- trieda energetickej účinnosti A/E
- kapacita prania 9 kg/sušenia 5 kg
- technológia AI Ecobubble
- maximálna rýchlosť odstreďovania 1 400 ot/min
- technológia Bubble Soak
- funkcia AI Control
- technológia Air Wash
- aplikácia SmartThings
- digitálny invertorový motor
Zľavový kupón

Práčka so sušičkou Samsung WD90DG6G94BKU4

To najlepšie z oboch svetov
Práčka so sušičkou Samsung WD90DG6G94BKU4 v energetickej triede A/E sa skvele postará o vašu bielizeň od začiatku do konca. Vďaka technológii Space Max, ktorá vytvára viac vnútorného priestoru, vám ponúkne bubon s kapacitou 9 kg a zvládne naraz usušiť až 5 kg bielizne. Technológia Auto Dispense bola špeciálne navrhnutá tak, aby vám ušetrila prácu a zaistila tie najlepšie výsledky prania. Pre každú várku bielizne si totiž zvolí optimálnu dávku pracieho prostriedku a aviváže. Zároveň má aj v nádržke k dispozícii dostatok priestoru až na mesačnú zásobu prostriedkov, takže ju nemusíte zakaždým dopĺňať.

Vaše oblečení zostane dokonale čisté
Práčka so sušičkou Samsung WD90DG6G94BKU4 má k dispozícii bohatý výber programov na tú správnu starostlivosť. Technológia AI Ecobubble sa postará o maximálnu čistotu bielizne aj pri nízkych teplotách. Vďaka nej sa prací prostriedok premení na aktívnu penu, aby mohol oveľa jednoduchšie preniknúť do hĺbky tkaniny a odstrániť nežiaduce nečistoty. Technológia Bubble Shot namáča oblečenie pomocou rozstrekovania na zefektívnenie procesu prania na maximum. Funkcia AI Wash detekuje automaticky hmotnosť, mäkkosť a úroveň znečistenia látky. Podľa toho potom nastaví optimálne množstvo vody, pracieho prostriedku, dobu namáčania a odstreďovania.

Jednoduchší život so SmartThings
Pomocou inteligentního ovládania sa práčka so sušičkou Samsung WD90DG6G94BKU4 úplne dokonale prispôsobí vašim požiadavkám a zvykom. Prelomová inovácia v ovládaní využíva umelú inteligenciu AI Control, ktorá si pomocou senzorov pamätá vaše pracie návyky a potom k nim na mieru upravuje parametre prania, navrhuje pracie cykly a zobrazuje aktuálne informácie. Bezplatná aplikácia SmartThings poskytne množstvo užitočných rád ohľadom cyklov, plánovania, tiež pomôže riešiť vzniknuté problémy a automaticky vyberá ideálny sušiaci program. Funkcia Clothing Care analyzuje spôsob, akým práčku so sušičkou používate, a podľa toho vám potom odporučí a prispôsobí pracie cykly na mieru.

Spoľahlivá prevádzka po dlhú dobu
Práčka so sušičkou Samsung WD90DG6G94BKU4 má vo svojom vnútri ukrytý najnovší digitálny invertorový motor, ktorý na prácu využíva silné magnety. Vďaka tomu sa motor oveľa pomalšie opotrebováva, vykazuje vysokú spoľahlivosť a odolnosť všetkých svojich súčastí, má oveľa tichší chod, je menej náročný na spotrebu elektrickej energie, ale zároveň vyvíja oveľa vyšší výkon ako univerzálne motory.
| Funkcia AI | Áno |
|---|---|
| Typ prístroja | Práčka so sušičkou |
| Program jemná bielizeň | Áno |
|---|---|
| Parný program | Áno |
| Program ľahké žehlenie | Áno |
| Čas trvania programu ECO | 3:48 |
| Čas programu prania | 3:48 |
| Čas programu so sušením | 8:40 |
| Smart | Áno |
|---|---|
| Emisná trieda hluku | A |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Plnenie | Spredu plnená |
| Náplň prania | 9,0 kg |
| Otáčky | 1400 ot/min |
| Možnosť umiestnenia | Voľne stojaca |
| Náplň sušenia | 5,0 kg |
| Displej | LCD |
|---|---|
| Aquastop | Nie |
| Špeciálne funkcie | AI CONTROL,AI WASH,AIR WASH |
|---|---|
| Odložený štart/koniec | Áno |
| Množstevná automatika | Áno |
| Signalizácia priebehu prania | LCD displej |
| Český ovládací panel | Áno |
| Automatické dávkovanie | Áno |
| Komunikácia | Wi-Fi |
|---|
| Energetická trieda | E |
|---|---|
| Spotreba 100 cyklov pranie | 44 kWh |
| Spotreba vody | 50 l |
| Spotreba energie | 326,00 kWh |
| Výška | 85,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 60,00 cm |
| Hĺbka | 48,00 cm |
| Hmotnosť | 65,0 kg |
| Výška balenia | 880,00 mm |
|---|---|
| Šírka balenia | 600,00 mm |
| Hĺbka balenia | 480,00 mm |
| Hmotnosť balenia | 67000,00 g |
| Farba | Biela |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.