Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung The Frame QE75LS03B

Zatiaľ nehodnotené

LIFESTYLE televízor, 189 cm (75"), 4K, kvalita obrazu HDR10+/HLG, 2x DVB T2/C/S2, HDMI USB, CI SLOT, WIFI, DLNA, Bluetooth Audio, Netflix, O2, Skylink, Apple TV, YouTube, Voyo, web prehliadač, HBO MAX, Dramox, T-Mobile TV

Zobraziť celý popis

The Frame, vaše umenie v rozlíšení 4K

LS03BAU Samsung QLED Ultra HD
LS03BAU Samsung QLED Ultra HD

Najmodernejší design a umenie vo vašom domove

Bude sa vynímať na každej stene. Vypnutá bude premietať výber vašich obľúbených umeleckých diel, a keď ju zapnete, zažijete televíznu zábavu v špičkovom 4K rozlíšení. The Frame TV od spoločnosti Samsung ukrýva nielen krásny obsah, ale aj navonok sa pýši originálnym minimalistickým dizajnom, pripomínajúcim drahý zarámovaný obraz. Doprajte si jedinečný luxus, ktorý rozhodne nie je žiadnym štandardom.

Xbox Pass

Hrajte na svojom televízore aj bez konzoly

Radi by ste, aby sa vaša obývačka stala štartovým bodom výprav do fascinujúcich virtuálnych svetov, ale nechce sa vám kupovať herné konzoly? So silou cloudu a natívnou aplikáciou Xbox Game Pass získate okamžitý prístup k stovkám špičkových herných titulov a jediné, čo k tomu budete potrebovať, je predplatné a gamepad. Užite si nové trháky z dielne Xbox Game Studios už v deň vydania a objavujte klenoty indie scény alebo hráči milovanej série.

LS03BAU Samsung QLED Ultra HD

Nový rám jediným kliknutím

Prečo mať iba jeden rám, keď si môžete vyberať z rozmanitých farebných dekorov? Prispôsobte si The Frame podľa vašej momentálnej nálady či vybavenia a osviežte tak svoj interiér. Magnetické vymeniteľné rámčeky fungujú na jediné ľahké kliknutie a ich výmena je tak skutočne rýchla a nenáročná. Je to také jednoduché!

LS03BAU Samsung QLED Ultra HD

Súkromná galéria priamo u vás doma

Až pozriete film, online videá, predpoveď počasia či iný televízny obsah, nemusíte televízor vypínať a pozerať na čiernu obrazovku. Zapnite Režim umenia – Art Mode a nechajte The Frame, aby sa premenil na obraz. Môžete samozrejme premietať napríklad svoje vlastné fotografie, ale hlavne máte možnosť navštíviť Art Store, ktorý obsahuje zbierku viac ako 1600 umeleckých diel. Nájdete v ňom svetoznáme obrazy starých majstrov, moderné umenie aj dych vyrážajúce fotografie. Vymeniť skutočný obraz za iný nie je vždy jednoduché, ale s The Frame je to otázkou niekoľkých kliknutí.

LS03BAU Samsung QLED Ultra HD

Večné fotografické spomienky priamo na vašej TV

Zarámujte si svoje najkrajšie momentky prostredníctvom kreatívnych a hravých koláží či pozadia. Na výber máte až 16 rôznych farieb a možností, ako kreatívne premietať vaše rodinné portréty či fotografie z dovolenky na brilantnej obrazovke The Frame. Dekoratívny rám im navyše dodá výslednú estetickú bodku a vy aj vaši hostia sa môžu kochať vašimi najnovšími dobrodružstvami.

LS03BAU Samsung QLED Ultra HD

Vždy optomálne zobrazenie

Senzor okolitého osvetlenia neustále skúma podmienky v miestnosti a prispôsobuje jas a farebné vyznenie tak, aby zobrazené umenie vyzeralo prirodzene a realisticky. Navyše The Frame múdro šetrí elektrinu. Nie je zapnutý stále – sám sa zapína a vypína podľa toho, či pohybový senzor zaznamená vašu prítomnosť. Vy si tak vždy užijete svoje obľúbené dielo, ale televízor nesvieti zbytočne do prázdnej izby.

LS03BAU Samsung QLED Ultra HD

Bezmedzerový držiak na stenu v balení

Ako výnimočný dizajnový televízor si The Frame zaslúži aj nadštandardný obsah balenia. Priamo v krabici nájdete držiak na stenu Slim Fit, pomocou ktorého pripevníte televízor na stenu tak tesne ako skutočný zavesený obraz. Na rozdiel od „skoby na obraz“ vám ale držiak Slim Fit ponúka široké možnosti polohovania, takže si televízor udrží presne ten uhol, aký požadujete. Dokonca ho môžete zavesiť na výšku.

LS03BAU Samsung QLED Ultra HD

Špičkové farby pri všetkých úrovniach jasu

Miliarda farebných odtieňov technológie Quantum Dot znie možno nepredstaviteľne, ale pocítite ju v každej scéne. Nech už bude na obrazovke čokoľvek, uvidíte to v realistických, nádherne živých farbách. 100% farebný objem je navyše zárukou toho, že farby vyniknú pri akejkoľvek úrovni jasu.

LS03BAU Samsung QLED Ultra HD

Skvelý obraz vylepšený pokročilým procesorom

Priamo ho síce nevidíte, pretože je skrytý v srdci televízora, ale výkon skvelého procesora Quantum Processor 4K pocítite v každej scéne. Optimalizuje obraz, aby bol vždy čo možno najlepší, a stará sa o to, že ho vždy dopĺňa nemenej vyladený zvuk. Tiež zaisťuje najvyššie pohodlie a svižnosť pri ovládaní televízora a jeho šikovných funkcií.

OBRAZ & VYSIELANIE:

QLED 4K
Uhlopriečka 75" (189 cm)
Rozlíšenie 4K (3840 x 2160)
Dual LED
Umelá inteligencia - Quantum Processor 4K
Široké pozorovacie uhly
100% objem farieb
Quantum HDR
Adaptívny obraz
Vylepšenie hĺbky obrazu
Motion Xcelerator Turbo +
PQI 3500 (picture quality index)
2 tunery (DVB-T2/C/S2)
kodek H.265
HbbTV 2.0.3
Chytrá kalibrácia obrazu

SMART TV: 
Operátorské aplikácie - O2 TV/T Mobile
VOD - Voyo/HBO MAX/Dramox/Netflix/Prime Video
IPTV - Skylink/Sledovanie.TV/Lepšie.TV
iTunes TV a Airplay
Spotify
SmartThings - IOT múdra domácnosť
Multiview - rozdelenie obrazovky na 2 časti
Google DUO - videohovory
PC on TV - prepojenie počítača s TV
hlasové ovládanie (AJ)
operačný systém Tizen

Herná TV:
Auto Game Mode - FreeSync Premium Pro
Game Motion Plus
Dynamic Black EQ
Game Bar 2.0
Ultraširoký herný režim 32:9

AUDIO:
40W
Konfigurácia reproduktorov 2.0.2CH
Naozajstný Dolby Atmos
Bezdrôtový Dolby Atmos so soundbarom
Zvuk sledujúci pohyb (OTS)
Zvuk sledujúci hlas
SpaceFit - kalibrácia zvuku 
Q-Symphony 2.0
Dolby Digital Plus
Multi
Bluetooth Audio

DESIGN:
Režim Art Mode (zobrazenie umenia či fotiek na vypnutej obrazovke)
Výmenné rámčeky (súčasť balenia)
Motion Detection (v režime Režim Art mode zapína a vypína TV pri detekcii pohybu)
One Connect Box - prepojenie jedným káblom
Slim Design
Podpora Slim Fit držiaka na stenu (súčasť balenia)
Čierna farba

PREPOJENIE:
Wifi5
Bluetooth 5.2
4x HDMI 2.1
2x USB 2.0
1x LAN
1x optický výstup
1x CI+ (1,4)