom  C

Hlučnosť dB(A)  36

True No Frost: beznámrazová technológia

Unikátny dizajn z nerezovej ocele s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov

Twin Cooling PlusTM: dvojitý systém chladenia zvlášť pre mrazničku i chladničku 

10-ročná záruka na digitálny invertorový motor: úspora energií aj dlhá životnosť výrobku 

Dotykové ovládanie s LED displejom 

Vnútorný antibakteriálny povrch

Slim Indoor výrobník ľadu a filtrovanej chladenej vody

Pripojenie na vodu

Chladiaca časť: 409 l 

  • 4× polica z tvrdeného skla vrátane ochrany proti pretečeniu 
  • 2× box s na ovocie, zeleninu
  • 5× priehradka vo dverách (z toho jedna špeciálna na fľaše)

Mraziaca časť: 225 l

  • 4× polica
  • 2× box
  • 2× dverová priehradka

rozmery (š xvxh) 912 x 1780 x 716 mm

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.