Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung UE85BU8072

Zatiaľ nehodnotené

LED SMART televízor, 85" (214 cm), 4K, kvalita obrazu HDR10+/HLG, DVB T2/C/S2, HDMI USB, CI SLOT, WIFI, DLNA, Bluetooth Audio, Netflix, O2, Skylink, Apple TV, YouTube, Voyo, web prehliadač, HBO MAX, Dramox, T-Mobile TV

Zobraziť celý popis

Moderný Crystal UHD TV s miliardou farebných odtieňov

Crystal UHD TV Samsung BU8572U BU8572 – moderní crystal uhd tv s miliardou barevných odstínů

 

bu8572_02

Brilantná farebnosť

Pozvite do svojho domova nový štandard televíznej zábavy. Inovatívne Crystal UHD TV od spoločnosti Samsung prichádza v minimalistickom prevedení s elegantne tenkým profilom, ktorý ocenia milovníci súčasného dizajnu. Technologické vychytávky v podobe špičkového 4K rozlíšenia, vysokého dynamického rozsahu či populárnych streamovacích služieb integrovaných priamo do televízora potešia nejedného diváka.

bu8572_03

Obrazová kvalita filmového plátna

Vráťte sa do minulosti so starými filmovými klasikami v prémiovom 4K rozlíšení. Inteligentný Crystal Processor 4K optimalizuje snímku za snímkou bez ohľadu na pôvodný zdroj obsahu. Inovatívne riešenie 4K Upscaling mení bežné rozlíšenie na skutočne detailné zábery. Vychutnajte si tak mimoriadny zážitok zo sledovania priamo vo vašej obývačke.

bu8572_04

Bezkonkurenčný jas a kontrast

Sýta čierna a žiarivo biela? Nechajte sa pohltiť svetom príbehov dynamickým kontrastom farieb. Pokročilá obrazová technológia zvýraznenia kontrastu prináša hlbšie farebné odtiene v precíznom zobrazení, čím sa približuje k realistickému vizuálu v každej jednotlivej scéne.

bu8572_05

Ocitnete sa v centre diania

Vysoký dynamický rozsah (HDR) poskytuje obraz na skutočne mimoriadnej úrovni. Vyvážený kontrast medzi svetlými a tmavými časťami, gradáciou farieb a zmierňovaním šumu ponúka unikátnu kvalitu v dokonalej zhode s realitou. Precíťte aj tie najmenšie detaily, pričom budete loptu pocit, akoby ste sami boli súčasťou filmu.

bu8572_06

Ponorte sa do sveta hier

Zbesilé naháňačky a divoké prestrelky? Užite si prvotriedny obraz akčných trhákov s technológiou Motion Xcelerator. Tá prináša hladké a precízne detaily v každom zábere. Okrem toho funkcia automaticky vylepšuje kvalitu scén bez ohľadu na zdroj obsahu. Režim nízkej latencie (ALLM) následne optimalizuje samotnú obrazovku. To všetko pre nerušené hranie bez akéhokoľvek trhania.

bu8572_07

Všetko na dosah ruky so SmartThings

Prepojte celú vašu domácnosť s pokročilým riešením SmartThings a podmaňte si všetky vaše zariadenia prostredníctvom hlasu alebo diaľkového ovládača. Vďaka veľkolepej Crystal UHD TV od spoločnosti Samsung, tak budete mať všetko prehľadne na jednom mieste. Ovládnite váš domov priamo z pohovky!

 

bu8572_08

Pracovná plocha aj na TV obrazovke

Presuňte všetky svoje študijné aj pracovné povinnosti na veľkú obrazovku Crystal UHD TV. S jednoduchým prepojením televízora získate okamžitý prístup k pracovnej ploche na vašom zariadení.

bu8572_09

Zábava po celý deň

Zabávajte sa so svojimi najbližšími pri obľúbených streamovacích službách, ako sú Netflix, HBO Max, Skylink, Apple TV+, O2 TV, T-Mobile TV Go, Voyo, DRAMOX, LepšieTV, či SledovanieTV. Zábavný portál navyše obsahuje aj bohatú ponuku aplikácií z oblasti športu, hier, vzdelávania a životného štýlu.

 

OBRAZ A VYSIELANIE
4K Smart TV
Uhlopriečka 85" (214 cm) 
Rozlíšenie 4K (3840 x 2160) 
Crystal Processor 4K
Edge LED
Dynamic Crystal Color (Miliarda farieb)
HDR (HDR10+/HLG)
UHD Diming Xcelerator
PQI 2200 (picture quality index)
Tuner (DVB-T2/C/S2)
kodek H.265
HbbTV 2.0.3

SMART TV
Operátorské aplikácie - O2 TV/T Mobile
VOD - Voyo/HBO MAX/Dramox/Netflix/Prime Video
IPTV - Skylink/Sledovanie.TV/Lepšie.TV
iTunes TV a Airplay
Spotify
SmartThings - IOT múdra domácnosť
PC on TV - prepojenie počítača s TV
hlasové ovládanie (AJ)
operačný systém Tizen

Herné TV
Auto Game Mode

AUDIO 
20W
konfigurácia reproduktorov 2CH
Bezdrôtový Dolby Atmos so soundbarom 
Zvuk sledujúci pohyb Lite (OTS Lite)
Q-Symphony 2.0 
Dolby Digital Plus
optický výstup
Multiroom Link
Adaptívny zvuk
Bluetooth Audio

Dizajn
Air Slim Design
Smart Ovládač TM2280E so solárnym dobíjaním
Podpora Slim Fit držiaka na stenu ( nie je súčasťou balenia)
čierna farba

PREPOJENIE
Wifi5
Bluetooth 5.2
3x HDMI 2.1
2x USB 2.0
1x LAN
1x optický výstup
1x CI+ (1,4)