Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung WW11BBA046AWLE

Parná práčka s predným plnením, energetická trieda A, kapacita práčky: 11kg, spotreba energie: 53 kWh/100 cyklov, spotreba vody na cyklus: 54l, detská poistka a zvukový signál ukončenia programu, špeciálne technológie: Eco Bubble, 1400 ot/min pri odstreďovaní, biela farba , Rozmery: 60 × 85 × 60 cm (Š×V×H), váha: 72 kg

Zobraziť celý popis

WW11BBA046AWLE práčka s predným plnením SAMSUNG

01_1665263701

Inteligentné pranie, ktoré šetrí energie 

 

02_1665263699

Ekologicky a efektívne 

Premýšľajte ekologicky i ekonomicky. Moderná práčka WW11BBA046AWLE od spoločnosti Samsung splní oba uvedené atribúty. Je totiž navrhnutá tak, aby vďaka sofistikovanej funkcii EcoBubble redukovala spotrebu elektriny až o 70 %, zároveň však zvýšila svoju účinnosť pri odstraňovaní nečistôt o 24 %. Aktívne bubliny precízne prenikajú do tkaniny a dôkladne ju vyčistia od všetkých odolných škvŕn, zápachu a baktérií. Svieža bielizeň bude odteraz vo vašej domácnosti štandardom, čo sa však neprejaví na účtoch za energie. 

03_1665263700

Technológia Space Max pre ešte väčšiu kapacitu 

Prečo sa uspokojiť s málom, keď si môžete dovoliť viac? S vnútornou kapacitou až 11 kg sa do práčky Samsung zmestí skutočne celá vaša niekoľkodňová várka špinavej bielizne bez toho, aby sa zbytočne navyšovali jej vonkajšie rozmery. Spotrebič si tak stále zachováva štandardnú hĺbku 600 mm, čo napomáha k bezproblémovej integrácii s vaším ostatným zariadením a skrinkami. Nič nebude nevzhľadne vytŕčať do priestoru a vy dokážete vyprať oveľa viac oblečenia za kratší čas. 

04_1665263701

Odstráni až 99,9 % baktérií 

Zbavte sa otravného predpierania s inteligentným cyklom Hygiene Steam. Ten je založený na silnom prúde pary, ktorý stúpa priamo z dna bubna a hĺbkovo pritom prečisťuje textílie. Dokáže tak zahubiť až 99,9 % všetkých uchytených baktérií, čo ocenia najmä alergici a ľudia, ktorí si potrpia na skutočne hygienicky čisté oblečenie. 

05_1665263701

Tichý, výkonný a ekologický chod

Kvalita je v spoločnosti Samsung vždy na prvom mieste. Preto nie je prekvapivé, že na motor svojich práčok poskytuje až 20-ročnú záruku. Pokročilá technológia digitálneho invertora pracuje so silnými magnetmi, ktoré zabezpečujú veľmi tichú prevádzku, no ani v najmenšom nepoľavujú vo svojom intenzívnom výkone. Motor si tak zachováva oveľa dlhšiu odolnosť a životnosť, takže vám spotrebič bude spoľahlivo slúžiť niekoľko desiatok rokov. 

06_1665263700

Samočistiaca funkcia Drum Clean 

Čistá práčka znamená voňavú bielizeň. Ak je totiž jej vnútro zanesené, pocítite to najmä na nepríjemnom zatuchnutom pachu ihneď po otvorení dvierok. Parná práčka Samsung je preto vybavená špeciálnou funkciou Drum Clean, ktorá dokáže kombináciou namáčania, pulzovania a vysokorýchlostného odstreďovania odstrániť z vnútorného priestoru všetky nahromadené zvyšky pracieho prášku či aviváže. Vy nebudete musieť nakupovať drahé čistiace prostriedky a vaša práčka sa bude skvieť hygienickou čistotou. 

07_1665263700

Hygienicky čistá zásuvka

Tiež vám v zásuvke ostávajú hrubé nánosy od zvyškov pracieho prášku a aviváže? Jej pravidelné ručné čistenie môže byť viac než otravné, je i dosť komplikované vzhľadom na konštrukciu a špecifický zasúvací systém. Riešením je praktická zásuvka StayClean Drawer, ktorá integráciou špeciálne navrhnutého vodného systému vypláchne aj väčšie množstvo zostatkov po praní. Vyhnete sa tak nepríjemnému zaschnutiu a následnému vzniku plesní.

 

Špecifikácie

Parná práčka s predným plnením
energetická trieda A
kapacita práčky: 11kg
spotreba energie: 53 kWh/100 cyklov
spotreba vody na cyklus: 54l

Hlavné funkcie:
parný program
invertorový motor
váhová automatika
odložený štart
rýchly program
displej
detská poistka a zvukový signál ukončenia programu

špeciálne technológie:
Eco Bubble
1400 ot/min pri odstreďovaní
biela farba

Rozmery: 60 × 85 × 60 cm (Š×V×H)
Váha: 72 kg

Úsporné a efektívne pranie v pene Ecobubble™
Rodinná 11kg kapacita v 60cm hĺbke SpaceMax™
Hygiene Steam - para odstráni 99,9 % baktérii a alergénov

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.