Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung WW60A3120BE/LE

4,8
4 hodnotení
2 recenzie

Práčka predom plnená, náplň 6. kg, trieda C, 1200 ot./min, počet programov 12, Rýchly program 15 min, spotreba vody 43/cyklus, Hygienické pranie - para eliminuje 99.9% baktérií a alergénov , Praktickosť - DrumClean čistí bubon práčky bez nutnosti detergentu. Zásobník na prášok sa sám pravidelne vyplachuje. Digitálny invertorovy motor s 10 ročnou zárukou, Veľmi jednoduché ovládanie

Zobraziť celý popis

Moderné pranie bez chémie

Pračka Samsung WW60A3120BE – moderní praní bez chemie
Pračka Samsung WW60A3120BE – hygienicky čisté prádlo s úsporou energie

Hygienicky čisté prádlo s úsporou energie

Nebojte sa škvŕn ani nečistôt, ktoré by mohli hyzdiť vaše starostlivo udržiavané oblečenie. Moderná práčka WW60A3120BE/LE od spoločnosti Samsung využíva pokročilý parný systém, ktorý nielen, že hlbšie prenikne do jednotlivých vlákien a odstráni aj odolné nečistoty, ale taktiež zvládne pripraviť váš obľúbený outfit na opätovné nosenie za pouhých 15 minút. Poteší aj bezobslužný samočistiaci systém bubna Drum Clean bez nutnosti použitia chémie a funkcie Hygiene Steam, efektívne odstraňujúci až 99,9% potenciálne nebezpečných baktérií. Vrcholom je potom technológia digitálneho invertora využívajúca silné magnety, ktorá šetrí energiu a zároveň prináša predĺženú záruku 10 rokov na motor práčky.

Pračka Samsung WW60A3120BE – parní sauna pro vaše prádlo

Parná sauna pre vaše prádlo

Nechajte svoje oblečenie pocítiť očistnú kôru pomocou pary, ktorá je vypúšťaná z dna bubna. Cyklus Hygiene Steam zvládne dôkladné čistenie aj bez predpierania a navyše spoľahlivo odstráni aj odolné nečistoty a až 99,9% potenciálne nebezpečných baktérií.

Pračka Samsung WW60A3120BE – odhodlaný sprinter v boji proti špíně

Odhodlaný šprintér v boji proti špine

Potrebujete mať po ruke svoj obľúbený outfit, alebo ste snáď niečo zabudli vyprať v minulej várke? V tom prípade určite využijete pracieho programu Quick Wash, ktorý je schopný dokonale vyprať menšie dávky bielizne za pouhých 15 minút. Vy tak budete môcť navliecť obľúbené oblečenie, alebo pripraviť ratolestiam dres na ďalší tréning zase o niečo svižnejšie.

Pračka Samsung WW60A3120BE – za čistší pračku bez chemie

Za čistejšiu práčku bez chémie

Pokiaľ usilujete o čo možno najväčšiu šetrnosť k prírode, určite neradi používate chemické čistiace prostriedky, ktoré navyše okrem životného prostredia môžu byť agresívne aj voči vašej práčke. To však úplne odpadá s funkciou Drum Clean, ktorá spoľahlivo odstráni zvyšky pracieho prípravku z bubna práčky pomocou kombinácie namáčania, pulzovania a vysokorýchlostného odstreďovania. Výsledkom bude dokonalá čistota zariadenia bez námahy a výdavkov za chémiu.

Pračka Samsung WW60A3120BE – prádlo vždy čisté a voňavé

Prádlo vždy čisté a voňavé

Čas od času sa môže stať, že musíte niekam vyraziť a nechať bielizeň v práčke. Po návrate ho potom nachádzate s nepríjemným zatuchnutým zápachom, ktorý úplne zničí energiu, ktorú ste na pranie vynaložili. Tomu však práčka Samsung WW60A3120BE/LE urobí prietrž s dômyselnou funkciou Delay End, ktorá vám umožní prednastaviť cyklus až na 24 hodín dopredu, takže môžete začať prať napríklad večer a dokončiť program ráno, alebo si posledné okamihy prania nechať na váš príchod z práce. Výsledkom bude dokonale svieža a voňavá bielizeň za všetkých okolností.

Práčka predom plnená
Farba: biela
Náplň 6. kg
Trieda C,
1200 ot./min
Odstred.74 dB
Počet programov 12
Spotreba energie 55kWh/100 cyklov,
Rýchly program 15 min
Spotreba vody 43/cyklus
Hĺbka s presahom 44 cm,
Hygienické pranie - para eliminuje 99.9% baktérií a alergénov
Praktickosť - DrumClean čistí bubon práčky bez nutnosti detergentu
Zásobník na prášok sa sám pravidelne vyplachuje
Digitálny invertorovy motor s 10 ročnou zárukou
Veľmi jednoduché ovládanie
Rozmery (VxŠxH) 85 x 60 x 40 cm

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.